Freedo 6, 4takti.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Sept 28, 2010.

  1. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Mul ei ole seda võimalust, moded saaks selle sinna ümber tõsta.
     
  2. pets15

    pets15 New Member

    309
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Ei, mitte selle teema. Sa tee ise uus teema, kus on pildid ja tutvustus. :)
     
  3. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    minu klapid küll nii kiirelt *PIIKS* ei lähe, mul naraku suurem silindripea peal niiet... 8) Puksid olen ka vahetanud ühe korra, ühel pool olid läbi,roller oli veits kaldus :lol: ,muidu jooksis stockina ka sinna 70'ne kanti :p
     
  4. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Yep sinu pill pidi üks korralikumaid ( ainus ) olema, mis sõidab probleemideta, kuna sa pidavad hästi hoolitsema selle eest ;) Stenolingis käisid seda silku komplekti ju ostmas ja mul nad seal tuttavad :) Käisin eile seal rulle ostmas ja peale panemas.

    Üks asi tuli meelde, et kui ei tea kas 2 või 4 klapiga, lihtne kuidas tuvastada...2 klapiga on esiamordid hõbedast värvi, 4 klapiga on esiamordid kuldset värvi.
     
  5. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    Normaalne teema 8)
     
  6. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Kas sa enda omast saad paremast küljest foto teha ja siia panna?
    Teeks enda omast ka :)
     
  7. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    sumpa poolt mõtled? Kui jõuan siis homme kokkutulekul teeb ära ;)
     
  8. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Just sumpa poolt, sul kui ma ei eksi on sul 2000.- super sumps peal ;)
     
  9. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    ega see nii super ka nüüd ei ole :p,aga pildi teeb ära :)
     
  10. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Minu oma siis:
    [​IMG]
     
  11. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    Minu oma siis tänase seisuga ;)
    [​IMG]
     
  12. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Re: Freedo 6

    palju su freedo lippab 89cc?

    ma sain ka eile enda freedo 6 2taktilisele paar juppi nüüd pmst
    Stage 6 pro replica
    Malossi e5
    Malossi 17.5 Käsitoorega
    Malossi multivar
    90 düüs
    6.0 rullid
    sinised sidurivedrud.
    poole gaasiga 80 , ei saa gaas põhja panna poob , düüsi vaja
     
  13. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    80 on max :roll:
     
  14. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Sa ju administraator siin, tõsta see teema, minu rollerite alla ?
    Ja tee enda omast ka pilti sumpa poolelt, siis oleks nagu kolm Freedo 6 varianti olemas ;)
    Ja originaalis olid mul 6.3grammised rullid sees, nüüd on 5.5grammised ja parem edasiminek ja tipp :)
    Vaata, et sul segu oleks 100% paigas see mõjutab hullult 2 taktilise olemust...ma siin testisin ühte rollerit 2 päeva, ennem kui segu paika sain.
    Kõige lithsam on kontrollida, kas starterist ja kickist läheb sama lihtsalt käima...kui ei siis segu natukene vale.
    Ja uuri palju peab olema tühipööre originaalis, siis seda õhupolti lihtsam paika ajada.
     
  15. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Freedo 6

    bimbs-üritab lihtsalt lahe olla,kuna asukohaks märkinud"moderaator",räägi ikka mõne sellise tüübiga,kellel helesinine staatus on:)
     
  16. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Kas sul karpa jms ka vahetatud?

    eks ma tulen ka tallinna järgmisele kokkutulekule enda masiniga , siis arvatavasti 70cc ka all.
    talvel isaga tuunime välimust ( undertail , siis lõikan esikondlil selle asja eest ja võre jms )
    ja veits mootorit :D
    preagu lippab normaalselt mul , eile sain sõber istus taga gaasiga tõusis esiots :D
    ja täna oli sama asi ots tõusis sõber istus taga ja kallutas veits taha D:
    sain kõrgenduse ja 106 düüs ja malossi jahutustaldriku ka :D
     
  17. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Vead mis ma avastasin ja millega hetkel garantii remondis Automaailmas:
    ei saa korralikult bensiini kätte vaakumklapp/kollektor? Tunne on selline nagu oleks vale düüs, poob mootorit.
    Või: sõidad pika maa maha, peatud ja roller sureb välja.

    Puksid vahetada, vasakpoolne puks seest tühi.

    Klapid puhastada, äkki siin peitub lahendus, miks ei ole jõudu, nii nagu peaks.

    Siduri kettad teevat metallset häält ( kui kaks metall ketast teineteise vastu hõõruda, kostuks sama heli, mis on siin madalatel pööretel ). Sõidu ajal kostub vilin ( ja läbisõit on alla 3000km.).

    Spidomeeter endiselt näitab valet bensiini kogust ( andur, spidokas?), läheb paika kui süüde sisse välja keerata.

    Sama pööretega, lasen hommikul mootori soojaks, kuid pöörded saab paika alles siis kui
    Keerata süüde välja ja uuesti sisse.

    Istme alune, tross kulunud/katki, pidin eemaldama alumise katte, et saaks oma asjad kätte.

    CDI, pöörded ei lähe üle 8500.
    Viimati avastasime tehnikuga, et rihm ei lähe ülesse välja, variaatoris rullikute ketta peal.

    Süüteküünal vahetada, kuna ise ei näe võimalust kuidas seda teha saaks, ei pääse ligi.

    Eelnevalt tehtud tööd, 07.10.10
    Mootori/reduktori õli vahetus, uus karburaator, uus spidomeeter, variaatori puhastus, karburaatori häälestus.
     
  18. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Freedo 6


    Ärgem nüüd jura ka ajame eksole. 125cm3 mootorijuppidestei istu sul 50cm3 le praktiliselt mitte kui midagi. 125m3 ja 150cm3 jupid ühilduvad omavahel.

    Mis roller sellepärast maha müüa? Lihtsam ju kahe klapiga pea otsa lükata ja asi mutt. Ei maksa need ka mitte essugi.


    Siiski on mudelitähis see, mis selle kindlalt tuvastab. Ei ole kõikidel nelja klapiga isenditel kuldsed esiamordid.


    See "supersumps" ei õigusta oma hinda kohe üldse, sest kasutegur kui selline on nii tühine, et käia 2K välja pelgalt hääle ja välimuse pärast. Originaalsummutist katalüsaator välja rookida on kordades odavam, samuti läheb ka hääl "mehisemaks"


    Tiba vähe, kui vaadata külgekruvitud juppide nimistut. Enda oma headel aegadel arendas 80km/h pelgalt 72m3 silindi, moditud summuti ja 5,5g rullidega. Muud jupid kõik originaalid. Tegu 10" tagarattaga mudeliga.
     
  19. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Hetkel siis automaailmas mootor laiali kistud ja jupid peaks saabuma 2 nädala jooksul.
    Ehk kogemused tulid kasuks, vigu oli....kuhjaga.
     
  20. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Freedo 6


    Mis jupid need kahe nädalaga tulevad :eek: Eestis on kohapeal sellele rollerimootorile saada pea kõiki osi. Ehituski on sigalihtne ja saab ise mingi probleemita remonditud. Tra, see remont läheb sul ju seal kole kirveks, päris arvestatav summa rolleri enda maksumusest.
     

Jaga seda lehte