Brooker'i Aprilia sr50r '08 Edition

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by brooker, Apr 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Heh , eriti kahtlane :D .
     
  2. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    ma arvan, et see on teil seal Tartus mingi tüüpviga :D
    pole küll kuulnud, et tallinnas oleks kellelgi amort pooleks läinud
     
  3. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Ei tea jah, Harril läks kah just üleeile või mingi päev. See sisemine pulk nagu murdus sinna suurema "toru" sisse vms. No lähipäevil saab kas korda või veelgi parem amort alla.
     
  4. Marten0

    Marten0 Member

    511
    0
    16
    osta tsinsu amort sinna see ei murdu kuhugi to titaaniumist tehtud
     
  5. -Jonx-

    -Jonx- New Member

    93
    0
    0
    tartus on tagurattal sõitmine kah tüüpviga, selles asi...
     
  6. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    Ei tea pole sõitnud sellega tagurattal , paarkorda olen proovinud kuid ei leia mõtet sellel . Asi läks sõites siis, juu Tartu teed mängivad rolli .
     
  7. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    Teedes küll asi pole, amort on nõrk lihtsalt, äkki liiga peenike tehtud kuskilt vms. Tagarattal - siis peaks kõik põlvakad lowriderid olema :D .
     
  8. puzo

    puzo New Member

    292
    0
    0
    tallinnas on väga paljudel see pulk sealt seest ära murdunud, gas sai garantiis uue, murdus jälle ära ja suht paljudel veel
     
  9. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Ega streedil sama amort ju. Mul ka suur lootus saada lowrider :? Anna teada mis seal esinduses ütlevad.
     
  10. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    olin kah kohapeal kui arthuril amort läks .. kahju ! :roll:
     
  11. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    OT: Kus kohas streedil see küljejala koht on?
     
  12. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    üritad siis äkki teinekord aukudest mööda sõita?
    mitte,et ma nüüd teaksin,et sa kõiki auke sihid,aga palju igasugu vendi olen näind klüll,kes otse pohhuilt läbi uhavad Aukudest.

    speedfightiga sai 2-kesi tagarattal sõidetud, ja amort jäi elama, loodame,et sinu uus amort ka kestab ikka :) .
     
  13. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    Vaevalt keegi aukudesse nüüd meelega sisse kihutab, aga Tartus on ikka päris palju neid. Niiet suht raske on vältida kõiki.
     
  14. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    Noo arthur on siuke kes ei pane aukudest läbi ja väldib kõike auke sest tal on silmad peas ikka aga no kunagi ei tea mis juhtuda võib ...
     
  15. Hanz

    Hanz New Member

    112
    0
    0
    Jap, suht õnnetu lugu arturike :(
     
  16. Tartzzz

    Tartzzz New Member

    272
    0
    0
    Tartus linnas sees on need nõmedad kanalisatsiooniaugud, millel kaaned peal...ja neid ei ole mitte vähe...Nonde vahel annab ka manööverdada :roll:
     
  17. Sunflower

    Sunflower New Member

    92
    0
    0
    mingi võistlus juba tartus välja kujunemas, kellel palju amorte läind on : D, endal kõigest 2
     
  18. kimmo91

    kimmo91 New Member

    341
    0
    0
    Ei vedand arthur !
    Ega jah siis tartus kanalisatsiooni torusid teel nii palju , et kui tahaksid neid vältida , peaksid pmst slaalomit sõitma , rikkudes eeskirju ! Need torud võiks kõnniteele ehitada , mitte mööda sõiduteid :S !
     
  19. silver6789

    silver6789 New Member

    63
    0
    0
    mul ka suht 3 nädalat amort läks ,läksin garantiiise ja rääkisin oma loo ära ja lubasid tellida uue,aga pole siiamaani jõudnud::S
     
  20. FasTesT

    FasTesT New Member

    8
    0
    0
    kahju arthurist ,
    aga mai saa aru , mul aprilia sr 50 r sõitnud 7100km , olen aukudest läbi sõitnud , äärekivilt vahel suurehooga läinud , amort ikka terve . arvan ikkagi , et oma rolli mängib see ka , et sai amordikõrgendusega tagurattal sõidetud , amort pole niii tugev , tegi amordi jäigaks ning krõks ja katki .

    loodan et midagi endal ära ei sõnu , ning loodame et uus amort arthuril peab kauem vastu ! :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte