boost bottle

Discussion in 'Tuuning' started by v-501, Okt 19, 2007.

  1. kiki

    kiki New Member

    257
    0
    0
    aga kas keegi mingit skeemi vms. ei viitsiks siia panna siis ehk isegi prooviks järgi teha
     
  2. s22ks

    s22ks New Member

    107
    0
    0
    [​IMG]
    Aga palun.
     
  3. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    mul selline küssa kas see vahe värk seal kas see peab olen Y kujuline või see võiv nagu T kah olla ..... see vist ei oma tähtsust ?
     
  4. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    ega vist ei oma jh
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Omg, ma nägin isegi, et redbulli purgist annab teha, kuskil oli ühel sakslasel pilt kah, see minu arust kõige sobilikum!
     
  6. timeout

    timeout New Member

    156
    0
    0
    Aga kas see omab tähtsust kui pidi boost bottle peal on ?
    ja paljudel teist siin rolleriklubis see peale on ?
     
  7. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    Endale ei ole siiamaani peale pannud boost botteli küsimus siis kas see sinine voolik on siis mingi vaaku voolik mis bensiini paagist tuleb mitte bena voolik jah?
     
  8. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    Easyst või kus iganes tellides on ikka voolikud ja kõik asjad olemas et ainult pane külge?
    Võtab selle tõttu rohkem bena kaa??
     
  9. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    ei võta rohkem bena kuna kuhu see bena sul kaoks siis.
    Või noh nii palju võtab et paagist sinna bottelisse jah aga ikkagi see bena on olemas ja kuhugi ära ei kao ju.
    nii et bean kulu jääb samaks!
     
  10. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0
    Kas bottle mitte seest tühi ole, vaakumi peaks see ju tekitama?(Võin ka eksida)
     
  11. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36

    Siis on üks hea asi veel juures :lol: bena saab otsa (paagist)saaad tanklasse välja sõita :lol:
     
  12. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    no nii palju seda bena seal ju ka ei ole :roll:
     
  13. C1rca

    C1rca New Member

    100
    0
    0
    No arvestades seda et rollerid võtavad keskmiselt ca. 4L sajale siis peaks selle benaga ikka kuhugi maale jõudma noh 2-3 km ikka tanklasse saad sellega ju.
     
  14. v2ikeRasmus

    v2ikeRasmus Member

    311
    0
    16
    noo jah aga kui tankala on kaugemal siis võib mitte jõuda
    aga noh sellega ma tahtsin öelda et mina sellele bena varule mis boost bottelis on lootma ei jäeks. :roll:
     
  15. madism

    madism Member

    69
    0
    6
    sinna purgikesse ei kogune vedel bensiin vaid mõni cm3 bensiiniaure. nende aurude peal ei sõida 10m ka ära
     
  16. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    Aga see skeem mis siin teemas on see on nii tehtud et ta ju uputab yle sul! Pidevalt ju voolab bena kolektorisse ju! Milleks siis karpa on ? Ikka selleks et segu ju teha aga minu arust see joonis nats vale :D Sorry kui eksin aga miks siis ei ole rolludel ja autodel kohe siis ainult peana voolik kollektorisse? :roll: :eek: Minuarust peks ta ainult yhevoolikuga sinna kollektori kylge ju käima et kui imab siis imeb boost bottlesse kh bena ja sealt kh siis! Aga jh maite vb Eksin ! :lol:
     
  17. driv3r

    driv3r New Member

    36
    0
    0
    olen veits uurinud seda asja ja tean,et
    võidusõidu mootoritel selliseid asju ei
    kasutata. Seega, arvan,et tegemist on
    mingi jamaga!
     
  18. Sunflower

    Sunflower New Member

    92
    0
    0
    Mai saa aru, mis te jahute, kui te ei tea midagi. Boost bottle käib vaakumi vahele, endal mul ka boost-bottle ja kui tõmban nüüd stuntbarile seisma, siis jääb mootor käima, varem kadus vaakum ära ja mootor seiskus. Mingit bensiini seal sees ei ole, ja mis meetodiga teil see bena sinna sisse peaks saama ja seal õhk välja pääsema ja samas siis sealt bena välja hiljem saama :lol:
     
  19. Carel

    Carel Member

    92
    0
    6
    boost bottle on mõeldud selle jaoks et sõita tagaratal mite kusagil raja peal . :wink:
     
  20. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    tuletan ka meelde et se on niiöelda eestikeeles vaakum kamber. bena sinna sisse ei ole mõtet toppida.
     

Jaga seda lehte