FFB Hyosung SF70 Rally 2002

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by FFB, Märts 9, 2009.

  1. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Tagumine porikas läks poolex peaks hoovist pilti tegema, siin paras mudaauk

    kui gaasitrossi korda saan , ja karpa timmi, siis tuleb ka vastav mudakaitse
    tuli pro idee kuidas karpat kaitsta :p seda avaldan ilmselt siis, kui tross olemas ja karpa timmis

    Mitu korda juba tahe olnud kaldast alla visata see roller :-x
    stock is da best
    on minu arvamus
    seni kuni oli stock silku ja filter oli ainult kalla bena ja õli , ning sõida
    Niigui kotti jooksis lolli veana, ja 70cc tuli , siis hakkas pihta see "haigus" timmi, värvi, puhasta mässa , ehita kompunni jama eitea midaveel kopp ees juba, aganoh kui nüüd karpa majanduse korda saab saab põhjakondli alla panna , ning kokku laduda, ära pesta jne ning normaalselt sõitma hakata (igapäevaselt) muidugi nüüd on joke juba selles ,et hooaeg saab läbi :roll:
    aga noh mis teha , järgmine aasta vast auto peale üle kah.

    Aga jh stock is da best , aint kalla ja sõida
    tuuning = ainult remondi, mässa ,vaheta kruti ja ehita, ning sõita ei jõuagi
     
  2. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    kahjuks jh mitte, pidi homemadet tegema

    kõige koomim on see, et vanast väljalaske leegikast sai sisselaske kollektor :lol: :lol: sobis ideaalselt



    Aga jh tõesti ei ole saanud pesta masinat, kuna olen seda niipalju remmind ja testind ja mässand , hoovis suured lombid , muda jne, korra punni keerad on kõik krohvitud



    see nädal kui tondi motopoodi satun, ootab seal mind ka uus gaasitross

    vana jooksis üldse kinni

    ja sellel käib 1,75meetrine tross :O

    Kaido vahtis silmad punnis otsa mulle, et see on niigi soolikas :lol:, mul stockist pikemat vaja :D

    Aga jh , kui masin käib nagu seinakell, mats käima ja kõmm gaasi
    Tuleb mingi 2päevane pesu :lol:
     
  3. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Re: FFB Hyosung SF50 Rally 2002

    Mul oli Slideri silku ls 40k ning töötab siiamaani vast.
     
  4. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: FFB Hyosung SF50 Rally 2002

    kui stock on siis ma ei imesta
    kuid vändalaagrid küll niikaua ei käi :roll:
     
  5. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: FFB Hyosung SF50 Rally 2002

    Asi seegi, kui ise seda usud.
     
  6. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Nonii sain 4t gaasitrossi , kuna see oli suht ainuke mida eestist kohapealt leidsin (üle 170ne pikk)

    Keegi teab kuidas kõige lihtsam gaasitross ringi teha on karpajuurest ?

    pildilt saab aru mida vaj ateha on see rull jehhi sealt ja siis midagi otsa

    [​IMG]
     
  7. Lmaoiskill

    Lmaoiskill New Member

    290
    0
    0
    see suur junn maha lõigata ja siis tinaga sinna otsa selline väiksem tinutada vms.
     
  8. yamuyz125

    yamuyz125 New Member

    302
    0
    0
    tean et on väiksest needist sinna ots tehtud
     
  9. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Re: FFB Hyosung SF50 Rally 2002

    Põrguvärk saksamaalt tõi,olid piirajadpeal veel isegi.
     
  10. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    jeah , onu pidi ka tegema gaasipliidipeal saltserite ja mölludega 8) vedeltina anum jne

    Eks vaatab , homme proovin seda viilida, krt suht kiire ka asjaga ,23andal oleks juba sõita vaja, 24jandast parem ei r22gigi :lol:
    kui viilimisel puruneb siis onujuurde vast see teeb endurtsidele jmstele trosse, kõik pidama jäänud siiani

    needi värk on ka hea idee, eks kaalun seda ,kuid see vist ei jää väga tugev

    Tänud ideede eest :)

    Kerge pesu tuleb ikka kui tross korras :lol: :lol: saan vist 2 päeva seda lakkuda :lol:
     
  11. uimpz

    uimpz New Member

    716
    0
    0
    Typhoonil oli peal silku, mis oli sõitnud alla 50k ja ikka veel liikus. Peal oli muidugi juba kolmas v neljas kolb.
     
  12. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    noh jh mingist 2t hiinlasest ma seda ei usuks elusees , Typhoonist täitsa usutav
    mulgis öeldi ka 20k sõitv :eek: :eek: hakkasid uut silkut päehe määrima , krt ma tõmbasin laiali, mootor oleks old nagu eile kokku laotud aga jh pärast tõmbas splint jooksu ja koos ta oligi , nüüd on malossi spordiga paugupill 8) loodan et düüs on paras, kui kokkutulekule jõuan siis igaksjuhuks võtan 5lidrase full kanku ka kaasa , ma elusees ei tõmba pikka trippi ilma varubenata, ple õrna aimugi ka palju see asi selle 22mm sega võtma hakkab, krt siis peaks keegi pro vend vario timmi panema , punased vedrud vist liiga kanged tõmbab liiga tuuri ja magusam jõumoment jääb ära aganoh, seda näeb hiljem , tross korras siis vaja veel põhjakas ka kokku panna. Saiv vist kõik üks lause nüüd aga noh komasid peaks jaguma. :roll:
     
  13. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Masinaga pole mitte muffigi toimunud, ei viitsi väga tegeleda, seisab kuuris, tahab väiksemt karpat, ja segu paika saada, ning sõidaks :p
     
  14. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Nii tuli meelde et foorum ka olemas roller seisab garages kogub tolmu
     
  15. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Haruldane masin. Eest on kuradi kena, kuid taguots ebaõnnestus neil. Masinaga hakkab ka midagi toimuma?
     
  16. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    sama küsimus mis motomanil :)
     
  17. Chainsaw

    Chainsaw Member

    434
    1
    18
    Hakka uuesti pilliga tegelema nju :D. Huvitav oli lugeda :D
     

Jaga seda lehte