Creator-i X5 2007

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Creator, Juuli 29, 2008.

  1. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    muide ,aarvatavasti on sul põhimõtteliselt piirajad maas.vario seib on see mis sul peamiselt piiirab.Noh edasi minnes l´kndlasti düüs jaa sellised asjad
     
  2. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Varios ei olnud seibi ja ma ei tea mis piirab aga arvatavasti on su jutt õige!
    ei ole auto spidosse!Ja ma olen sellest juba rääkinud!
     
  3. Dix

    Dix New Member

    193
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    sinu piiraja on gaasis , tule külitsesse hella mulle ja simo võib selle maha võtta. muidugi ei ole varios piirajat , mida te loodate see ju hiinakas. :lol:
     
  4. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Oki vaatab mõni päev sis!
     
  5. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Nu nyyd mingi jamad hakkasid!
    Ei lähe käima enam lihtsalt ei käevitu elektrist ei jõua eriti vedada ja kickist ei lähe ka lihtsalt ja kui läheb u 50 peksmise peale korraks siis annda gaasi ja kohe sureb välja tagasi!
    Arvatavasti homme viin hooldusesse siis vaatab mis saab!
    keegi ei paku ennast vedajaks äkki?'
    Ja võiksite pakkuda mis on viga ka!bensiini on ja saab peale kah kyynal sädet on ka ja minu ega ka targema sõbra mõistus ei hakka peale enam!
     
  6. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    kolb kolvirõngad ? minul oli sama jama mul oli kolb ja rõngad
     
  7. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    nu ma ei tea mul on 900km ls aga lähen vaatan varsti sinna hoolduses!
     
  8. saqants

    saqants New Member

    192
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    enne lõppu hakkavadki kõik asjad liikuma paremini. :)
     
  9. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    WTF!
    Nu igast tahes sain siis Oliveri taga nööriotsas sinna Hooldusesse ja Tehti korda suht kähku öeldi et mingi syyte viga ja mina tegin et ei lähe garantiise ja 500 eeku kohe!Nu ja siis mina hakkasin neid ära rääkima lõpuks läks ikkagi garantii alla ja siis avastati et klapid ka läbi et vahetavad ära ja siis esmaspäeval saan kätte ja loodan et pean ikka vähe kinni maksma!Igast tahes Suured Tänud Oliverile!
     
  10. Dix

    Dix New Member

    193
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    ei vea sul. S00ViTUS osta Honda . endal on 16 aastat vana masin 4 aastat minu käes olnud ja selle 4 aasta jooksul on läbi läinud rullid rihm ja spidotross. Ja variol olid originaal tihend ja rullid ja rihm, tehase väljalaske seadistuses :lol:
     
  11. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Nu nyyd siis masin mul tagasi!
    Vahetati ära klapid CDI ja vb midagi veel aa karpat puhastati!
    nyy on kiirem minek sest sportaju ikkagi peal ehk siis lubab rohkem pöördeid!
     
  12. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Ise oled aju. :lol:
     
  13. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Krt tark oled ikka kyll Cdi ehk aju juu!JA see on sport aju sest lubab nii palju pöördeid et on kyllalt ja siis hakkab juba mootor piirama!
    Smart ass!
     
  14. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    ma ei tea kas enam tegeleb seal vms,aga vb se smartass panigi sulle cdi peale.
     
  15. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    CDI justnimelt. Aju nime ta küll ei vääri... CDI määrab lihtsalt süütenurga. Ega ta nüüd teab mis väga keeruline elektroonikaplokk ka pole. Ega see, kui ta lubab rohkem pöördeid teda kohe sport ajuks tee - tegemist on lihtsalt avatud CDI-ga.
    Su postitus on selline... jube kahtlase väärtusega. Midagi tead, midagi mitte... ning nüüd promod seda. Palun, täienda oma teadmisi veel natuke ning siis seleta.

    PS! Klappe Sul vaevalt, et Mates vahetati - klapivahed regulliti üle. Eelnevalt puhastati karpa ära ning kuna see tulemusi ei andnud siis mindi klappide kallale. See on puhas spekulatsioon, kuid nii see asi käib...
    PS2! Smartass, i can outsmart you in a nick of a time. :lol:

    Rohkem ma sõna ei viitsi võtta - head kihutamist.
     
  16. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Krt klapid vahetati ära ja karpat puhastati sest klapid olid suht läbi ikkagi mingi hiina jura!
    Ja ei hakataud ei reguleerima ega ka muud jama tegema!
    avatud CDI või sport aju kuidas keegi ytleb ega sõnhal võib olla mitmeid tähendusi.
    Ma ei promo midagi!Ja teadmisi on mul piisavalt et selliseid lihtsaid asju eristada!
    Ja ma ei tea kus mates või muus sellises kohas aga ma käisin hoolduses mis ei tohiks olla sellise nimega!
     
  17. Dix

    Dix New Member

    193
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    oi kes meil vihane on r22gi ikka lippab nii nagu varem? :D sa ikka seda gaasivärkki ei viitsi muuta?
     
  18. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    Nu ma ei tea ei ole hetkel aega ja lippab suht 70 vast ära!
    JA am ei ole vihane midagi !
     
  19. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    70 spidosse?
     
  20. Creator

    Creator New Member

    219
    0
    0
    Re: Creator-i X5

    ei spido valetab neil kõigil sõites on pidevalt spido lõpus ma mõtlen et vast 70 km/h gpsi või autospidosse!Sest märgatavlt parem on kohapealt minek ja ka lõppkiirus!nii et kui ennem oli 65 siis nyyd on vast 70 ära!
     

Jaga seda lehte