diSney Yamaha aerox

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by diSney, Sept 13, 2008.

  1. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    sorri for double .
    pidin lihtsalt midagi ütlema et , mul oli ammu selline värvilahendus väljamõeldud aga polnud raha teostamiseks , ma ei ütle et ma enne snowflowerit tahtsin seda teha . Ma ei teadnud et sellise värvilahendusega roller juba olemas eestis on . Nagu ma saan aru te tahate pilte kah ? sorri ma ei saanud täna teha , olen veits haige ja ei soovi eriti hetkel rollerit välja ajada ja pilte klõpsata . Peab nagunii telefoniga tegema sest digikas isa käes .
     
  2. aerox-R

    aerox-R New Member

    160
    0
    0
    Mis tüübi käes see sul muidu on... kas selle tüübi käes kellele sa kontoris pinda käid ja küsid... kas ma saaksin selle musta tule? Minu arvates oli selgesõnaliselt öeldud, et must tuli ei kuulunud rolleriga ostes kaasa? Said originaal tule? Said... ja nüüd ole kuss, musta tule võid endale ise teha
     
  3. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Kena taguvelg ja värvilahendus , edu sellega (Y) :p
     
  4. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    ma olen talle kolm korda helistanud ja see on alates suve lõpust . See on väga palju jah ? jah ta ütles alguses et ta võib anda kaasa orig tule ehk must tuli oleks pidanud seal kindlalt olema . Ma arvan et sa peaksid ültse vait olema kuna te tegite pettust mulle . Ma ei jaganud tollel hetkel rolleritest palju kui selle ostsin . Ütlesite et dokid olemas ja et see roller on aastast 2007 . tegelikult sain ilma dokumentideta ja 2001 aasta rolleri . Vedas et te võtsite kõik interneti kuulutused ära muidu oleks saanud nende abil minna kuhugile ja tõestama minna .
     
  5. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    kena masin.
    Tunnen kaasa et sellised piidrid nii tegid..
    aga miks ostsid siis kui dokumente polnud?
     
  6. SST

    SST New Member

    430
    0
    0
    Siuksed vennad tuleb lüüa kokku nagu puukuurid üks haaval :-x ...

    Muidu kena rox
     
  7. aerox-R

    aerox-R New Member

    160
    0
    0
    Mina arvan et mina seda rollerit Sulle siiski ei müünud, aga tean väga hästi seda, et rolleriga ei pidanud mingit musta tuld kaasas olema... välimus oli ostuajal täiesti originaal. Sina ei jaganud jah vb rolleritest toll hetkel midagi, aga su sõber kelle sa olid saatnud seda rollerit enne ostu ülevaatama ja kes ka käsiraha maksis üttles ju et roller on täiesti viimasepeal ja ok, kui oli rolleri kohapeal ülevaadanud. Lisaks sai tehtud ka ostumüügi lepingud ja kõik oli korras.
    Pärast seda aga kui olid juba päevakese sellega ringi rallinud(arvatavasti tüdinesid asjast ära ja mõttlesid, et oi kui tore oleks midagi muud soetada) hakkasid aga ajama mingit dokumentide jura... et pole 2007a jne, tagatuli ei põle ja mida iganes
    Teised orbid võivad oma kommentaarid endale jätta selle teema koha pealt, mida nad ise täpselt ei tea
     
  8. Cpstuning

    Cpstuning Member

    366
    0
    16
    mm , selles jutus sa siiksi väidad , et roller on 07 aasta , miks siiski 01 aasta värvilahendus on ?
     
  9. SportEdition

    SportEdition New Member

    37
    0
    0
    opp...mis möll siin käib :D
    Mina ostsin selle rolleri kasutatult Saksamaaltaa(mina j2rgi ei k2inud) ja toomispaberites oli kas juuni või juuli 2007
    ja sellest teemast aitab, edasi võib jätkata erasõnumi teel kui on soovi :wink:
     
  10. aspirin

    aspirin New Member

    408
    0
    0
    Kõige lihtsam oleks ju blokkilt kohe aasta järgi vaadata ? Kui blokkil 07 siis on 07 , kui 01 siis 01 LIHTNE JA LOOGILINE . Niiet teinekord vaadake blokkilt .
     
  11. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    lenksu peal oli raami numbri kleeps seal oli 01 , võin veel näidata et kui ta mulle pakkus seda rollerit siis ta väitis kirja teel et dokumendid on olemas , ma ise olin välismaal samal ajal , saatsin sõbra rollerit ülevaatama ja sõitis ja ütles et on OK masin , tema ka ei jaganud aeroxite aastatest sittagi , kui olin näidanud enda uut rollerit mõnele omale sõbrale nad ütlesid mulle 4 või rohkemgi põhjuseid miks see ei saa olla 2007 aasta aerox , ( käsitoores , iste oli teistsugune , värvilahendus , spido oli temperatuuri mõõduga ) . Isa ütles mul et kui olen rolleriga rahul siis pole vist mõttet minna ja mingit raha tagasi küsida . Ma ei tea vb on liiga hilja sellega enam tegeleda või ma ei tea mis te ise ütlete . Tüübid väitsid et ls on 4000 , merivälja tüübid ütlesid mulle et kuule kas sa laenasid rasmuse rollerit ? ma mingi et ei ma ostsin selle . küsisid palju ls on ? ma ütlesin et 4200 juba . siis nad et päris võimalik et kui ma viimati nägin seda oli see mingi 20k . Vaatasin siis mootorit üle mõned nädalad hiljem . Sidur kulunud , tagapiduriklotsid kulunud , raami peal oli mitmeid tõestusi et see masin aastast 2001 . Easypartsis on ka näidatud mis värvilahendusega roller on mis aastast .
     
  12. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    Mis kuradima raha sa enam tagasi küsida tahad.
    Vaata milliseks sa masina juba teinud oled nahhui nad sihukesega peale hakkaks.
    Ükski loll ei tuleks sulle niivõrd palju vastu, enda mure et mütsiga ostma läksid ning assja lähemalt ei uurinud, muidugi väga tobe müüatestgi niivisi valetada.
    Kas kui ta 07 oleks oleks siis parem?
    minumeelest nad regid äri, ostes töötavad originaal jupid sinna peale ja värvisid üle ladusid kokku suht org. välimusega. (mu roxi spido peaks seal olema, kondlitega.)
    Kuid siiski masin oli ostes minumeelest sul väga korralik ega mänginud see aasta seal suurt rolli midagi, unusta see teema parem ära ja tuuni edasi.
     
  13. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Pmst loll on see, kes üle saab, mitte see kes üle laseb. Igaüks hoiab endale, ammu teada. Kui ostad rolleri tuleb ülevaadata kõik asjad. Pärast vigu otsides ja vinguma hakata, võid ainult enda peale kiruda, et loll oled ja ostsid. Missest, et osad vead ei pruugi kohe välja tulla see selge. Aga põhilise saad ju järgi vaadata, samuti ka aasta.
     
  14. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    ma polegi öelnud et ma nüüd hakkan oojee mingi ma ei tea mitu kuud hiljem seda asja ajama . Mul pole plaanisgi olnud .
     
  15. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    ei saanud väga hästi aru su jutust
     
  16. Harrix

    Harrix New Member

    517
    0
    0
    Ma ei saa aru miks te enam vaidlete. Vahet ju ei ole kas masin on 01 või 07 aasta. Tee kõik korda ja tee tuuninkut siis nagu tuleviku masin :lol:
     
  17. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Äkki põhimõtte pärast?
     
  18. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    Ma ei saa aru nahhui sa nutad mis vahet sel on mis aasta oma ta on sama korralik oli ikka pmst.
     
  19. diSney

    diSney New Member

    231
    0
    0
    türa nahhui sa paugud siin , see ei puutu üleüldse sinusse . See puutub minusse ja sporeditionisse ja nagu ma ennem mainisin ma ei hakka seda asja ajama ja ei ole hakanudki ! kuule no ikka on küll aasta vahe kas on 01 või 07 . 6 aastat on vahet, see on rolleri vanuse kohta palju ! mul on ka savi kui sa ostad endale 09 aasta rolleri või 02 aasta rolleri kuna see pole minu mure mis sa enda rolleriga teed . Nii et sa parem ole üldse vait kui see sind ei puuduta .
     
  20. kiluf77

    kiluf77 New Member

    94
    0
    0
    suht kena wärwilahendus :p kuigi mulle meeldis see must rox rohkem, mis piltide peal seal kõrwal oli
     

Jaga seda lehte