diSney Yamaha aerox

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by diSney, Sept 13, 2008.

  1. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    veljed lähevadki pulbrisse ja siis valge istme kate ka ,
     
  2. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Minuarust on täiega ilus värv. Kui ja ainutl veljed ja vb ka plokk värvi viia.Tee paar pilti veel, Küljepealt ja tagant ka.
     
  3. barky

    barky New Member

    129
    0
    0
    Kena...

    Kooli ees olen paar korda näinud, aga jmh poleks arvanudgi, et see sinu oma :lol:
     
  4. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    Suht sunfloweri roxi vana värvilahenduse koopia, aga no see tundub vähemalt ilusti värvitud :D
     
  5. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    ennem oli ilusam , IMO .
    kohilaplixil sama värvilahendus :eek:
     
  6. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
    ennem oli sitaks ilusam ,kui rasmuse käes oli kyljel ja paar väikest triipu oli aga neid polnud nähagi eriti , ei meeldi :roll:
     
  7. Ragnar

    Ragnar New Member

    369
    0
    0
    Minu arust täiesti tip-top kõik. Pole põhjust küll vinguda. Ainult praegu tundub ,et see esituli ei sobi. Aga täiesti lõpp tulemuse juures võibolla isegi näeb välja kena..
    hea !
     
  8. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Mai tea rasmuse käes oli koledam. Edu ja sitaks meeldib se tuli .!
     
  9. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    niisiis , homme teen paar pilti veel , sain täna kondlid kätte need mis puudu olid , minu arust näeb kena välja , siis üritan kusagilt pappi saada ja viin veljed pulbrisse aga blokki ma ei tea kas viin kui raha on siis viin , :D
     
  10. H0t

    H0t New Member

    18
    0
    0
    Tra, sellise ilmaga pole ime, et rõve on. Veljed lähevad lähiajal muidugi pulbrisse, praegu on lenksugondel ka peal. Mõned värvivead on, need lubas värvija ise korda teha... Istmekate tuleb ka varsti. Kõik siis, kui diSney-poisu raha saab.
     
  11. aerox-R

    aerox-R New Member

    160
    0
    0
  12. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    rohkem kui kuu aega on möödas kui keegi siia viimati postitas .
    et igatahes selline uuendus on ,
    sai natukene raha kogutud ja nüüd peab siis môned asjad ära tellima aga ei tea nagu eriti mida . Uut sidurit oleks kindlalt vaja , môtlesin delta clutchile , hakkasin raha lugema ja vaatasin et raha jätkubki silku jaoks nii et polini sport 70ccm tuleb ja karpa 17.5 dellorto nii et ma ei tea kui hetkel teen midagi valesti vôi saaks paremini andke soovitusi . Siis peab veel ehitus poest ostma liivapaberit , valget ja kollast sprayd et värvida nupukonsoolid ära ja nupud , :) . Summuti silencer on sügavalt sitta täis noh tahma . kui natukene mingi asjaga urgitseda tuleb sealt nagu muda välja . Kas pean uue silenceri ostma vôi saan selle nii ära puhuastada kui vôtan villa valja sealt sees ? Istme katte jaoks raha ei ole nii et jah jääb veits koledaks . Kui kellegil on pakkuda valget istmekattet tasuta vôi mingi suitsupaki hinna eest siis pakkuge :D ja veljed ka lähiajal pulbrisse vôi kui kellegil on huvi hallide velgede vastu ja tal endal on valged veljed vôib vahetust teha .
     
  13. SeebiKarp-

    SeebiKarp- Bännitud Bännitud

    86
    0
    0
    Suht s*ta settingu valisid .
    Mul Aerox töötas väga ilusti Doppleri siduriga , aga see sinu valik .
    Sinu asemel sellist settingut ei teeks :)
    Abi vaja , ES , asun ise Tallinnas muidu ;)
     
  14. mesa.

    mesa. New Member

    202
    0
    0
    Pane uus esituli ka ikka, see must aeroxi esituli ei sobi sinna karvavõrdki.

    Minusilmis näeb see küll üks väga segav faktor välja ja võtab ilmet maha :wink:
     
  15. SeebiKarp-

    SeebiKarp- Bännitud Bännitud

    86
    0
    0
    Miks inimene peab ehitama nii nagu teised tahavad , tema projekt , tema ka ehitab omamoodi ;)
     
  16. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Esitulest põledes pilti viitsiks teha?
     
  17. xox

    xox Member

    361
    0
    16
    mkm NaeL ei saa. Seda musta esituld tal pole ta v6ttis musta tooni maha . Ma ei tea miks . Sellele vastab diSney ise .
     
  18. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Ma ei saa aru miks sa üle värvisid??? Stock oli ju tunduvalt ilusam, kui praegu!!!
     
  19. raks100

    raks100 Member

    634
    0
    16
    üks inimene ütleb , et ei meeldi , ja kohe teised järgi . las poiss teeb nii nagu ta ise tahab ja talle meeldivaim on. kokkuvõttes teeb ta tööd hästi .

    mulle meeldib , kuigi sunfloweri rox nägi samasugune välja . Edu raketiga ;)
     
  20. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    delta siduri valisin tänu sellele et sõbral oli ja väga ilusti hakkas roller liikuma kui selle peale pani : Daga kui kellegil on soovitusi siis ande aga tuld . Võtsin maha musta värvi kuna pimedas ei näind sõita :D mul on ühe tüübi käes üks õige tume klaas sealt peaks ilusti tuli välja põlema . igatahes kui kellegil on nüüd selle või järgmise nädala jooksul midagi vaja tellida scooter attacist võiks koos tellida või kuidas see asigi käib et saab saate kulud pooleks teha vms
     

Jaga seda lehte