DCshoes Keeway Matrix 05a. R.I.P

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by M121, Nov 20, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Kusjuures eile tegin nii WD40 kui imusin vaakumit, jh automaattoores on..karpa sett võib täiesti paigast ära olla sest kui ma seda ´puhastasin võtsin viimse tükini lahti..
     
  2. Unclesam

    Unclesam New Member

    212
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Lase trelliga tööle , aitab , aga mitte kiiresti .
     
  3. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Sain täna masina tööle..aga mootoris on imelik krägin sees ja starter oli kuumas läind..võtsin starterid ära,hääl alles..
    vario tuulutus tiivik ilusti otsas,kuid ei midagi. Keegi oskab soovitada mida veel järgi vaadata ?
     
  4. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Süütetrummel sai korralikult kinni? Kui see natukenegi lahti on, siis kragiseb.
     
  5. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Väntvõlli laagrid läbi/väntvõll liigse pingeall sisse pandud.
     
  6. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Laagrid on tutikad, mootori panime meie kokku korralikult.

    EDIT: Teemasse, kas võtsid starteri ära või starteritaldrikud? Keera süütetrummel korralikult kinni ja keeruta seda niisama, vaata et ei ragiseks.
    Siis proovi starteritaldrikud ära võtta, nii et esimese asjana on kohe variaator väntvõlli otsas. Kui vaja siis pane mingi seib sinna vahele veel.
     
  7. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Eile häälest lahti ei saanudki..ise hakkasin õhtul mõtlema,et äkki pole silku pea piisavalt tugevalt kinni kuna eelmise cpiga tekkis samuti imelik hääl ja siis oli viga silkupeas.Õhtul tulevad paar sõpra appi ja proovime asja korda ajada. :roll:

    Raghza : võtsin algul ainult starteri ära,hääl jäi.Pärast võtsin taldrikud ära aga kõik tundus korras olevat,niiet panin taldrikud tagasi.Täna proovin ilma taldrikuteta,kui hääl jääb siis probleem pole variopooles.
     
  8. ConversE

    ConversE New Member

    651
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    Süütetrummel võib vabalt lahti olla, pane sinna seib ka vahele, mul oli hondal ka niimodi et ragises v undas haigelt kuna süütetrummel oli lahti natukene.
     
  9. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    Tänud..täna uurin järgi :p
     
  10. Rix

    Rix Member

    52
    0
    6
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    ma ei saa aru kas sa oled loll või mängid lolli ? ajad siin , et sinule panime väntvõlli valesti sisse ja aga ise ei tea midagi(kui sul jahutus taldrik lahti oli) aga DC sa vaata et sul midagi kuhugile vastu ei käi seal sees.
     
  11. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    Tra ma aint pakkusin mis viga võib olla nii endal kui temal ning krt mind eriti ei peagi kottima mis nt mul viga oli...Sitt teenus kui taldrik lahti jäi.Ap-s või mujal remonditöökodades keeratakse ikka kõik osad korralikult kinni.
     
  12. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    no krt võtaks kui on sitt teenus siis tee ise ja ära mölise. keegi ei sunni sind teenust ostma kui see sulle ei meeldi.
     
  13. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix

    : D mis sul viga on??Kas raghzal oli kuulutuses kirjas et HOIATUS sitt teenus pooled asjad jäävad kinni keeramatta?? EI ning ma oleks muidugi ise teinud kui oleks olnud tööriistu ning ruumi.Ning kuna mul neid ei olnud siis viisingi remonti ning lootsin ikka kvaliteet tööd saada mitte mignit huinaad

    Aitab OT-st kellegil veel midagi paukuda on et ma olen süüdi et ma siin virisen sita teenuse üle vms siis PS
     
  14. Piiter

    Piiter New Member

    251
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    Vat seda ma ütlen, kui tal viitsimine ära ei kao siis sellest tuleb jõher relv 8)
     
  15. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. RIBY

    RIBY New Member

    1
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    peab ikka vaatama seda tulema. millal värv peale ?
     
  17. j6rr-

    j6rr- New Member

    175
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    see tundub isegi täitsa kena asi. hakkan kah seda teemat nüüd jälgima :p
     
  18. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    Tõesti väga kena asi tundub tulevat
    tööd väga hoolikalt tehtud mis on vääga hea :)
     
  19. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    Roller töötab nüüd ilusti.Nüüd natuke aega sissesõitu tegema,siis viskan variose kergemad rullid ja valge surveka tahaks ka vahetada punase vastu.
    Homme teen võibolla väikse video kah kui ilma on. :p
    Üks mure on kah..tuled ei tööta.Nimelt need juhtmed mis tulevad süütemähisest on ühendamatta ja kui ära ühendan siis tekkib lühis..keegi oskab seledata mis tõttu nii on ?
     
  20. Piiter

    Piiter New Member

    251
    0
    0
    Re: DCshoes Keeway Matrix 70cc

    hääl on mönna ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte