Freedo 6, 4takti.

Discussion in 'Soovitused' started by GM6969, Sept 28, 2010.

  1. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Re: Freedo 6

    mul on punane 2t baotian , 3k ls.
    ja bena näidik on ka suht perses värk , peale 20 km sõitmist hakkab vilkuma näitab 1 pulk järgi , paaki vaadates on 4/6 benast alles.
    ja see spido värk on mul sama jama, vahepeal näitab 0 kiiruseks , vahepeal viskab mingi 80 lampi ette, aga väga tihti seda pole.
    2500 LS pealt hakkasin vaikselt tuunima , sai pandud e5 koonukas , stage 6 pro replica, malossi multivar , malossi 17.5 karpa
    5.0g rullid ( multivariga kaasas ) 500 km sõitnud nende juppidega samuti õlipaak nahhui visatud ja segan õli otse benapaaki , jamasi pole olnud , mingi talvel läheb silindri vahetuseks mingi 70cc.
    tipp jääb kuskil 90-95 kanti ja kiirendus on ikka hea.
    talvel tuleb vbla väike värvimine , undertail , ja amort
    välimuselt preagu , tun'r 3 astmeline kõrgendus ja mingi kroom peegel , ei mäleta firma nime :D
    preagu tundub normaalne masin , kuid vihkan seda suurt vario kaant mis mul on ja gaasi amorti ( rõve suur punane paun otsas)
    // ahjaa , ja see iste ka , iste nussib haigelt , kõigepealt ei töödanud , tegid garantiis korda , siis iste töötas vahepeal , läks uuesti perse ja ei viitsinud enam tagasi viia , isa võttis luku üldse ära nii , et mul ei käigi iste kinni :D
    väga ei sega see :D
     
  2. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Tee pilt sumpa poolt ja riputa siia ülesse..
     
  3. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Re: Freedo 6

    mul preagu kõhuviirus vms , oksendan jne , üle läheb siis teen mõne pildi ka.
     
  4. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Re: Freedo 6

    tegin endale müügikuulutuse juurde väikse video, siin keegi tahtis vist hääli kuulda... Heli kvaliteet küll halb video enda kvaliteedist rääkimata aga noh väikse ülevaate siiski saab 8)
    http://www.youtube.com/watch?v=Ck4GAmtyDtg
     
  5. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Täitsa normaalne hääl, nagu 125-150cc, vaatan peaks selle sumpa siiski hankima, välimus normaalsem ja heli efekt ka olemas :)
    Vaatasin youtubes ringi: http://www.youtube.com/watch?v=1dOZvrSF ... re=related
     
  6. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    Re: Freedo 6

    mingi 2 taktilisel baotianil on nüüd malossi sport 70cc peal :D
    teen hetkel sissesõitu 150 km.
    preagu 20 km tehtud , ilmad sitad ja külmad , ehk saab see aasta veel tehtud:D
    kiirendus suht püss kuigi peab timmima ikka.
     
  7. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Tunnen kaasa, ise sain just just sissesõidu tehtud :)
    See sumpa mis seal on, mõeldud 4taktilistele.

    Aga kus siis ammu lubatud pilt on ? ;)
     
  8. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Kui keegi soovib odavalt Freedo 6 osta, siis selline kuulutus, mingi het oli hinnaks 4500.-, soovitan soojalt väga hea roller, üks paremaid hiinakaid mis mul olnud on, kui kõik see alguse jama ära kannatada, spidokas jne... http://www.kiire.ee/?a=2&b=82413
     
  9. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    avastasin vist, milles kala on...spidokal, bena näit hüppab vastavalt tujule...probleemiks ei ole mingi andur või spidokas...teema on selles lülitis, mis on paremapoolse nupukonsooli küljes, ehk süüde sisse välja, see on vist algusest peale oksüdeerunud ja loomulikult keegi ei tule selle peale.

    Kuidas avastasin, proovisin süüte välja sisse keerata võtmega, midagi, ikka tühi paak, siis jätsin süüte sisse ja mängisin selle nupuga sisse, välja ja hakkas funkama, ehk tüüpiline hiinaka probleem, elektroonika lüliti!
     
  10. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
  11. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Re: Freedo 6

    "valitud teemat ei ole"

    Et tee uuesti vms.
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Freedo 6

    atomaailm on täis pauk koht ikka ostsin sealt oma freedo 1 siis tollega sai hoolduses käidud kõigepealt hakkasid kondlid ise enesest laiali vajuma seal ütlesin et tehke korda jne tüüp tõmbas mul kondlid alumiinium traadiga kinni mis murdus paari päevaga ära siis mul kh bena näidik pani pange odavalt sain mingi 20-30km sõita keerasin koora süüte välja ja paak tühi ja enam üles ei tõusnud kuni järgmise tankimiseni siis lasin neil seal seda näppida nidagi oli ta seal seda näidikut näppind kuna selle spido plastiku peal mis klaasi all on oli team õline näpujälg :-x ning ikka valetas see näiduk igakorda taheti mingi 500-600 kr saada seal õlivahetuse eest lõpuks sain ise bena näidiku korda painutasin seda ujukit allapoole et too sügavamale ulatuks ja toimis :) et jh mingi ei soovita rollerit automaailmasse viia mõtetu aja ja raha raiskamine :-x
     
  13. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Freedo 1 probleem selles, et lenksude kinnitus mutri stopper seib pole tehases ära väänatud, vähemalt mina olen nii seda asja vanematel näinud, nõnda ära parandatud.

    A see jutt vist pretendeerib roluklubi pikimale lausele ve :p
     
  14. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Re: Freedo 6

    Moded muutsin pealkirja, siin olemas: viewtopic.php?f=19&t=60937
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Freedo 6

    uhm ei saa aru mida sa mõtled :D
     
  16. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Kasuta kirjavahe märke.
     
  17. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Freedo 6

    mina?
     
  18. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Re: Freedo 6

    jahm , sul polnud ühtegi koma vms :p
     
  19. Melx

    Melx New Member

    100
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Tegelt koolon oli aga see vist tahtis ka smile olla :lol:
     
  20. NastyClark

    NastyClark New Member

    30
    0
    0
    Re: Freedo 6

    Ma ei tea kas Benzhou YY125T-6 kuulub siis freedo 6 ala või 5 alla :D aga pole veel saanud masinat katsetada.
    Tegin vahetust masinaga. Mille vastu see jääb minu teada.
    Tüüp ütles et kõik korras ( Aint kett jooksis maha ja andis raha et uus osta, vähemalt aus inimene. ) ja siis tuli välja et KETIPINGUTI PE*S
    Ja varios RIHM narmendab.
    Aga loodan et ei ütle masin tee peal üles, kui pikemale sõidule minna.
    4T masin. Lisan pildid ja asjad nii kuidas asjad progreseeruvad.
     

Jaga seda lehte