DCshoes Keeway Matrix 05a. R.I.P

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by M121, Nov 20, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    Btw anna andeks gendo et ma nüüd nii ütlen, aga ma usun et sa saad ka ise aru, et see kõne ei vii kusagile kui ma jalutan näen ohoo sõitis mööda ja kadus, sa võid ju tulla sinna ja kuhu sa edasi sõita mõistad? 5-10 minuti pärast on see vend juba hui teab kus ju
     
  2. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    kõne aitaks vägapalju,kuna siis me teame,et ta paarutab ringi kuskil.
    ning saame kohe tegutsema hakata.
    sihitult ringi sõita ja otsida on väga raske..igasugune info tuleb juba kasuks.

    eriti oluline asi oleks see,et kus tänaval(kuhu suunas),mis kell ja mis värvi riided jm...tänu sellele saaks ka politsei välja kutsuda..

    siiamaani kõigile suured tänud,kes on märganud liikumas.
     
  3. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    Küll ma juba tean, kuidas edasi toimida.
     
  4. MC Chez

    MC Chez New Member

    2
    0
    0
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    ei tea jah ,igastahes hoian läänemaa kandis silmad lahti .d.d kui peaks sinna sattuma kuidagi
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    nii ma nägin siis sinu võrri 20:27 räägupesa juurest mööda sõitmas,tagumisekondleid ei olnud ja tuled ees ei töödanud. olin samuti jala ja ei saanud midagi teha. üritasin sullile helistada aga tal oli telf väljas.
     
  6. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    aga salvestage omale siis Astoni nr ära..ta elab linnas ja tuleks autoga imekiirelt kohale.telf oli väljas arvatavasti sellepärast,et tööjuures pole igalpool levi.
     
  7. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    Täpselt, liigun nagunii öösel ja päeval enamus ajast autoga ringi.
    Ja kui peaks juhtuma nii, et meid kumbagi kätte ei saa, siis ärge kartke helistada politsei lühinumbril 110!
     
  8. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    texas ranger 8)
     
  9. Kummitus

    Kummitus New Member

    634
    0
    0
    Re: VARASTATUD!!! DCshoes Keeway Matrix 05a. VARASTATUD !!!

    Renegade !
     
  10. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Täna jõudis siis koju kiri politseist. Uurimine lõpetati väheste asitõendite tõttu.
    Soovitus minupoolt,kui teilt varastatakse midagi siis proovige ise varas kinni püüda ja viige politseisse. Juhul kui teil just videot ei ole kuidas varas teie asjaga minema sõidab ja tal SUUREL ENDA NIMI SELJAPEAL ON.

    Roller muidu varuosadeks tõmmatud ja üle Eesti maha müüdud..täiega kahju,hea masin oli..2 aastat tuunimist ja jamamist,et korralik masin teha endale ning sinna ta läks.

    Üks video ka mis kunagi tegin aga polnud viitsinud ülese panna.
    http://www.youtube.com/watch?v=AveVBJRSZEM

    Puhka rahus kiivi :)
     
  11. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Haiged tüübid on need mendid, sittagi nad ei suuda. Aga kust tead et masin kindlalt varuosadeks, äkki seisab kusagil garaazis kellegil, nagu stevul.. Aga jah R.I.P! Lemmik matrix oli, ikka väga ilus oli..
     
  12. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    sumpa ja pool mootorit olid siin varuosade all müügis,ip aadresi järgi said nad elukoha,lõpuks sain tüübi nime,telf numbri ja mis kõik veel.
    Kutsuti siis ta mendi jaoskonda ja tüüp ütles lihtsalt,et ostis need soovist vms ja oligi kõik. Varas sõidab muidu varastatud Yamaha Aeroxiga millel on minu Yss diamond ja s6 4 astmeline kõrgenus all.Poisule tuleks natuke omakohut mõista,võimalik,et midagi saab tagasi aga see on ka selline keeruline asi..pärast jään ise süüdi vms :S
    Samuti sama sibul varastas Viimsist ühe sinise-valge NRG.
     
  13. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    mdia sa ootad siis? mine kyte teisele kympi. idu oled, kui ns passima j22d!
     
  14. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Soovitan ka ajada mingi kamp kokku, minna see sibul üles otsida, ning kui midagi ei räägi siis natukene ähvardada või füüsiliselt karistada ning küll ta rääkima hakkab. Saad ka mingid asjad tagasi.
     
  15. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Lihtne ju-küsid kus jupid said?Kui hakkab puterdama-siis nukkidega näkku kohe.Ja võtad oma jupid ja lased jalga sealt:D



    Tegelt algus peab veidc mõistvamalt suhtuma,kui nukkidega näkku kihutad-äkki kihutad valele tüübile,mis siis saab? :lol:
     
  16. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    tõmbad aeroxi rotti, kõige lihtsam -.-
     
  17. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    no kuulge ma pole mingi 14a. kellele politsei midagi teha ei või,kui ma mingile tatile molli panen siis on ikka suht sitasti,ei ole mul vaja selliseid jamasid.
    teiseks roller ei varastatud minu käest ära vaid sõbra,kes kõik kinni maksab niiet ei näe mõtet tõmmelda.

    EDIT : KEEGI TEAB KELLE OMA SEE SINI-VALGE NRG OLI VIIMSIST ?
     
  18. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    no aita sõpra, võta too aerox ära nh
     
  19. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    varastan varastatud rolleri ? mõelge nüüd peaga ka palun :D
     
  20. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    no see oli väikse nalja pähe öeldud,tegelikult need asjad päris nii ka ei käi:XD

    arvatavasti kui tolle varga nö.roller ära võtta,kihutab ta varsti mingi rolleriga ikka ringi.


    pikanäpumehe haigus on ravimatu....
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte