DCshoes Keeway Matrix 05a. R.I.P

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by M121, Nov 20, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    Kuidagi on võimalik saada veel seda mendi kaudu kätte, sest mul oli sama teema, leidsin ise need vargad ja rolleri mis oli juppeks kakutud, kutsusime mendi ja viidi kõik rolleri jupid mis leidsime politseiparklasse, ma ei olnud isegi menti teatanud, mul ei olnud dokumente jne, aga ma sain ikka kätte. Pärast uuriti asja ja mingi üle kuuaja hiljem helistati, et tule rollerile järgi. Ma sinu asemel ei passiks ns kui teada kes need on, sest kui mendi kaudu ei saa, saab mingit pidi ikka ju :p
     
  2. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Täpselt nagu stevu ütles, ma isegi võtaks talt selle aeroxi käest.. Kui oled kindel et ta varastas selle..
     
  3. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Jaajaa, siis tuleb selle Aeroxi õige omanik ja saate kõik kümpi...
     
  4. Outsider

    Outsider New Member

    148
    0
    0
    Persetki... , panen jooksu enne :D
     
  5. henri115

    henri115 Member

    498
    0
    16
    Ja mis selle roxiga teeksid siis?:D
     
  6. pazawazar-

    pazawazar- Member

    561
    0
    16
    ohjah , kahju , nii hoolikat ehitamist nii pikka aega pole keegi vist viitsind tsinsu nimel teha , mina läheks igatahes kasvõi külla sellele vennale kui sul veel teada kes too on . aga muidugi see foorum pole selliste asjade avalikuks ajamiseks .
     
  7. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    kahju kohe, vaatasin selle rolleri valmimist suure huviga, kuigi tuli natuke imelikku värvi minuarust, aga ikkagi oli see maailma kõige kenam ja püssim mätrix, mida ma näind olen:(
    krt ikka jubedalt närvi ajab see, kui keegi võõras kellegi vara kallale läheb ja kõigesuurem kahju on minul sinust, sest sa nägid selle valmimisega niipalju vaeva ja kulutasid sellepeale hulga raha.
    aga ega see mollikütmine ei ole mingi lahendus, olgem ausad, see masin on juba arvatavasti juppidena üle eesti laiali.
    molli kütmise asemel võiks viia selle sibula paadiga järvepeale ja talle sangpomm jalgade külge siduda, küll ta siis situb ja kuseb ennast täis ja küll üles ka tunnistab. Kui rollerit enam tagasi ei saa, siis võiks sa vähemalt tagasi saada raha, mille sa olid sellesse masinasse sisse kütnud.
    R.I.P DCshoes matrix :|
     
  8. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    No ma arvan et ta varastas siis selle mätrixi, pani juppid enamjaolt tollele aeroxile, arvata on et ta tahaks seda aeroxit tagasi..
    Pmst et siis saad kui räägid mis mu keewayst sai, kuna enamus juppid sellel aeroxil peal jneee...
     
  9. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Selline taktika ongi neil,proovisõidu ajal lasevad lihtsalt minema ja korras,edasi on juba kiirelt juppideks ja järgavad omavahel ära v lükkavad venerolleriklubise müüki.
    Näpud peaks ära lõikama sellistel tüüpidel,alates õlast.
     
  10. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    mis vene rolleriklubi lk on?:D
     
  11. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
  12. Elite

    Elite New Member

    68
    0
    0
    17:30
     
  13. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    sina lasidki tuuri ?
     
  14. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    sama jorr on jh,ära muretse ültse-seda ma nii ei jäta.
     
  15. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    sõber ostist talt sumpsi kunagi siis kl yle ei lasknud aga jamh :S jama kui pätid oma seas on
     
  16. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    varastatud kraami hea müüa ju,ega peagi siis üle laskma :D tõsiselt loll tüüp ikka,et siia teemase kirjutas
     
  17. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    on tõesti , pane raudlatiga
     
  18. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    Tra
    mida vittu, mingi vituhöövel nii julge, et tulnud siia rk-sse kõvatama, et ojee, rollu minu käes, tulge kütke siis vastu molu jne. Ja rääkige nüüd, et need ****** ei jälgi RK-d
    Tra tõesti, suht ulme.....
     
  19. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Haha, muutis posti ära, enam keegi ei tea , et tema kirjutas:D
    Pizdec tibe mudila!
     
  20. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    Mne plevajet na vsjeeh!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte