Cpstuningu Malaguti Phantom F12

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Cpstuning, Juuli 23, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. karl12

    karl12 New Member

    168
    0
    0
    Kõik piirajad on maas mis on võimalik võtta :p
     
  2. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Nii, nagu näha võis siis minu stock väntvõll vastu ei pidanud, kuigi iseenesest oli tegemist korraliku asjaga! Mootorisse tuli kolin sisse ja lahti võttes selgus,et keps käib nagu kirikukell ! Nüüd pm läheb kohe varsti sisse täiskuu võll ja peale vähe asisem silinder ! Kui asjad koos, siis litib pilte ka jne :p
     
  3. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Õõh, nüüd ei teagi mis teha, kas müüa varuosadeks või siis ehitada stunt pilliks ning maha müüa, sest tänava legaalseks vast seda ei saa, mul dokid kadunud ja raami number oli ka kleepsuga aga seda ka enam pole, mõtlen just seda sellepärast, et järgmine aasta peab ju arvele võtma ja ei usu, et keegi sellist masinat nüüd aasta lõpus ostaks, mida arvele vb ei saagi! Muidugi jätaks ta hea meelega endale alles,siis vahepeal oleks hea käristada aga kuna vaja auto osta, siis vaja lahti saada! Muidu uuest nädalast jälle liikvel, siis saab vähemalt ringi liikuda! :p
     
  4. rasta

    rasta New Member

    504
    0
    0
    tee ikka lõpuni see :)
     
  5. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Eks vaatab, muidu hetkel raha ja asju on, saaks tehtud küll!
     
  6. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Nii hetkel ajutiselt stock silku peal, sellega liigub ka enamvähem, vaja jäigemat survekat siis hakkab paremini lippama! Täna sai veepumba kaas ära poleeritud ja nüüd mõne päeva jooksul saab variokaan ka poleeritud!

    Paar pilti ka vahelduseks:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Ilus puhas kõik 8)
     
  8. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    ainult kiidusõnad, muidu rehv valetpidi peal vms, mõtlesin et lihtsalt mainin ära :p
     
  9. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Ma tean ise ka jaa, tra pole viitsind lasta ümber keerata, need rehvimehed nii peded, näitasin küll, et mispidi velg peale käib ikka panid valetpidi ! :p
     
  10. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Nii vahepeal pole midagi teinud, nüüd sain siis tuled lõpuks peale, varem sõitisin ilma tuledeta! Asi oli selles, et mul pole lenksulüliteid ja tulede ning juhtmestiku vahelt oli mul ka üks juhe puudu! Otsisin siis netist elektriskeemi ja natukese nuputamise peale oli süsteem olemas! Nüüd siis kõik ilusti põlevad ja saab rahulikult liigelda. Sai siis tehtud homemade kinnine koonukas ka, sellega sain karpa ilusti timmi, mõned pildid ka siis :

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Kellel huvi, siis masin ka müügiks või kui niisama lahti ei saa, siis hakkan varsti varuosadena laiali saatma ! :p
     
  11. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    väga väga kena ja puhas :)
     
  12. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    Jaa, ma ei saa muud moodi, mustad asjad häirivad 8)
     
  13. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Muidu puhtaks ei saanud kui värvisid?
     
  14. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    See, et ma asjad üle olen värvinud ja neid puhtana hoian, ei tähenda, et ma ei oleks eelmisi asju saanud korralikult ära puhastada! :lol:
     
  15. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    masin varuosadeks ? :roll:
     
  16. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    Lugesin teema läbi, algajad tuuniad võtke eeskuju, väga hea töö siimaani olnud ja piltidest ka puudust pole.
    Miks varuosadeks läheb?
     
  17. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    jaa, väga 5+ siiamaani kõik old, aga mtea, minu arust on varuosadeks kuna müügiteemat ma silmasin kuskil... :roll:
     
  18. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    kui sa juba ta niikaugele oled teinud siis tee ikka lõpuni see pill, minuteada ei pea järg a arvele võtma alles 2012 on kohustuslik.
     
  19. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    tal juba enamus jupid mahamüüdud ju
     
  20. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    nojaa, ss küll. Kahju et valmis ei saanud
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte