Freedo 6, 4takti.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Sept 28, 2010.

  1. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Natukene siis asjast...
    Viisin sinna kuna seal on garantii remont ja ise midagi muuta ei tohi...kuid.
    Eelmine kord kui seal käisin suhtlesin tehnikuga, soovitas kergemad rullid panna...nii saigi tehtud Stenolingis, kuna automaailmas neid juppe ei ole.

    Täna siis selgus, et tehnik ei ole Automaailma esindaja, ehk temaga suhelda ei tohi ja garantii ajal midagi muuta ka ei tohi :)
    Kuid pakkusid kohe piirajad maha võtta, kuna nad alati teevad nii, ehk, kus on loogika?
    Naljanumber, mootoris pidi olema mingi hääl...tänu rullide vahetusele ? Läbisõit uute rullidega 60km.
    Mul küsimus kohe tekkinud, inimene kes teeb firma nime all tööd, kes ta siis on...suvaline onu, kes käib aega surnuks löömas, või on ametlik firma esindaja, kes teeb firmale tööd, firma ruumides.
    Ma ei kujuta ette kui paljusid nad sellise jamaga lõksu püüavad.

    Kasutusjuhendis ei ole sellest midagi kirjas ja veel vähem suusõnalist kokkulepet pole tehtud.
    Kahjuks/õnneks olen juurat ülikoolis õppinud ja kui nad kasvõi 10senti minu käest küsivad, tuleb tarijakaitse jm jama neile kaela.
    Kui tigedaks ikka ajab selline küüned enda poole suhtumine, aga jah rahu ainult rahu, vaatame mis saama hakkab.
     
  2. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Kuule, seda, et tööraha pead neile niivõinaa maksma peaks isegi juurahariduseta inimene teadma. Mis sa arvad, et sulle aitähhi eest roller korda tehakse või? Garantii alla, ehk sulle maksuvabana läehevad jupid, mille purunemsies ei ole sina süüdi ja mis ei ole kuludetailid.(rihm, rullikud, pirnid, piduriklotsid jne). Mis sa arvad, et lähed garantiiajal õlivahetusse ja ei maksa mitte essugi? Maksad nii töö, kui ka õli eest. Loomulikult ei tohi garantii ajal mittevolitatud remonditöökojas hooldamas käia kui tahad, et garantii veel kehtiks. Loogiline, et maaletooja poolt volitatud hooldekeskustes võid käia, simpel ju. Ja piirajad võtavad samuti nad ise maha, sest nemad on garaniihoolduse teostajad. Nii lihtne see ongi.
     
  3. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Mis jama sa/teie nüüd ajad, mis ajast peab garantii eest maksma kui jupid katki on? See ongi garantii eesmärk, et see tehakse sulle korda, kuna on müüdud kaup, mis ei vasta tegelikkusele, ehk siga kotis.
    "Hoolduse" eest mis on õlivahetus jah seda kahjuks peab maksma, kuid purunenud detailid garantii ajal, nende vahetuse ja uute hankimise "tasub" kauba müüja. Loomulikult ei lähe garantii alla kuludetailid, piduriklotsid, rehvid jne.
     
  4. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Freedo 6


    Uut rollerit ostes saad kaasa kasutusjuhendi koos garantiitingimustega. Kuna ostsid selle vist kasutatuna, siis eelmine omanik pole sulle seda vist kaasa andnud. Jupid ei lähe kahjuks alati iseenesest katki vaid paljudel juhtudel ka kasutaja süü läbi. Viimasel juhul võid tasuta töödest ja juppidest vaid unistada. Peaksid tegelikult õnnelikki olema, et teises mittevolitatud töökojas käimisega pole edasimüüja sinu garantiid üldse katkestanud, selleks on tal tegelikult täielik õigus. Kuna ise omavoliliselt vahetasid seal rullid kergemate vastu, siis võivad nad rahumeeli öelda, et mootor läheb nüüd liialt pöörde(tehas pole kergemaid rulle ette näinud) ja sellepärast ongi nüüd see ja see katki. Ja ei ole sul mitte kui midagi vastu kobiseda. Tarbijakaitse ei hakkaks selle keissi peale üldse liigutamagi.
    Selline on reaalsus.

    Ahjaa, sellesmõttes muidugi kui jupid tehasepraagid või selle tõttu midagi üles lisaks öelnud, siis detail ja vahetus tasuta.
     
  5. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Ok see juba arukas jutt, kuida sa kommenteerid seda fakti, et töömees kes seal garantii remonti teostab soovitas rullide vahetust, kuna ei läinud korralikult pöördesse. Rulle neil aga müügis ei ole ja ütlesin, et vahetan mõne muu firma juures, millele ei vastatud midagi, kuid nüüd...üritavad vist sellest mulli ülesse puhuda.
     
  6. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Freedo 6


    See on tüüpiline, aga kahjuks pole teha midagi, õigus on nende poolel :roll:
     
  7. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Selge, vaatame mis homme saama hakkab, tänud mõttetöö eest ;)
     
  8. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Kui sa oled juurat õppinud oleks pidanud endal ka oidu peas olema, et omavoliliselt juppe vahetades, ei vastuta garantii teostaja sellega kaasnevate rikete eest. Isegi kui poe juhataja oleks seda sulle soovitanud, poleks see sulle mingit garantiid andnud sest paberil on kirjas mille eest on müüja-firma vastutav. Mingit suusõnalist lepet pole mõtet mainidagi kui olemas on eelnev paberitega vormistatud dokument. Ja kui pabereid pole ning tehnikul pole ka vastavat volitust garantii tingimuste muutmiseks on lihtsam kinni maksta see remont.
     
  9. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Paneb hämmastama see negatiivne suhtumine...juura haridus "jobu" jne...
    Lõpptulemus on see, et maksan süüteküünla ja trossi eest juppe vahetati ja tööd tehti, äkki kui teil siin nii negatiivne suhtumine...olete terve elu vastu pükse saanud, võti on läbirääkimised, mina olen rahul ja soovitan oma tuttavatele ja teenindus on rahul kuna on positiivne tagasiside, mis tänapäeval väga tähtis.

    Alustasin siin teemat Freedo 6 head ja halvad küljed, kuid kuhu oleme jõudnud, äkki jätkaks sellega millega siin algust tehtud.
    Kellel on see kommenteerigu, kuna mulle, ta nüüd väga meeldib.
     
  10. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Mina ei suhtu negatiivselt kellegisse antud olukorras ja ei suuda meenutada ka, et kedagi juura haridusega oleks jobuks läbi lillede nimetanud.
    Minu sõnavõtt oli täpselt selles kontekstis, milles ta oli, igaüks lugegu ja tehku omad järeldused vastavalt oma arusaamadele. Raske on kohati mõista mis probleemid sul siis üldse olid selle hooldusega, kui nüüd siis kiidad teenindust positiivse tagasisidega :roll:. Või siiski, tähtis on aus tagasiside mitte saba lipudates positiivne, kust otsast saab asi areneda kui pole negatiivset tagasisidet ?
    üldse, mina ei triivinud heade ja halbade külgede juurest antud rolleril mingi teemani kus oli mehaanik, kaks eri firmat ja probleemid mõistega garantii tingimused, see teema oli juba esile tõstetud enne minu postitust. Jätta võib kindlasti kui alguse tegija ise selle lõpetab 8).
    Muidugi antud alafoorumi kontekstist on kogu see teema juba terve eelmine lehekülg väljas . . .
     
  11. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Probleemid kui sellised said alguse sellest, et tehnik soovitas rullid ära vahetada, kuna ei läinud korralikult pöördesse...müüja omakorda ütles selle peale, et tehnikul ei ole mitte mingit sõnaõigust. Minu silmis ei ole tähtsust kes on kes, üks firma/team. Kuid lõpplahendus siiski positiivne nemad ja ka mina õppisime oma vigadest.

    Kuid jah, paluks siis kommentaare antud rolleri kohta, endal hetkel sissesõit 500km,... 25km/h.
     
  12. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    :eek: :eek: :eek: 50-75km - 25 km/h ning 200-300km - 45km/h ja vsjo 8)
     
  13. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    otse manuaalist/juhendist:
    0-300km 25km/h
    300-1000km 35km/h
    1000 - ....45km/h

    JA infoks, endiselt probleemid spidokaga, vahetab värve ja bena kogus 0, kuigi paak täis, ehk 3-s. kord pean esmaspäeval pöörduma nende poole ja oma kallist vaba aega raiskama.
    KOPP EES juba!!!
     
  14. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    benapaagi probleem on mul koguaeg olnud, juba harjunud, et kui täiesti ääreni paned siis ta mingi aeg näitab et tühi, kui mingi kogus läheb ära siis juba normilt, ja kui pool paaki alles siis näitab et tühi vms. Siis aitab süüde sisse-välja ja vsjo normalno :lol:
     
  15. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Süüde sisse, välja aitas, kuid enam mitte, ehk nüüd...on paak koguaeg tühi ja, taustavalguse värv endiselt muutub tuju järgi, spidokas viskab lambist numbreid vahepeal...teen sissesõitu 35km/h, ja näitab 44-48km/h, hea nali. Ja see on uus spidokas mis mul ära vahetati.
    Tunne selline, et LGP. Tehnik ei tea elektroonika probleemide lahendamisest midagi. Toppis uue spidoka peale, kuid ei otsinud põhjust, millest see jama alguse võis saada, ehk haltuura!
     
  16. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Käisin eile Automaailmas, viisakas suhtumine teenindaja poolt.
    Tehti garantii korras spidoka vahetus vana vastu, kuna avastati see mida olin algusest peale ise korrutanud, juhtmestik...kuid võib olla ka bena andur...ehk täna kui oma vaba aega varastan, saan sinna jälle minna, see siis 4 kord sama probleemiga.
    Loodan, et saab korda.
     
  17. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    uue värviga ( tagumine osa )
    [​IMG]
     
  18. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    palju parem nii, nagu mul nüüd :)
     
  19. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Sümpaatsem on küll :)
     
  20. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Küsimus selle sumpa kohta, mis sa ära vahetasid, kas hääl mehisem?
    Mõtlen, et talve jooksul peaks selle ära ostma, aga mida ta peale välimuse juurde annab...4 taktiline ju ja lampi 2000.- ära kinkida, peab ikka väga hea põhjus olema :)
     

Jaga seda lehte