Flipslide-i Ford Mustang 1998 3.8 112KW

Discussion in 'Lugejate autod' started by flipslide, Jun 23, 2009.

  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Madalaks lased siis sõidad stangega vastu ju :D Aga see splitter ei sobi minu arvates, aga noh see minu arvamus ka, aga seda ei peaks küll põdema, et selle kusagil katki sõidad kui sõita mõistad, aga mitte ei lähe autoga teed rammima.
    Minu enda auto peaks veel madalam tulema.
     
  2. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Selle stangelisaga näeb kuidagi sportlikum välja küll, aga endale ei meeldi millegipärast.Madaldus oleks küll ülišeff 8)
     
  3. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Jah, ise arvan sama. Ma ka seda ei paneks, jätaks nii nagu on, aint muudaks nats madalust. :p Aga jah, jääb lõpp tulemust ootama. Edu!
     
  4. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    RÕHUTNA VEEL , ET PILDIL JUBA MADALDUS TUUNITUD ja arvatavasti madalamele kui tuleb,aga see on kül õige mõte ,et peaks enne madalamaks tegema ja siis hakkama vaatama ,kas oleks üldse seda sinna juurde vaja.

    Ja see osted ei tule päris selline nagu pildil ,kuna to vähe teravam ja ette poole mitte otse alla;)
     
  5. KuKiMuKi

    KuKiMuKi New Member

    1,066
    0
    0
    Edu siis! 8)
     
  6. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Madamale laskmise poolt , poole ilusam jääb ;)
     
  7. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Vanasti öeldi et mida madalam seda parem.
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Njah, aga juhul kui tuleb ka korra kruusakattega teele sõita, mis siis saab? Madaldus ju võib lahe olla, aga omad miinused on sellelgi. Just eesti tingimustes. Talvel?
     
  9. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    mõni madal peab ka olema. naabripoiss oma ülimadala e36 lükkas garaazi vahest kõigil lume ukseest ära:D
    30cm pehmet lund, läks nagu sahk.
     
  10. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    Tra lullikas ära targuta, mine sõida kõrgete autodega. Marek tee madalaks ikka:)
     
  11. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mida sa ulud? Ja kui omapoolse mõtte välja tõin, siis pead seda targutamiseks?
     
  12. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    No ega tta sellega siis lehmi alla ei hakka ajama, vaata kui palju kenam selle lisaga on;)
     
  13. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    Kutid mul super hea meel ,et te oma arvamusi ja mõtteid siia ,kirjutate ,kuna muidugi kaalun ju omamoodi läbi kõik! Mõistus mul peas ja tean mis olud eesti teedel valitsevad, ,asja tuelb teha mõistusega (Y) Taavi andis superidee ,millele oleks pidanud tulema juba enne ,et kõigemalt madaldusvedrud ära panna ja SIIS alles vaadata toda! ;kuna täna hakkasin flansi sablooni tegema ,et üle 1cm ,ei kannata rattaid välja poole tuua!
     
  14. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Tee piit korda ;) Või on juba?. Hüdraulilised vms , vedrustus kõva, Parklas vajutad nuppu ja sõidad karter vastu maad Mc drive ;)
    Ilus välimus muidu, aga deem Kw kuidagi vähe phmtls 4.0 mootori kohta.. ,emal 2.0 ja 110 kw :D
     
  15. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    kas tal mitte V mootor polnud, millel ongi vähe kw aga see eest väänet on piisavalt.
     
  16. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    no mul isal 2.5 v6 ja 126kw stock masin.
     
  17. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    poisid see on ameeriklane, ameeriklasel on kw asemel vääne!

    ega 5,7 v8 sal pole ka kilovatte.
     
  18. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    seda kyll. meil mustang oli sama kere see peaks olema 4 põlvkond vms. 4.8 v8 224kw midgi niukest oli.
     
  19. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Jajahm... teeme loetelu kui palju kellegi emal kw on ja kuidas keegi lund lükkab :roll: .
    Neid fordi mootoreid ju sadu:D
    3.8/3.9/4.0/4.6/5.0 need kõik peaks olema V6 mootorid. 3.8 on ka 105 kw ja ka 165kw ;)
    Kuid se neoutoni jutt täitsa hea, seda me otsimegi tegelikkuses,mitte Kw
     
  20. flipslide

    flipslide Member

    698
    0
    16
    Taavi teab mis räägib;) Aga aitäh henzile huvi tundmast:D Olen siis reisil nimelt ja praeug kõik seisab aga mõningad muudatused plaanides tekkinud
    Reisilt siis võtan endaga kaaasa Eelmise ühemakisahtlsisse käivast sahtlist
    Udutuled ja sinna käivad zenoni
    Tartus on tellitud väike Alpine kõlarite süsteemike ,et tuleb hakata toda installima ja siis peaksid flansid ka valmis juba olema ,et saab rattad natuke väja poole ,kuid mitte palju ,kuna seal ei tjätkunud võimalusi laiemad teha:(
     

Jaga seda lehte