Freeser13 Yamaha Neos UUED PILDID LK 8-10*Pakkuge R1200*

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by freeser13, Juuli 10, 2011.

  1. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Tegelikult tahtsin tagatule klaasi veel tumedamaks, kuid jah seda ei osanud keegi arvata, et lakk otsa saab :D Vb kunagi hakkab esituld ja suundi ka toonima kui isu peale tuleb ja pappi ka veidi helgemalt käes siis teeb selle tagatule ka veel korra üle :)
     
  2. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Tee esigondel mingi custom Nagu kasutajal KTM oli v midagi muud omapärast. :p
     
  3. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Ma lõikan suure augu sisse ning toon radika kondli vahelt välja :p Ning siis läheb matt valgeks :D Kunagi millalgi kui mootoril vänt ja värgid sees siis hakkan leiutama radika kinnitusi, lõikama ja pahteldama ning 1 kinnitus tuleb ka esikondlil korda teha :D Tööd on sitaks aga tasa ja targu kevadeks tahaks valmis jõuda kõik :p
     
  4. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Ostsin siis Malossi mhr rhq väntvõlli ning MHR vario sisu kasutaja Nestea käest. Siis kui pakk kohal viskan mõned pildid!
     
  5. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Täna sain mõned jupid ka kätte! :) Väike pilt ka siis! Ja homme saab juba vb kokku panema hakata! :) Hermetsi ja laagreid vaja ning portida. :) Juppidest siis täpselt MHR variaator, malossi 3,8g rullidega ning Malossi rhq väntvõll, a ja see ka et kas keegi teab kas benelli 491 esivelg läheb neosele üksühele alla? (esimene)

    [​IMG]
     
  6. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Nüüd asjad siis niikaugel, et vänt sügavkülmas ja üks bloki pool juba ahjus küpsemas. Ehk siis panen täna juba ühele poole vända sisse ära. Lõplikult paneb siis kokku kui saan hermetsi ja reduktori kokku panna. Sain täna veel ühed rullikud ka juurde, tutikad malossi 9grammised. Siis kui vänt ühel pool sees panen rullidest ja hetkeseisust pilte :)


    PILDID :

    Rullikud Malossi 9g.
    [​IMG]

    Bloki mähisepoolne pool koos uue väntvõlliga. (Blokk veits sitane)

    [​IMG]
     
  7. Interx

    Interx Member

    443
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Tubli, tubli aga kas sul jäi musta toonlakki üle ka?
     
  8. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos TALVE PROJEKT KÄSIL*Pakkuge R1200*

    Ei jäänud, ma ülevalpool ka mainisin, et oleks tahtnud tagatuld tegelikult veidi veel tumedamaks ning nkn pean ära toonima veel suunad ja andma ka esitulele kerge tooni, seetõttu 1 purk kulub veel vabalt ära :D
     
  9. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Re: Freeser13 Yamaha Neos UUED PILDID LK 9,10*Pakkuge R1200*

    korralik relv valmimas ikka :) tundub et ikka tehakse siin veel norme projekte (pole võimalik heiti lasta) :D
     
  10. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Re: Freeser13 Yamaha Neos UUED PILDID LK 9,10*Pakkuge R1200*

    Suured tänud, aga kui mõtlema hakkasin siis sain aru, et olen täielik debiilik :D Pean uuesti homme vända välja võtma kuna tahtsin ju ikkagi portida ka. Persse :D nüüd tuleb natuke lisatööd kuid see nii savi, vahepeal juba mõtlesin, et vist ei pordigi kuid tahan ikka vägeva asja teha ning siiski pordin. Homme siis uuesti vänt välja ja parim oleks kui varsti portimisse viia, aga eks näis mis elu toob. Nkn vaja veel sidur, kell ja primary ülekanne ära osta enne, ning enne portimist tahaks reduktori kokku saada, aga eks aeg näitab :D niikaua kui plekki pole lihvin kondleid v midagi :D
     
  11. Interx

    Interx Member

    443
    0
    16
    No selge, ma pean calibral tagatuled üle tegema. Jääb kindlalt üle, saad endal ka üle teha.
     
  12. Mardupapu

    Mardupapu Member

    327
    0
    16
    Tra sa telo vastu ei võta ei võlga ära ei maksa????
     
  13. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    mardu ole nii hea ja ära oma võlavärke minu teemas aruta :roll: Väga hea interx kui sul üle jääb tõesti oleks veidi vaja :p
     
  14. Mardupapu

    Mardupapu Member

    327
    0
    16
    Sorry, närvi ajab kui inimene eputab teemades oma calibraga.. mida iganes. Aga võlga ei suuda tagasi maksta :-x :-x
     
  15. Interx

    Interx Member

    443
    0
    16
    Sitaks olen eputanud ju. Annan teada kui ära maksan. Indrekule edu projektiga.
     
  16. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Esimesest pensionist vast ikka maksab :D okok pole minu teema, indrek kas sul stage6 sport pro siduri vastu oleks huvi muidu ? tutikas :)
     
  17. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Tola too see plokk ja silku juba ükskord minupoole...
     
  18. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Siduri vastu huvi pole ma arvan juhuslikult kui sa just mingi mega head hinda ei tee kuna mul Falconiga juba asjad kokkulepitud ja asi seisab veel präegu raha taga. Joel ma varsti tulen ja selle blokiga sinu juurde kuid enne pean vända välja võtma uuesti ja reduktori kokku saama :D
     
  19. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Mis on mega hea hind et sa ostaks kelleltki teiselt? :p
    Kas sport süüde ka tuleb kunagi?
     
  20. Marko.

    Marko. Active Member

    1,797
    0
    36
    Siit vast High-END pill tulemas? :roll:
     

Jaga seda lehte