Freedo 6, 4takti.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Sept 28, 2010.

  1. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    No kui veel 50cc oli siis ei andnud ta midagi juurde eriti aint suht hullud hääled tekkisid, isegi väga :lol:, aga kui 89cc peale panin ja siis proovisin stocki ja seda siis oli ikka vahet tunda :)
     
  2. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Odavam samas oleks vast stock tühjaks rookida seest :p
     
  3. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Mul oli siin STC ...tühjaks roogitud sumpaga 80cc, ja see hääl mis sealt sumpast tuli oli väga po****. Pole siis mõtet vahetada nagu aru saan?
     
  4. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    kui jääb 50cc sis küll :)
     
  5. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Täna muide 5 kord lähen spidoka probleemiga, tundub, et andur paagis on paigast ära...bena näit nimelt vilgub olgu paak täis või pooltühi.
     
  6. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Garantii lõpetati Automaailma poolt, kuna olin rullid ära vahetanud ja plastikuid värvinud, nende loogika oli siis...tehnik külje alla saata ja vale infot jagada + lisaks oleksin pidanud neilt plastikud ostma, mida neil ei ole...lõpp.
    Ei soovita teistel seal mingit remonti teha, asjad said korda, kuid selleks kulus 5 korda, edasi tagasi sõitmist.
     
  7. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    loogish ju [​IMG]
    pärast sellist trallitamist ime üldse, et nii kaua vastu pidas see asi, eks nad ootasid võimalust millega sulle ära panna. ise ulatasid abistava käe seega pole kellegi muu peale näpuga näidata ka.

    a helgem külg on, et võid nüüd vabalt tuunima hakata :lol:. . . .sort of. . .
     
  8. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Tegelikult ma lootsin, et see jama lõppeks, kuna teenindus oli nii ja naa ( liiga isalik ja üleolev suhtumine, on vist unustanud kaubanduse alused, klient on see kes raha sisse toob, isegi siis kui toode juba müüdud, maine), kuid tehniku peaksid nad 100% välja vahetama...tööl käimine sekundi peale...nõme suhtumine. Aga see selleks.
    Mul palju proffe, kes sellest rollerist tõsise pilli saaksid teha, ja nüüd kus mul midagi kinni ei hoia, saab kevadeks parim 4 taktiline 50cc, lasen kõik üle vaadata, alates juhtmestikust, lõpetades, bena anduriga...loomulikult mootor lahti ja näha, mis seal tehtud on ja mida mitte, kusjuures algul kokkulepitud tööde nimekirja koopiat ei saanud, kuigi alguses lubasid selle, e-mailile saata...põhjendades, et me ei pea seda tegema, ehk nii palju Kokkuleppest...Parem lasen proffidel üle vaadata ja maksan kui sellist aju n**** kannatada.
     
  9. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Automaailm ei hiilgagi oma rollerite garantii poolse suhtumisega eriti, kui sa lähed midagi ostma on nad nii sõbrad, et teevad pai ka sulle vajadusel. Kui midagi ära laguneb siis nad vist hoiavad hinge kinni, et sa jumala eest ei tuleks neile garantiisse sellega, vähemalt näod on küll hirmus mornid.
    Mul regulliti klappe ka nii, et läksin sinna, kompressiooni polnud õieti, sain tagasi, komp oli olemas aga nookurite klõbin oli küll selline, et anna olla, pool meetrit oli lõtku jäetud. Egas mul väga usku pole nende kompentensi osas mehaanikasse.
    A kui juba tõsiselt tuunima hakkad siis 4t puhul tuleb kindlasti kubatuuri investeerida, kui, et millegisse muude. Peris high end vast oleks juba kollektorite lihvimine, poleerimine jne :p
     
  10. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Vaatame, mul oli esimene roller TMS Z2 50cc, paar kuud mõllamist ja testimist ja norm tippkiirus oli 70-75 olenevalt tuulest.
    Siinkohale juttu veel spidokast, mille pärast käisin garantii remondis 5 korda, nüüd jälle sama probleem, bena näit vilgub, ehk reaalne tõestus sellest, Automaailmas ei osata tööd teha ja miks nad selle tehniku sokutasid siililegi selge, et ei oska korda teha, siis on lihtsam leiutada taktika kuidas garantii tootest lahti saada :) Pole hullu saan korda, lihtsalt nüüd täiesti kindlalt ei soovita Automaailmaga tegemist teha, olgu omas roosas mullis kus nad "tegijad" on.
     
  11. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    Ise ei olnud ka rahul peale esimest hooldust ja enam seal polegi käinud, unustasid mul variaatoris piiraja juhtme kusagile ripakile nii et see variaatorisse kinni jäi. :-x
     
  12. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    nad ei oska parandada või vähemalt ei näita välja et oskaks.
    Vahetavad juppe, kuid probleemi algust kui sellist tuvastada ei oska, tekitavad endale kahjumit ja klientidele probleeme, ah minu jaoks see teema ammendatud, nad ei vääri seda, et ma siis oma aega raiskaks.

    Loodan, et loevad seda tagasisidet.

    Parem tee video enda pillist, tahaks väga kuulda, mis häält see sumpa teeb ;)
     
  13. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    Enam ei sõida sellega, aga jah võibolla kui igav on siis teen midagi :)
     
  14. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Olen samuti Automaailma keti kaudu rolleri ostnud ja EI olnud mitte kordagi ühtegi probleemi teenindusega. Eks see oleneb ikka vast ka volitatud hooldekohast ka, üle eesti neid erinevaid. Igal pool ei pruugi pädevad tehnikud olla. Mida rohkemate kellade-viledega hiinlase endale ostate, seda rohkem ka jamasid nendega on. Saage aru, tegemist on ju hiina kräpiga. Ärge minge sädelevate kulinate õnge!
     
  15. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Olin selleks valmis, et tulevad jamad, kuna see juba 30s. kaherattaline, kuid olen alati saanud need probleemid lahendatud, ehk see mul esimene kokkupuude Automaailmaga, kuid Stenolingis ja Motoremis kõik tunnevad mind, kuna käin nende juures tavaliselt oma sõidukeid timmimas/parandamas, ehk endal on ka ikka midagi kahe kõrva vahel, see ajab just tigedaks, tean kuidas saaks asja korda, kuid see läheks maksma. Vaatan see teisipäev pean jälle rolleri automaailma viima, kuna spidokas ei tööta enam grammigi ja endiselt probleemid, jõudu ei ole nii nagu peaks.
    Nende väide oli, et rolleril eemaldatud võre?? Mis ja kustkohast ei kujuta ette, kuid kui näitavad seda, siis saab otsustada, kas ma tõesti lähen 6 kord sama jamaga....tegelikult mul on tekkinud tunne, et nad ei soovi garantii remonti teha ja leiutavad üha uusi vigu, mis on omaniku poolt tehtud, peaasi, et ise ei peaks oma aega raiskama.
    Vaatame...
     
  16. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    Kusjuures kui ise kunagi käisin seal garantii remondis probleemiga et spidokas pani näkku et näitaks mingit ebareaalset kiirust 140,100,2,46,169, jne. Koguaeg see kiirus muutus sõites sama kiirusega...
    Esimese korraga sai ta korda seal midagi puhastades või nii. Kui tulin teist korda selle probleemiga, see mehaanik seal ohkas ja ütles et peab selle nüüd uue ostma, ütlesin talle et milles probleem garantii kehtib ju, siis tüüp oli nii kuri mu peale :lol:
     
  17. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Tsiteerides oma kadunud isa, on halturshikud ( eesti keeles sita keerajad ) ja on profid, kes teavad, et nad saavad palka tehtud töö eest, mitte töökohal veedetud aja eest.

    Ma olen juba kaks korda katkestanud oma töö, et sinna roller kohale viia, kes krt mulle selle aja kinni maksab. oleks üks kord, aga 6 kord sama jama, olgugi see võre probleem, miks ennem ei märgatud, kui ma juba jätsin rolleri 1 kord terveks päevaks sinna ja teispäev jälle terveks päevaks, olin juba eelnevalt maininud, et vaadaku juhtmed üle, ei...ja ma ei tea, mida nad seal tegid, jama asja juures on ka see, et jätan oma välja ostetud rolleri inimese kätte...kellest ma tegelikult ju midagi ei tea...kus ma tean, et ta seal asja korda teeb...ja see hiljem jälle endast teada ei anna.
    See kord kui nüüd helistasin...nende väide, niiskus jne äkki...kui äkki siis ostke roller tagasi ja ärge tooge aparaate, mis ei vasta eesti kliimale, ehk ütelge, me müüme s***

    Ja kui viimane kord kohale sain, tegi meister suured silmad, me ei leppinud ju kokku, et tehnik täna teie rollerit vaatab ja korda saab...pidite rolleri siia jätma...kuigi oli kokku lepitud, et tehnik koos elektrikuga vaatavad rolleri üle, olid natuke kauem tööl kui tavaliselt, kuid miks mitte, nad ei arvesta töötava inimesega, vaid juba siit tuleb suhtumine, kellel janu, sellel jalad, ehk tänapäeva ühiskonnas mõeldamatu, koostöö, kompromissid, see on võti. Siin aga üritatakse iga hinnaga garantii kaelast saada, kui mainisin juhatajale, et tehnikuga vesteldes selgus, et variaatoris seal kus rullid on ei lähe rihm korralikult ülesse, ehk jääb pööretest puudu, ja seal samas mainisin, et kui teil rulle ei ole, siis pean teises kohas ära vahetama, et rolleriga midagi ei juhtuks...rääkisin seda tehnikule, teist korda kui läksin vaatasid et rullid vahetatud, ütlesin meistrile jah vahetasin ära Stenolingis samal päeval, kuna teil ei olnud rulle ja roller korralikult ei liikunud, Nüüd jällegi juhataja ei teadnud Stenolingist midagi...ehk täielik p*** tiimitöö kui selline on seal täiesti olematu.

    Ma ei pea mainima, kellega siin tegu on, kui sama vuntsidega onkel parandas ka sul rollerit, siis oleks automaailmal viimane aeg uuem ( sõna otseses mõttes ) tehnik palgata.

    Süsteem selline, tehnik räägib muinasjuttu meistrile, kes rollerites midagi ei jaga, see omakorda juhatajale, ja sealt vahelt kaob info..ehk nagu telefoni mäng...lõpuks. on aaa oot mis sa ütlesid...? JA kes kannatab selle tralli tagajärjel, kauba ostnud klient...wtf.

    Üritavad siin mingit koostööd teha, et mul oleks tunne, nagu ma olen neile midagi võlgu, vaevalt küll, viskab see roller kopa ette, kirjutan lehte ja igasse võimaliku kohta, jään mina lolliks olgugi ära ei sure, kuid sellisest garantii eemale lükkamisest pole ma varem kuulnud.

    Kui keegi seda juttu loeb ja jälle ütleb, et loll olin, et rullid ära vahetasin, siis mina kirjutan vastu, firma töötaja soovitas, kellel nüüd on mälulüngad. Jah tal ei olnud õigus seda ütleda, kuid keda veel uskuda kui mitte garantii remonti tegevat inimest, kus on siis heatahtlik töötaja...

    Samamoodi tegin 4 aastat tagasi Motoremis, on vaja vahetada, kohapeal jupid olemas, kuid siin, mis ma pean nüüd ennast süüdi tundma, et garantii remonti teostav firma ei oma kohapeal ühtegi juppi...kelle probleem see on ja kui tehnik on selline pohhuist, et probleemi nähes ta ignoreerib ja hiljem kirjutab seletusse, et tema pole midagi soovitanud, no millest siis veel rääkida, kuidas ma saan usaldada oma rolleri sellise inimese kätte, kes ei mäleta mida ja kuidas ta tegi või ütles???

    Fck, ma olen nii tige...tahaks selle asja juba kaelast saada. Kui korda ei saa, teen jutukese ja järgmine aasta vaatan, millega sõidan.
     
  18. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Tehti korda, kuid endiselt sama kiiks, et täpselt ta ei näita bensiini...ehk seda võib lugeda tüüp veaks.
     
  19. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Re: Freedo 6


    Tüüpviga? Pole nagu kuulnud enne, et freedo kuutel on kõikidel mingi massiline pentsuanduri viga külges. Ühe(isegi mitte mitme) rolleri viga ei saa lugeda tüüpveaks ju.
     
  20. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    hõbedastel 2 klapilistel versioonidel on ;)
     

Jaga seda lehte