Avariid!!

Discussion in 'Jutud' started by k@LJU, Okt 12, 2008.

  1. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Need on ikka parajad taunid kes teise õnnetuse üle irvitavad.

    Ise olen ka liiva tõttu korra käna käinud.
    Mu kodutee, olin sõitnud sealt sadu kordi, ühel päeval oli kurvi lihtsalt liiiva tekkinud.
    Rolleri rattad olid väiksed 8", rehvid sita mustriga ja alfalt selle liiva all ka sile.
    Paningi külili, endal midagi hullu ei juhtunud aga natuke plastmassi jäi maha ja siis ka mingid taunid irvitasid bussipeatuses.
     
  2. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Huvitav kuida need bussipeatuse taunid ise rolleriga sõidavad ? :D need ma arvan et igas kurvis külili :D
     
  3. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Mul juhtus oktoobri kuus üks õnnetus.
    Spido järgi 100km/H kruusateel käisin külili. Tee peal oli lahtine liiv.
    Roller hakkas vibiama ja käisin pikali maha.
    Roller lohises kraavi.
    Ise jäin teepeale pikali, ise verine.
    Peale seda läks kiiretest rolleritest isu ära ja müün nüüd varuosadena maha.
     
  4. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    mitmeid kordi on olnud niiöelda napikaid kus peenestan pargivaheteedel puulehed teeäärtes siis tõmbaba taguotsa ära aga siiski niimodi pole suutnud kämbla käia
    küll aga on asiratta blokki tõmmanud pisema hoo pealt ja tulemus teada ongi
     
  5. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Kõige hullem oli siis, kui ma enda vana rolleriga suvel ühelt peolt koju tulin. Nagu ikka, sai võetud ka jooki. Sõitsin siis mingi 60km/h ühel metsateel. Tee oli hästi märg ja libe. Siis hakkas kuidagi imelikult tee peal vibama ja kraavis ma olingi. Rolleril oli siis põhjagondel ja esigondel tükkideks, küljegondlid said ka paar kriimu ja mõra juurde. Ise sain rikutud riided, katkised põlved ja käed ning hommikul peavalu. :lol:
     
  6. seeolenmina

    seeolenmina New Member

    337
    0
    0
    Väga hea, et sul siis niimodi juhtus, täispeaga sõitmine on pededele..
     
  7. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Kas sa ei peaks otsima teede äärest puid, millele autoga otsa sõita? Sõiduoskuse totaalne puudumine sinusugustel jorssidel on ainult pededele.
     
  8. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    Ta ei otsi :D Puu tuli ise teepeale ! :D

    Ise panin kh kyljemaha, viga oli selles et kõnnitee oli yleni lehtedega kaetud ja tahtsin tagal lasta, tagarattasse sain ära aga kui maha lasin käis ratas alt, lehtedepeal libises roller minust 3m kaugemale, ruttu pysti ja kyljepeal oli veid kriime. Endal siis niipalju t kui p6ialt liigutan teatud asendisse siis teeb valu.
     
  9. T4n3L

    T4n3L New Member

    162
    0
    0
    neit avariisi ikka on. Mäest alla kruusa tee pani seal t2ie pasaga spido n2itas sada ja järsku tuli 90 kraadi kurv :lol: panin sajaga põllupeale ja siis kylili :D
    Sõbral oli ka suht hull laseb täisega kruusa teel kurvi siis tõmbas kylje ette ise lendar rollerilt maha libises kanni peal :)rolleri tegi rullle mingi 5-7m, rolleril läks ainult lenks kõveraks ja natuke kriime.
     
  10. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Üks kõvem matsupanek oli mul bikega, sai tuldud mingi 70-80ga suht sirge tee peal, august läbi ja kuna esiamordid polnud oma varajases nooruses, siis kukkuski lenks käes vibama ja järgmine hetk oli juba taevas, maa, taevas maa jne . Endal oli suht palju marrastusi ja üldse kere valutas, õnneks jäid luud terveks. Bike sai ka pärishästi kannatada, ühekohapealt hõõrus asfalt gondli niikuumaks, et too oli sulama hakanud.
     
  11. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Tulin mingi 50-ga mööda killustikku, mis kõik autode poolt rööbastesse sõidetud, mai mäleta kas keerasin järsku või panin esipidruit, aga ühel hetkel ma , hopsti, maas olin :D Väga naljakas oli isegi, masinast oli isegi veits pohh, aga hiljem mitte, hea et juhtus kõrvaltänavas, kus tee ka ära lõppeb, mitte kuskil kesklinnas, :p
     
  12. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Pigem mingi 10-ga :D
     
  13. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    On ka juhuseid olnud..nimelt liivapeal sõbra rolleriga esipidurit ja väike käna :D veidi kriime aga ei midagi hullu...samas enda eelmisega (cpi city) kärutasin terve eelmise talve ringi :D:D
    muide ükski kord lumega ei kukkunud niiet rolleriga oleks midagi juhtunud,on vedanud. Kord paningi "S" kurvis mingi 30-40km/h külgees vastu sellist ümarat äärekivi ja libisesin rolleriga teises suunas kohe 360 :D
     
  14. --zfunky--

    --zfunky-- New Member

    161
    0
    0
    Ükskord triftides ei võtnud kurvi välja ja sõitsin mingile pannile tagant sisse. :)
    Ja ühekorra olen lihtsalt 50ne pealt külili käinud.
     
  15. bling

    bling New Member

    323
    0
    0
    Sõites pole ühtegi korda kukkunud, ohtlikke olukordi on olnud, aga need ka teiste liiklejate kahtlaste manöövrite pärast. Pidevalt mingid lohhid üritavad eest läbi lipsata aga mul nii püssid masinad alati et kui gaasi maha ei laseks siis oleks mitu korda sisse sõitnud.

    Aga kohapeal olen küll rolleriga kukkunud, see juhtus kortermaja ees autode vahel masinat käima pannes. Lõin vänta ja masin käis, aga gaas oli peal ja no muidugi tõmbas tagarattale kohe, ise lendasin õhku ja siis kukkusin pea ees maha, roll pani tagarattal mingi 2m edasi ja kukkus küllili autost mingi 20cm eemal. Ime et ükski auto pihta ei saanud, mul jäid riided terveks isegi, aga igaltpoolt oli valus mingi nädal.
     
  16. kauppo1

    kauppo1 New Member

    9
    0
    0
    oma drebi sendaga panin mingi libeda härmatise peal külg ees ja viskas ümber peegel läks pooleks ja omal sitt tuju sellepeale :oops:
     
  17. T4n3L

    T4n3L New Member

    162
    0
    0
    väikseid matso on ikka kõvasti :D
    NB:esimene reegel minul. ÄRA KUNAGI LASE BLONDIINI ROOLI!!! tervelt su roller tagasi ei tule.
    et siis oli selline asi et antsin 2 tydrukule sõita esimene kord soitsis v2ga 5+ teine kord peaaegu puuse XD õnneks panid kylje enne puud maha. siis olen dirtbikege 90-ga kylgees lasknud ja teiselepoole. hüppe peal matsu ja stopi tegemisel yle. rolleriga olen tagarattal sõitnud ja käest läinud, esi kumm slikk siis neid kergeid mahapanekuid palju kui rolleri sain siis ei teinud piduritel vahet :lol: tihtipeale oli kylg maas :lol:
     
  18. Hans123

    Hans123 Member

    493
    0
    16
    endal juhtus siis väike kukkumine kui sain mingi 10 aastasena rolelri ja läksin kurvi esipiduriga , muidugi oli värskelt pandud killustik maas juba ja wopsti olingipikali mingi vanamemm bussikast jooksis kohe sinna tahtis kiirabi ja politseid kukkuda ,kunalube polnd panin niikiirelt lõikesse kui sain .Rollerile tulid küljepeale mõned kriipsud kraapsud ja suunatule klaas kadus ära, endal küünarnukk veriseks kergelt ja augulised püksid :? eanm esipiduriga kurvi ei kipu :)
     
  19. -hain

    -hain New Member

    253
    0
    0
    mul endal oli täpselt samamoodi aint kiirus oli 50-60kanti
    väike pilt ka haavast : [​IMG]
     
  20. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    see viimane on küll fuhh

    endal on ainult ohtlike olukordi vahest tekkinud aga midagi hullu praeguseni juhtund ple
     

Jaga seda lehte