Avariid!!

Discussion in 'Jutud' started by k@LJU, Okt 12, 2008.

  1. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    rolleriga polegi kukkunud aga kunagi oli väike krossikas ja lendasin sellepealt maha ja peaga vastu puud :Daga kiiver kaitses ära õnneks:D
     
  2. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    võrus 80km/h äärekivi:D:D
     
  3. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    metsateel sõitsin, just oli vihma sadanud, tee oli selline mudane ja libe, tõmbas taguosa alt ära ja panin laksu, värvikahjustused head ja põhjagondel lendas alt lahti ja käsi ka veits puruks, ise tegin normaalse õhulennu.
     
  4. TruePlaya

    TruePlaya Member

    223
    0
    16
    :D:D:D
     
  5. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Täna sai just tuntud Märja tee ja trammitee segu.Midagi just eriti meeldivat ei olnud.
    Lugu oli siis niimoodi: TTÜ juures on see trammi tee ja seal läheb sõidutee trammiteel.Üks ********************************************************************************************** bussijuht keeras oma traktoriga siis mõnusalt ette et pidin rida vahetama ja rida vahetamine toimus siis mõnusalt märjal trammiteel, taguots tõmbas mõnusalt alt ära, keerasi rooli vastassuunas ja oh kui tore tuli väike laiguke kus oli kuiv.Lendasin üle lenksu ja roller külile maas mõnusalt.Tagantsõitvast autost jäi napilt puudu et see oleks mulle otsa sõitnud.endal midagi ei juhtunud aga kahju on värskelt värvitust Aeroxist.
     
  6. foxyboy

    foxyboy New Member

    98
    0
    0
    ma panin atm sm-ga laksu, nii, et sõitsin padukaga väikesel libedal mullateel, prillid sitased, ja suht pask nähtavus, hoog minig 40-50km ja siis viskas perse ette, sõitsin ullult pika heina sisse kylg ees,samal ajal proovisin kuidagi pidurdada, sain hoogu nati väiksemaks, mõtlesin, et ohh, käpla ei pannudgi, siis mingi kuradi kivi esiratasse, lendasin kuidagi yle lenksu vms, peaga piki maad, kiivril läks sirm yheltpoolt katki, ja oli yleni rohune,mudane, siis panin käima ja sõitsin kodu poole 8)
     
  7. infi

    infi New Member

    1
    0
    0
    Panin täna libeda tõttu külje maha. Lihtsalt vajutasin tagupidurit ja külg kohe ees. Rolleril pole peaaegu ühtegi kriimu vaid üks piduri link nüüd natuke kõver :p
     
  8. Fred

    Fred Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    559
    0
    16
    mul täpselt sama teema, ainult et driftisin ja külg läks liiga palju ette :D :D
     
  9. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    neid matse on olnud küll,suvel on nii sama külili kukutud kui taga jalatugede peal püsti seisin ja siis ka kuris kaotasin juhitavuse ja auto tuli vastu,sxi esiratta kukkusin täpselt auto stange :lol: alla.
     
  10. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Paar aastat tagasi oli üks tõsisem avarii, kus põrkasin rolleriga kokku suure veoautoga. Kiirused olid üsna suured ja auto läks mahakandmisele koos juhiga.
     
  11. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    2x üle tõmmanud , lmao. - lendasin maha ja roller lippas edasi , ( gaasitross poolkatki ) ja ise kukkusin maha ja naerma ja siis rolleri järgi.

    Roller nägi esimese talve ära , sai natukene võetud , ei olnud plaanis rolluga koju minna , aga oli vaja ja järsku külili. 2 kriimu ja jalgeesiselt gondlit murdus tükk ära , muu korras. ( Tuled ei pidavat ka töötma ) ei ole kontrollinud :D
     
  12. ineedipod

    ineedipod New Member

    387
    0
    0
    kooli sõites eile mingi tont tagurdab liccalt otseses mõttes risti mulle ette, ei tia tõmbasin khe murule aga jäin püsti ning sõitsin edasi, mõtlesin et oleks pidanud seisma jääma ning natuke nurisema juhi kallal
     
  13. Tech

    Tech New Member

    368
    0
    0
    ühekorra oli nii,et olin jumala juuatäis sõitsin rolleriga koju,et suitsu võtta siis mu kodu tee on libe ja muda käisin seal kummuli kuidagi nii,et silm paistes veits.
    Teistkorda esimese lume ajal see aasta sõitsin mingi 60km/h panin plokke ja siis 180kraadi ja pikali :D
     
  14. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    little lie ?

    Sõitis koolist välja , ca 10km/h ja pikali. :D
     
  15. tomahook

    tomahook New Member

    124
    0
    0
    andsin oma sobrale oma roluga soita siis sajas nats vihma ja et siis soitis marja rohu pealt teele ja ei tea aga vajutas esi pirureid ja lendas ule lenksu kiirus oli mingi 60+ lendas mingi 3 meetrit eemale ja parast sain teada et tal oli rangluu pooleks lainud ja oli otil aga rolul lendas nats plastikut 2ra
     
  16. BlackOut

    BlackOut Member

    139
    0
    16
    pimedas, kuskil karuperses, sõitsin, ja oli suht tihe udu, tuled olid liiga üles regullitud. MA tahtsin tagant autot mööda lasta, ja läskin ilusti teeäärde, kiirus oli mingi 10km/h, ja järsku lihtsalt vajus esiratas alt ära. Auto tuli juurde, ja küsis, et kaine oled ikka v? ma ütlesin JAH(olingi!) ja siis sõitsin edasi. Kodus vaatasin, et püksid põlve pealt lõhki, ja põlv katki, a ma üldse ei tundnud seda ja motikal vist natuke kriipis siduriheebli otsast midagi ära:D Järgmine hommik läksin samasse kohta, ja nägin, et seal oli teepeenar väljapoole kaldus ja lahtised kivid olid. MÕNI IME ET KUKKUSIN.
     
  17. MyTsinu

    MyTsinu New Member

    456
    0
    0
    sõbra rolluga lumisel päeval 45km/h lumehunnikusse
     
  18. dirtbike

    dirtbike New Member

    105
    0
    0
    Riga D6 tagarattapeal sõites otse vastu puud,peaga vastu lenksu,ninaluu puruks ja hambast kild väljas;)
     
  19. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Rolleriga olen ikka suht mõnusal küllili pannud. Ükskord andsin sõbrale rolluga sõita, ja siis ta lasi mingi 40km/h ning kass jooksis esi ratta alla ja üle pea. Rollule tulid korralikud kriimud.
    Siis krossikaga hüppesse minnes libises käsi ära, või ma ka ei mäleta mis juhtus, igastahes paari meetri kõrgusele õhku ma lendasin ja siis maha. Suht valus oli, krossikal ei juhtunud midagi õnneks :d
    Ükskord oleks veel krossikaga metsas mingi 50km/h vastu puud sõitnud, mingi lohk oli ja tõmbas esiratta maast õhku ja otsejoones hakkas puu poole minema, siis jõuga tõmbasin tsikli puust eemale ja pikali.
     
  20. -hain

    -hain New Member

    253
    0
    0
    komistasin tõukerattaga hüpet tehes, põlve peal olid kriimud, pidin plaastrid peale panema.
    olen trepist ka korra alla kukkunud.
    muud nagu pole midagi viga, juba paranen.
     

Jaga seda lehte