Avariid!!

Discussion in 'Jutud' started by k@LJU, Okt 12, 2008.

  1. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    venelasel nkn lube polnud:D
     
  2. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    täna l2ks j2lle sitasti:S Panin 50km/h pealt essakad põhja, kuna olin just sõitnud masinaga millel olid pidurikangid vastupidi:S Igatahes, kukkumispunnid p22stsid sitaks, kriime v2ga v2he [juhtus kruusal].
     
  3. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Mingi paar aastat tagasi sai sõbraga jää peal sõidetud ja lõpp tulemuseks oli see, et Freedo 1l oli külje kondel segamini, sest libisesin vastu sõbra rollerit mingi 30 km/h aga sõbra rolleril ei juhtunud midagi.
     
  4. Silverr

    Silverr New Member

    298
    0
    0
    Tuli üks koom lugu meelde. Olime sõbra pool ja nagu mingi väike istumine oli. Kerged joogid ja siis sõber läks rolleriga täpselt ei mäleta aga vaist krõpsu tooma rolleriga. Siis mõtlesime et teeme taple kerge ambushi ja tahtsime visata õuntega teda. Ta meid ei märgand ja kui oli lähedal avasime tule. 1 öun lendas täpselt vastu krossikiivri visiiri nii et see krdi nokk vms vajus silme ette täpselt. Ja rollerijuht midagi ei näinud ja pani mäsa. Kiirus oli õnneks väga väike.
     
  5. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    sõitsime 3-ekesi m2est alla ja roller hakkas nokka peale minema ... edasi teate ise mis juhtus :lol:
    mina naersin k2ed verised :D pilt kadus korra eest ära kuna sain põrutuse vastu pead kiivriga :D käed olid veits verised , Aga kui ma uuseti silmad lahti tegin naersin ma edasi :D
    Teised vaatasid nagu mida *Piiks* juhtus , prst hakkasid kõik irnuma :lol:
    Muidu olime ka natuke ... :p
     
  6. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    ... purjakil ? :D
     
  7. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    mis ise arvad :D ega lambist kainena selliseid mõteid kuidagi ei tle et 3-kesi rollu peale minna :D
     

Jaga seda lehte