Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t MÜÜA

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Falcon, Dets 23, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR team 7t

    Under on tõesti väga jube.. Aga noh, eks ta maitse asi ka ole. :roll:
     
  2. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR team 7t

    Eks ta ole jh maitse asi, endale väga meeldib, lõpp tulemus mul juba vaikselt hakkab silme ette tulema ja arvan ,et sellega jääd ka sina rahule :)
     
  3. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR team 7t

    Niiiniiiii tubli tublii, esiteks ei saa aru mina miks vaja osta mingit malossi või stage6 rihma või asja, stock on läbi aegade parim olnud ja kõige paremini vastu pidanud.. siiis teiseks miks vaja teha tihendid kusagil silindri juures hermetsiga kokkku, ei sobi karupeppu ka see asi, kolmandaks seee under ei sobi 1:1le kindlalt, freddy pani ka oma matrixile kunagi alla roxi bcd underi ja pidi modima niiet seda pead kindlalt tegema

    Aga eduuuu sulle
     
  4. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR team 7t

    Silindri väljalaskepordi vahele tuli uus tihend, hermetsi panin ainult sumpsi silenceri, aga jh edu läheb alati tarvis.
     
  5. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Nii, pikka juttu ei tee. Masina mootor ja palju muid detaile lähevad müüki. Kui koguneb vähemalt pooltele asjadele kindlad ostjad siis hakkan vaikselt müüma. Kui kellegil komplektset minarelli lc mootorit müüa siis andke aga endast teada.
     
  6. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Küsida tohib, siis millest selline otsus?
     
  7. MMA

    MMA Active Member

    2,362
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    olen ise sama valiku ees mitukorda olnud oma "highendidega" 2x tegin nii ja jäid asjad poolikuks kolmas kord tegin siiski lõpuni kuid vahepeal plaanisin mingi 7korda varuosadeks müüa ..

    pohh viska nurka praegu tegele millegi muuga unusta see võrr ära üldse läheb aeg mööda natuke ja tule uuesti isu teha ja oled õnnelik et pulkadeks ei müünud ausalt!
     
  8. kapusta

    kapusta New Member

    194
    0
    0
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    +1 vaata mis list sul on jne, ülikõva proje on ju pole mõtet jupitada
     
  9. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Asi sai otsustatud kuna kollektor otsustas pooleks minna aga ega ma selle pärast veel siit rks ära ei kao, praegu esimesed plaanid siis cpi ikka valmis ehitada. Jääb lc mootor kuid lihtsalt mingi lahjem mootor, 70cc mingi s6 streetrace või mingi malm silinder kaherõngaline, mingi sumps alla ja max 19mm karpa. Kõik muu teeks stockiks ja sõidaks muretult. Välimusega läheb vast ikka edasi nagu varem oli plaanis lihtsalt praeguse dh asemele tuleb stock cpi lenks koos kondlitega.
     
  10. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Võin ka kogu kupatuse ju korraga maha müüa kuid siis hind ka päris krõbe kuna juba ainult üksi sumpsi, silku ja süütesüsteemi eest tahan ma saada 180€+240+160€ ehk kokku 580 eurot.
     
  11. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Tõsiselt ka, ära müü seda maha, eriti veel jupitades. Nagu Sander ennem ütles, et tee väike paus sisse ja võta mingi ajapärast asi jälle kätte.
     
  12. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    krt mis siis nüüd hakkas :-x ennem pulkadeks ei võta, kui mina pole sellega sõitnud :lol: saad mu SXiga tiiru kui tahad, kuid praegu jätad sama seti peale :p
     
  13. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Ta sai su sx-iga tiiru ja ütles, et vb saad tema omaga ka sõita, aga sa ei küsinud :|
     
  14. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    ta oleks andnud , kuid sel hetkel polnud isu :roll:
     
  15. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Kes hiljaks jääb see ilma jääb!
     
  16. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    pwk karpale kellegil düüse oleks laenata? Praegu seisab masin segu timmimise taga kuna varem oli mul tehtud koonukale aretus mille tulemisena ta sai minimaalselt õhku peale. Nüüd aga töötab ta täies mahus ja tõmbas segu kohe lahjaks. Proovisin ka vana düüsi suuremaks puurida kuid sai liialt suur puur valitud.
     
  17. needmoney

    needmoney New Member

    82
    0
    0
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    mitmest sul vaja on ?
     
  18. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    ei oskagi nii öelda seda täpset mõõtu, eks tuleb proovida.
     
  19. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Dvj Tallinna inimesed kellel pwk karpale düüse üle, kui usaldada ei julge võin ka osta ära. Lihtsalt praegu vaja mingeid düüse millest lähtudes osta kas siis suuremaid või väiksemaid.
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Falconi CPI Formula R 2010 70cc MHR Team 7t

    Umbkaudselt mis numbrite vahemikku võib asi jääda? Mul mingine OKO Düüsikomplekt on, ja veel sain roxiga kaasa mingised PWK düüsid mille mõõtu ei tea.
    Ja millal sul süüdet timmib?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte