Freezer-i Yamaha Dt74r 2002

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by FreeZeR, Okt 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Friiseril tõmmati 1,5 cc-ga perse lohku, tegelikult on see 73,5 cc
     
  2. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Kaua sul tuli see silinder ? Ma maksin juba 6 päeva tagasi raha ära, maili peale pole ka kirja tulnud kas raha on üldse kohal või mitte.
     
  3. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    7 päeva j6udis raha kohale ja teine 7 tuli siia koju.
     
  4. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Ei olnd nii,

    4 päeva läks raha üle. 3 päeva nad uimerdasid ja 5 päeva läks TNT kulleril Hollandist uksetaha jõudmiseks.

    2 nädalat pmst läks. Küsi neilt maili pealt see tracking id, sellega saad vaadata kaugel on.


    Praegu aretasin karbussi peale, sees oli 92 düüs ja sellega on masin ilma timmimata timmis.
    Seda koonukat peale ei pand, kuna see on huinjaa, valgus paistab läbi. Aretasin mingi vaheluti stock õhupuhastile.
    Aga tegin ilma õhupuhastita tiiru ja masin sitaks äkilisem, krosa hääled ja tõmme paranes ka. Mõnjuuss.
    Silindrikomplekt vist läheb järgmine nädal alles peale kuna isa arvas, et mul on mõtekam stock-ga see jõgevatrehv ette võtta.
     
  5. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Ajasin kahe sr-ga joonele.

    Üks Sr
    Setting:
    S6 Sport pro 70cc
    Yasuni R
    Dellorto 17mm (düüs 82)
    5g rullid


    Teine sr
    setting:
    S6 sport pro 70cc
    Yasuni R
    Dellorto 17mm (düüs 105)
    Malossi E5 koonukas
    5.5g rullid,

    Minu dt
    setting:
    Stock 49ccm
    Metrakit Thrower
    YSN 21mm (düüs 92)


    Tulemus oli minu võit kiirenduses, sr , millel koonukas ja 105 düüs läks mingi 90 peal mööda. Teine sr läks mingi 100 peal mööda.
    Mul lihtsalt masin peene lõpus ja ei lähe rohkem.

    Ennem ma sain nendelt pähe kiirenduses.
     
  6. RolleriKaspar

    RolleriKaspar New Member

    528
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Hea, et viitsid mässata dt-ga ja ehitada, kõvasti asjalikum pill ikka kui mingid rollerid.
    Endal oli kah täpselt samasugune dt sai ikka kõvasti kärutatud ja värkki aga lõpuks oli juba liiga kohvi ja müüsin maha ära.
     
  7. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    MIs siin ikka viitsida, kui raha on siis miks mitte :p
    Muidugi iga vasjokk ei sõida ka sama masinaga ja sama setupiga vastu 8)
     
  8. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    parem raha masina peale kui joogi peale :D
    Muidu ma oma masina peale pannud üle poole vähem kui need kaks sr-i venda kellele ma kiirenduses ära teen.
    Dt on õnneks suht muretu masin ja raha kulub vähe, kui lihtsalt sõita. Aga no tuuningjuppide peale kulub küll jah, aga ma sain siiski hea hinnaga :) Eestis oleks sama silku eest raudselt 3500.- küsitud.

    Rohkem ma mootori poole pealt ei tee midagi, tgelt poleks seda silkutki vaja, tõmme on juba sitaks hea :D ei kujuta ette mis uue silkugagi veel on.

    LS Nüüdseks juba mingi 21000 :D , ise olen sõitnud sellest 15300. Aastas keskmiselt 10000km

    Kui jõuab siis teen täna video ka tõmbest ja häältest, hääled läksid palju mahedamaks :D
     
  9. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    täna sai siis kardirajal käidud rapla omal. Läksin sellele supermoto rajale, hüpekatega, lasin ka mõned head hüpped, siis järsku vaatasin et wtf, suunatuli katki, suunatule klaasi ei leidnud ka kuskilt üless, muidu vb annaks isegi lappida neid aga ostab ülehomme linnast uued jälle siis :-x
    Nüüd õhtul läks gaasitross katki, 3 niidiga hoidis kinni veel, aga gaas jäi peale, sai kuidagi koju sõidetud nüüd peab uue trossi tegema.

    [​IMG]

    Mingi video ka siis
    http://www.youtube.com/watch?v=h74yJgT1sJI

    Tean et ei oska tagal lasta, pole vaja norima hakata kohe :D
     
  10. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Nii täna sai siis silku peale visatud. Selleks et silkut maha saada peab võtma radika lahti ja mootorikinnitused 2 tükki ära ja siis väänama mootorit ülespoole kuna väljalase läheb vastu raami kui üless tõmmata...
    Alguses kui esimest korda kokku sai pandud, siis lasin masinal koha peal tiksuda. Katsusin mootorit ja tundsin et õhku tuleb. Lasin silku peale vett ja mullitama priskelt. Pidin uuesti lahti võtma ja tuli välja, et tihend oli läind üle ääre bloki sisse ühelt üks äär. Õnneks oli tihend terve :)
    Nüüd teen sissesõitu ja kui tehtud siis viskab videosid ka ;)
    Muidu tõmme on kõva :D sr70cc sport pro jäi kohe maha.


    Stock kolb, keps on ühtepidi jämedam kui rolleril.
    [​IMG]
     
  11. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Ma sain 29. juulil silku kätte ning vahetamisel ei pidanud küll sellist vaeva nägema. Gondlid eest ja silku vahetada
     
  12. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    no sul teine raam ka :D
    stock kolb mul oli kahjustada ka natuke saand, ilmselt sp et sõitsin kogemata 10km ilma õlita. Aga stock silkukomplekti komp oli 9.5 viimati :D
    Uuel oli peaaegu 11. Loodan mõne päevaga sissesõidu ära teha :D täna lähengi õhtuläbi ringi paarutama.
     
  13. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02

    Suht hästi läheb edasi võrreldes sõbra stock pilliga.. Suht karm, aind sumps karpa ja mis tehtud on ;)
    OOtan huviga juba uut videot ;)
     
  14. joss12

    joss12 New Member

    325
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02 74cc

    Väga kean DT.
    Nägin sind vist treffilt ära tulles, sõitsid mingi 2 sr-iga vist?
     
  15. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02 74cc

    tänud, ja loodan paremuse poole veel välimusega liikuda.
    mhm 2 sr-i ja üks vivacity oli ka.
     
  16. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02 74cc

    täna hakkasin julgemalt peenestama, krt sidur nagu teatud pööretel törts korraks libistab nagu roller oleks. Essa käiguga ei libise üldse, aga teistega küll. Ma ei tea õli on õige - 75w-90 nagu olema peab. Vb see vedru mis sidurit tagasi tõmbab natuke väsind vms, kui ma ise käega seda rohkem maha surusin siis nagu ei libisend üldse.

    Aga tõmme muidu sitaks hea, kruusa peal kolmandaga tagaots vänderdab kui gaas põhja suruda :D Kui õhtul tupetuul filmida viitsib siis teeb video ka.
     
  17. joss12

    joss12 New Member

    325
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02 74cc

    Nägid mind ka?:D

    Mul oli sm'iga(125cc) nii, et kruusa peal tõõmbas neljandaga ka siis kui taga 52 hammas oli. Aga nüüd suht vaevu kolmandaga tõmbab kuna taga on 37 hammast.



    Palju sul kw nüüd umbes on?
     
  18. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02 74cc

    mu yz tõmbab isegi esimese käiguga., kolmandast ja neljandast rääkimata. :lol:
     
  19. joss12

    joss12 New Member

    325
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02 74cc

    sorry, et ot, aga rallitaja said kordA?
     
  20. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Re: Freezer-i Yamaha Dt50r 02 74cc

    jah, aga nüüd olen probleemi ees, peab nentima et kuradi tengelpung hakkab tühjaks saama, palk tuleb ka alles kuu lõpus...
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte