Even- Vw Passat 1,9tdi 96kw 2001

Discussion in 'Lugejate autod' started by Even-, Nov 21, 2011.

  1. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    kena viisakas hoitud pill :)
     
  2. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Pildil tundub, et tõesti hoitud pilditegemismomendil, et ära pestud ja isegi ilukilbid peale pandud. :O

    See kere pole millegipärast endale eriti meeltmööda, enne vaataksin vist sama hinnaklassiga A6 Avanti poole. Aga sellegipoolest edusoovid. :):)
     
  3. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16

    no muidugi välimuse järgi hindan, ega ma siis mootorist ju ei tea midagi .. välimuselt on igat korralik :)

    aga ma võtaks ka A6 avandi
     
  4. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Pildid on nii petlikud, et anna olla. Kunagi jooksin ka piltide peale autosid vaatama(ostuhuvi) nigu noor sälg. Peale mõningast jooksmist lõin käega. Piltide järgi ei ütle isegi, kas kere eest on hoolt kantud ja kas on kuskilt ülevõõbatud. Niipalju näet, et pestud ja lakutud on piltide jaoks usinalt küll.
     
  5. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    miks sa ei või leppida sellega, et tundub välimuselt korralik ? :D
    vb tõesti ei ole ja teisel küljel ilgelt roostet vmtea, aga igatahes nendel konkreetsetel piltidel ja sel hetkel kui auto pestud kustud lakutud tundub küll viisakas ja korralik ;) ega muidugi ei pruugi see nii olla, seal garages on hea valgus ka ideaalsete piltide jaoks
     
  6. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kas sa ennist nii kirjutasid? Oleksid, ma oleks leppinud. Just, TUNDUB korralik on õige ütlus.
     
  7. LadyGaga

    LadyGaga Member

    816
    0
    16
    oh issand, eks sa oled jah tähenärimise meister ;)
    ma arvasin, et see on iseenesest mõistetav, et pildil olevad asjad TUNDUVADKI meile tõesed, ega pildil olev asi ei pruugi ju 100% tõene olla v ei pruugi üldse olemaski olla... mõtlesin, et suudad ise selle ehk läbi hammustada ?
     
  8. Even-

    Even- Member

    273
    0
    16
    Nüüd seal tagumistel ustel ka toonklaas !
    Ja roostete pole mitte kuskil näha , isegi mitte väikest täppi , karbid jne kõik täiesti korras , ja mõlke on ka autol 1 (pisike)
     
  9. Russilaps3

    Russilaps3 New Member

    108
    0
    0
    No tsingitud kere ka ju. Kui pauku pole saanud kuskile, siis on loogiline et roostet pole
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Sinu silm nagunii ei ütleks ära kas auto on üle värvitud või mitte (eeldan siis korralikult tehtud tööd)
     
  11. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Sina ju tead ja tunned mind :lol: Üldine tendets ongi just kahjuks see, et ei tehta korralikult vaid asi tehakse ära kiirelt ja võimalikult odavalt.
     
  12. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ilmselget ei jaga sa sellest asjast just palju ja ära tule nüüd ajama, et oled eluaegne maaler jne...
    Üldine osa autodest kehvasti värvitud? Neid mis on hästi värvitud on sama palju, aga sa lihtsalt ei saa aru sellest, et neid värvitud on.
     
  13. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kas sa tead ja tunned mind, et võid lampi öelda, et ma midagi ei jaga? Mina ei julge küll öelda, et sina midagi ei tea asjast. Ei ole ma maaler, aga olen turul müüdavatest(mind huvitanud) võõpamist saanud autodest nii mõnegi täiesti ise leidnud. Selleks, et neid ka avastada ei pea sa olema spetsialist.
     
  14. Even-

    Even- Member

    273
    0
    16
    Mm ütle siis mulle ka kas mu auto kuskilt võõbatud või midagi :eek:
     
  15. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Oled sa debiil või? Või jäi sulle minu jutus midagi arusaamatuks? Lugeda oskad? Või sa tõesti arvad, et ma piltide järgi neid avastan või?
     
  16. Russilaps3

    Russilaps3 New Member

    108
    0
    0
    Veits lamp ühe puuga ka kõike lüüa, et olen näinud turul nelja autot mis on matsus ja odavalt üles ehitatud, nüüd on kõik autod mis Eesti teedel sõidavad mingid Leedu rümakad. Jott sa tõukad väheke segast küll vahepeal, ei saa kõigest kõige sitemat ka alati arvata.
     
  17. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Mina ütlesin kuskil, et kõik eestis ringivuravad mingid leedu rümakad? Mida sa sonid? Loe, mida ma eelnevalt kirjutanud olen.
     
  18. Even-

    Even- Member

    273
    0
    16
    Ei ma lihtsalt tahtsin teada et mis piltide järgi arvad , kas on kuskilt värvitud v ei :D
     
  19. elu

    elu Member

    268
    0
    16
    Mõistlik öko valik, kere poolest ka praktiline. Jää endale kindlaks ja lase töökojas korralikult toonkile panna. Mis paagist-paagini kütusekulu on? Kaua läheb, et talvel sooja puhuma hakkab?
     
  20. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kordan, kuskohas ma ütlesin, et piltide järgi seda arvan? Õpi lugema ja loetust ka aru saama.
     

Jaga seda lehte