Eravärvides politseiautod

Discussion in 'Jutud' started by kymcovitality, Märts 11, 2008.

  1. www

    www New Member

    247
    0
    0
    Et raplas liiguvad ka need musta värvi BMW-d, kõigile teadmiseks. :wink:
     
  2. Hans

    Hans Member

    121
    0
    16
    Kuulujutud käivad, et mingid sõidavad isegi Nissan Primeratega ringi... Uuemad sellised... Sini-valge kirjud. Küljepeal mingi tekst aga ma sõidan koguaeg nii kiiresti mööda, et ei näe lugeda.
     
  3. whiterail-

    whiterail- New Member

    297
    0
    0
    Rakveres märkasin ükspäev uuemat bmw'd, musta värvi, nagu ikka. 583 *** oli nr.Tähti ei mäleta.
     
  4. pang

    pang New Member

    25
    0
    1
    B pilarist tahapoole tooni või prügikoti või sprayvärviga. B pilarist eespool peab läbipaistvus olema 75% ja esiklaasil 70% ( võis ka vastupidi olla. Kellel täpselt vaja teada, uurige seadust). Jah, tavaliselt on tehases klaasid toonitud alla lubatud piiri ja teoreetiliselt ei keela keegi neid toonida, et seaduse lubatud piiri mahtuda. Esiklaasil tohib vist ainult päikesesirm olla. Praktikas on asi nii, et kui panna kõige heledama tooniga kile juba tehase toonitud klaasi peale, siis on kindlalt alla 75% läbipaistvust ja seaduse järgi keelatud.
    Reaalses elus on nii, et kui auto on korralik ja tagasioidlik, juht on korralik ning millegi erilisega politseile silma ei jää, siis ei hakka väikse ala % pärast keegi nokkima.

    Nii et põhimõtteliselt DDF-il õigus.
     
  5. Hans

    Hans Member

    121
    0
    16
    Q7 - ma arvan, et see oli mingi eskortsõiduk. :)
    Ise toonida ei tohi eesmisi klaase. Korduvalt on sõbrad ja ülemused tänavapeal maha kiskunud oma toonkilesid. Kahest tuuningufirmast räägivad sama juttu. A kes keelab aknad alla lasta? :D
    Võin anda väikese vihje, et kel võimalust, siis politsei ATV tippkiirus on 130 km/h. :D
     
  6. lost

    lost New Member

    101
    0
    0
    neil peaks sinine sharan kah olema. sjuuke vanem :D
     
  7. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Sharane neil tõesti igasuguseid. Tartu kandis liikvel valge ja hall sharan.

    Eile nägin neid ka uue punase Honda Civicuga tee ääres seismas. Mundris tegelased sees, armatuuril igast jama.
     
  8. HeXoR

    HeXoR New Member

    38
    0
    0
    Mazda 626 must paides aga hetkel nrit meelde ei tule rohkem kui PPP 8)
     
  9. MRT

    MRT New Member

    125
    0
    0
    Rakveres veel sinine Opel Calibra, hall Toyota Avensis ja tumeroheline Audi 80. Armatuuril vilkurid ja iluv6re taga ka.
     
  10. lost

    lost New Member

    101
    0
    0
    teate mis värk on w?:D

    need jorsid on ikka liiga targaks saanud..., sõiduajal enam eriti vahet ei tee kas ment v tavaline auto :)
     
  11. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Täna siis, õhtu tulime rimi poolt uue silla peale(annelinna sild vms) ja siis ment oli kaval, pani mingi MB Vito bussi mendi autole ette, ja mõõtsid sealt tagant kiirust :lol:
     
  12. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    Tartusse nüüd mingi valge Golf 3 Variant siginenud. Toonringiga ja pika vändaga katusel.
     
  13. Haub4

    Haub4 Bännitud Bännitud

    25
    0
    0
    Ma ei saa aru:S Mida on teil politseinike vastu? Nad ei tee tööd mitte teie kuisamiseks vaid pigem selleks, et teil turvalisem liigelda oleks. Ilmaasjata ei ´kiusa´teid keegi.

    Vänt on sinul näos JanMees!
     
  14. JanMees

    JanMees New Member

    114
    0
    0
    Nojah Haub4, eks ta nii ole. See selleks milleks need mendid on, teada võib ikka anda või ei?
     
  15. Hans

    Hans Member

    121
    0
    16
    Ma olen täiesti nõus, et eravärvides peab olema politseiautosid aga vahest on ikka suht kiire ja kohe mitte ei taha kollasega seisma jääda. Siis on ikka kasulik teada, milline politsei on.
    Kusjuures vahest kiusavad küll. Mind küll mitte aga olen kõrval seisnud, kui üks tüüp ilmaasjata sõimata sai.
     
  16. t6nis007

    t6nis007 New Member

    74
    0
    0
    Kohila kandis jube aktiivne tume hyundai(183 ASL), täna võttis meid ka kinni, ilmus maantepeal ei kuskit välja :lol: Normaalne vend oli, ütles et kummid kulunud :eek: :lol:
     
  17. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    täna seisid linna piiri juures era autoga,üks vend sõitis must mööda tal oli mingi 65 sees ,siis lasin ise ka järgi järsku ment hüppas autost välja ja suunas tolle auto teeäärde.Mul endal oli ka norm kiirus sees nii ,et joppas.
     
  18. hulk16

    hulk16 New Member

    30
    0
    0
    pärnumaal sindi pool liigub ringi dodge caliber halli värvi,mazda 626 kah punane.
     
  19. sten2525

    sten2525 Member

    74
    0
    6
    nõmmel pääskülas ja jansenis on jubevärdjad mendid tumesinise mondeoga numbritähed on ARL ja ise ka veel erariietes
     
  20. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    PARANDAN: rakveres must/tumesinine vw golf 4 , mendi nimi aare veedla nr märk: 009 AUS
     

Jaga seda lehte