Builder3(Inar) Yamaha Aerox 70 '97

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by builder3, Juuli 18, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ehastura

    ehastura New Member

    164
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    Mul lendas sellepärast minema , et see plastik taldrik mis veepumpa ringi hakkab ajama , tollel oli selle pulga pesa nii ära kulunud et pulk oli lihtsalt välja kukkunud :D
     
  2. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    mul arvatavasti sama asi, ääred olid sellel pesal suht kumerad. sai juba mulgi pärin tehtud ka, et palju veepumbaparanduskitt maksma võib minna. ja vist nii, et kui kusagilt odavalt normalna seisus sport prod ei leia siis tuleb praegu S6 streetrace. vb kui järgmine suvi rohkem raha liigub võib hakkata sinna mid-race klassi poole vaatama. aga eks näis. talv ka veel ees, jõuab raha hoiule panna natuke ka 8)
     
  3. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    hmmm see revvib päris mõnusalt!
    Jah selle setiga ei jääks sa kellegile eriti jalgu karpa pead ka vist ära vahetama vast mingi 21mm vast.
     
  4. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    see racing põhimõtteliselt sport pro on steriods :D aga jah, praegu vist ikkagi jääb kas sport pro või streetrace, olenevalt kuidas rahadega lood edenevad ;)
     
  5. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    nii, sai täna DH ka peale lükkatud, jäi suht ilus minu meelest ;) ses suhtes, et ootan ikka veel pakkumisi korralikke S6 sport pro silindritele :) MSN: [email protected]
     
  6. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    martenO vist müüs kui hästi m2letan.
     
  7. Unclesam

    Unclesam New Member

    212
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    Oppa ,minu vanamasin . Dokid on sel omanikul kindlasti olemas muidu .
     
  8. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    oplaa, mu vana teema ka ülesse leitud, mõtlesingi, et mingi aeg võiks uuendada. :D dokke küll minu käes ei ole ja mul on sellest sajaga suva ka, sest hetke plaanidesse arvelevõtmine küll pole mahtunud.

    pillist nii palju, et peal on uus silku(naelalt ostetud) ja teine sumpa(tänud aerox12-le) mingi aeg jaanuaris veel kindlasti kavatsen mulgist uue karpa, õhufiltri ja sisselaske süsteemi tellida/osta. masin juba on töödanud ja sõitnud ka uue silkuga ja olen üpris rahul. ah ja pidurid sain ka mõlemad tööle, ühte reservari oli natuke vaja abistada. enne töötas ainult 1 pidur ja seegi oli valel pool lenksu.. mõte on olnud natuke ka välimust muuta, kuid keegi võiks mulle enne natuke selgitada, kuidas epo vaigu ja klaas riidega ringi käia+ milega kondleid lõigatakse? ma ei taha tegemisel mingeid oma meetodeid aretama hakata, silku sai ka veel rallitaja(vb oli keegi teine) õpetuse järgi peale pandud ja hakkat tööle nii kui niuhti.

    ah ja vee pump sai ka korda tehtud, kuid seal vaja veel natuke vaadata, sest kui töötab siis midagi seal kõriseb. ma oletan et äkki veepumba laagrid võivad läbi olla..

    krt sai isegi selline kuuritaoline asi ehitatud rollu tegemiseks. väheke imelik on(nagu mu õde ütles, et see on satanisti kodu :lol: ), aga oma ülesannet täidab paremini, kui oodata julgesin ;)

    a BTW: pakkuge PWK tüüpi karburaatoreid, terviklikku stage6 sisselaske süsteemi ja 49/50mm adaptoriga õhufiltrit :)
     
  9. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    üle pikema aja jälle väike uuendus
    Sai Põrguvärgi abil(suured tänud veelkord :)) soetatud vägagi hea hinnaga uus PWK tüüpi 24mm karpa.

    [​IMG]

    igati rahul ostuda, 1 asi ainult, et ujukikambri kaane ja siibrikambri kaane kruvid olid üllatavalt pehmest/kehvast metalli segust.
    ujukikambri kaane omad olid veel kuidagi väga tugevalt kinni ka, nii et suutsin need üle keerata ja veel ühe kruvika otsa sinn asisse ära ka murda. need asendasin kohe parematega ka(dellorto karpalt võetud)

    nii, et kui kellelgi vaja 24mm karpat soovitan küll põrguvärgi/camexi kaudu osta kuni neid veel on. saab üli hea hinna sellise asja kohta ja kvaliteet on ka väga normaalne ;)

    26ks peaks StraatBuzzi käest 725.- võlga ka kätte saama. siis SAsse tellimus. peaks ära tellima Stage6 sisselaske ja vb seel paar vidinat mootorisse.
     
  10. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    pole midagi teha mõtlesin, et panen paar pilti oma moldpõrandaga imekuurist ka. saate kõhutäie naerda kui hästi läheb :D

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    Hea soe pikutada seal ju.
     
  12. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    soojem kui õues ;)
     
  13. Anti

    Anti New Member

    345
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    Heh mul natuke soojem mul rox puukuuris(kuna isa rsk hoiab autot garaazis ja see on väike) ja see asub sauna kõrval.
     
  14. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    nagu hobune laudas..viska talle esirehvi alla natuke heina ka :lol:
     
  15. suburban

    suburban Member

    458
    0
    16
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    ha ha
     
  16. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    oled tööle ka juba pannud vms masina ?
     
  17. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    Mmmm,väga kõva roller tuleb:p võimsust peaks jaguma :) Sumpa sobib liiiga hästi alla :p räigelt meeldib:D praegugi näeb juba kõvv välja ja kuur on ka väga harasho:D ma ütlen vaid edu :p Timmi aparaadi saad liti pilte/videot kamh:)
     
  18. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    masin juba elutsenud küll uue silkuga ;) uuesti ei saa enne panna kui sisselase ja õhufilter olemas. need peaks mingi aeg saama ka. aga kuram soojemaks võiks minna. näpud esimese 10 minutiga sinised. peaks radika hankima :D
     
  19. builder3

    builder3 New Member

    229
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    kerge update 1.s postis.
    nüüd kõik jupid olemas, et kokku laduda saaks, va paar sellist nippet näppet asja. aga vast enne kokku ei lao, kui ilm soe ja olen väheke parema koha hankinud kokku ladumiseks.(vb sõbra kuur, ta enda võrr on ka seal. ta vist tee mõne aja pärast teema ka sellest)

    et ostsin siis ära õhufiltri ja alpsi evo2.
     
  20. conceal

    conceal New Member

    56
    0
    0
    Re: Builder3(Inar) Yamaha Aerox '97

    Võid mu kuuri tuua küll, kui tahad, ruumi on. :D
    Jah, teema tuleb siis, kui mõned jupid veel hangitud.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte