Daniel Honda X8R-S 70cc 01'

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Daniel, Mai 14, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    mis see olgu nüüd siis?? kohe garaasi ja tööle :D
    ei aga tglt ka ära jäta pooleli, ma tean mida sa tunned hetkel kuid see läheb üle. ära muretse :D
     
  2. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    No, ei tea rsk, ajate siin mul pisara silma nii. . . :D
    Kas ei teki isu pooleli jätta, kui paps küsib, kas ma autot ei taha juba endale v, et ta toetaks auto ostuga mind rahaliselt. :D
     
  3. soobapoiss

    soobapoiss Active Member

    1,231
    0
    36
    no las ostab auto aga sa tee võrr valmis ütle talle kui ta tahab et maha müüksid siis et teed valmis siis müüd ja annad raha talle vms aga kui tal su võrrist pohh siis las olla see võrr. sõida autoga ja tee võrr valmis
     
  4. r0ller

    r0ller New Member

    168
    0
    0
    EI DANIEL, SA EI JÄTA POOLELI !!!
    tegelt ka, tee valmis, sellest saab veel kena püssi rsk :D
     
  5. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Nojaa . . praegu siin ragistan ajusid sumpsi ise valmistamisega, et koonuste pinnalaotused kätte saaks. :D
     
  6. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Osta minu sumps ära, kärab jumala hästi :D
     
  7. G3rt

    G3rt New Member

    56
    0
    0
    edu sulle sellega;)
     
  8. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Tänud!
    Kuule ei taha su sumpsi, sorri Tarjo. :p

    Aga muidu, sai just tehtud ülekanne Malossi Electronic CDI , variaatori ja variotaldriku eest, homme peaks kätte saama.
    Ja kui CDI-s ka asi pole, siis ma ei tea mida teha rsk . .
     
  9. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Masin siis käib, aga suht sitasti.
    Pöörde läheb küll selle Malossi TC-Unit'iga paremini kui stock CDI-ga läks, aga siiski on vaja uut sumpsi masinale ja tsekkida variaatoriseisukorda ka veel.
    Kirjutamiseni.
     
  10. Martin3940

    Martin3940 New Member

    652
    0
    0
    edu masinaga, nagu ma näen minu jupid on siiamaani sind hästi teeninud :D mähis aitas hädast välja ja seekord cdi :D
     
  11. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Tegelt oli juba esimene kord CDI viga, aga ei taibanud seda ära siis.
    Muidu ja, väike areng ja ka taandareng on toimunud, ehk siis ühendasin uuesti Koso ära, sain tahho ka ilusti tööle, aga kiiruse näitamisega ikka valetab rängalt ja VEEL üks asi, masin ei liigu mitte üldse, jõudu pole ja pöörde ei taha üldse minna, kui ma peal istun või lihtsalt hargi pealt maas on.
    Lisamassi puuduse pärast see pole, kuna seda juba proovisin.
    Kellelgi mingeid ideid, mis viga võib olla??
     
  12. uimpz

    uimpz New Member

    716
    0
    0
    Klapid ?
     
  13. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Tutnoid klapid on peal ju, need mis kollektoriga kaasa tulid.
     
  14. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    kui ta kiirust valesti näitab, siis seal peaks olema mingi mode nupp, kust sa saad panna kui palju sul magneteid seal poldi peal on, ja siis velje ümbermõõdu(koos rehviga) mõõdad ära ja kahekordistad, siis peaks tulema 2999(maximum, kui ümbermõõt oli 1500). Endal oli sama jama. Edu! 8)
     
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Milleks kahekordistada?
     
  16. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    Ma enda kogemusest rääkisin hetkel, mul oli ka ümbermõõt rattal 1500mm, ja kui sõitsin siis näitas mitu korda vähem kui tegelikult kiirus oli. Kui 2999 panin näitas õigesti(atv-ga sõideti kõrval)
     
  17. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Ju sul oli siis pandud vale magnetite arv. ;)
    Pilt Kosost ja Malossi CDI-st ka siis.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Aga masinast veel nii palju, et ei viitsi enam mitte essugi ta juures teha, seda vähemalt praegu . . , niiet jääb mõneks ajaks vist seisma.
    Sellisena:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    ei ole pandud vale arv, 3 tükki panin neid magneteid, 3 kohta sai panna ka. Muidu mul on teistsugune Koso kah...
     
  19. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Sessuhtes, et spidol peab ära seadistama, et mitu tükki sa pannud oled magneteid sinna aukudesse, kas 1,2,3,4,5 või 6, ja magnetid peavad olema õige poolega välja poole ja olema üksteisest võrdsel kaugusel, seega 3 poldiga kinnituval pidurikettal saab olla kas 1 magnet või 3 magnetit, et ta õigesti näitaks.
    Vahet pole, et sul teine Koso spido on, põhimõte jääb samaks.
     
  20. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    jah ongi, üks pool negatiivne teine positiivne, juhisel kõik kirjas, igatahes panin nad õiget pidi kõik nagu kirjas oli ja kaherkordistasin selle ümbermõõdu, ja kiirus õige(kui just nüüd atv digispido ei eksi milles ma kahtlen). Kui sa ikka korda pole saanud, siis see on 1 mintui vaev seda ümbermõõtu seal peal muuta.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte