Gilera Runner 70 DD '01 | Vunka

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by vunka, Sept 3, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    see koso on ikka vägapaljude runnerite peal olnud:Doot mis värvilahendus tuleb?lilla roheline vms kunagi rääkisid?
     
  2. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    See Koso jah, algselt Aksi käes(ehk peremehe Runner). Ja kunagi ostis selle uuts ära ja siis see on kõikide Võru elanike käest läbi käinud ja mida veel :D Nii. Jah, värvilahendus on ikka veel see roheline-lilla mõtetes. Küll, aga mõtlesin et värvid võiks sebida ikka rämeda sädelusega(mitte nagu mingil Miilu Roxil, vaid nagu show-bling)
     
  3. m1da-sa-ajad

    m1da-sa-ajad New Member

    140
    0
    0
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    kus uuendusi näed:eek:?ma küll ei näe.
    kevadeks tee ikka valmis,survekas vahetatud nüüd?
     
  5. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    See küll kevadeks valmis ei saa.
     
  6. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    see ei saagi valmis vast.
     
  7. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Küll ta saab kunagi :lol: Mul ei ole vaja uut survekat vaid uusi tagumisi taldrikuid, nimelt mõne uuema masin pealt. Näiteks uue Runneri, NRG, SR50, Derbid jms masinate originaal tagumisi taldrikuid, muidugi ei ütleks ära ka tuuning veotaldrikutest.
    Kellel on, andke teada ;)
     
  8. because

    because Member

    507
    0
    16
    päris roogitav räim või jaa, oleks ma runner siis ma võtaks su runnerit tagant
     
  9. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Minu runneri tagumik on ainult heitgaaside väljaheitmiseks. Midagi sinna ei sisene, ponjal batsan? :lol:
     
  10. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Aga vot mina, hulluke, käisin just sõitmas. Sain ise ka mootori lõpuks ära testida, jõudu on, kerib vägaväga hästi minu jaoks :) kohapealt mõnusalt äkiline ja suuremal kiirusel kiirendab ühtlaselt ja mõnusalt. Tagumised taldrikud võivad stockid jääda, vähemalt esialgu. Aga probleem on selline, et tagapidur võtab maru lõpust. Seda on no tohutuid korda õhutatud ja mingit õhku seal vahel pole! Samas tagarattal nurga all, läheb pidur veelgi pehmemaks ja on olnud juhtumeid kui pidur ära kaob :oops:
    Palun abi ! :)
    Kev
     
  11. because

    because Member

    507
    0
    16
    see normal mul oli sama, siiamaani ei taju piiti tagarattal kadus vahepeal üldse ära
     
  12. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    äkki pidurivedeliku sees niiskus või midagi sellist ja külmub ära äkki
     
  13. Stevu-

    Stevu- New Member

    686
    0
    0
    Ei ole selles asi, becausel oli vist suvel juba selline jama, siis kui olid +kraadid . Vb eksin , et matul suvel oli see ...
     
  14. Drag

    Drag New Member

    864
    0
    0
    Ma ei tea, proovi siis nii teha, et lased seal selle õli välja, siis keerad alt õhutusnipli lahti, kallad uue õli sisse ja lased tal valguda, kui alt õli välja hakkab tulema siis keerad nipli kinni ja hakkad korralikult õhutama. :roll:
     
  15. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Mul oli ka ikka suvel ja üleelmine suvigi. Mul on pidurivoolik selline kahtlane, et üritan selle välja vahetada, ja siis vaatan edasi ;) Järgmise nädala jooksul üritan undertaili tegemisse viia. Siis oleks vaja esiporika kuju natuke muuta, mõned customeeritud osad viimistleda ja siis gondlid tegemisse viia. Veel oleks vaja valmis teha Led-idest parktuli ja neoon-põhjavalgustus. Mootoriga olen igatahes ülirahul, natuke vaiksem võiks aint olla :lol: Aga no, stock õhufilter on peal, sellest vaiksemaks enam nagu ei saa 8)
     
  16. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Robska kunagisel sril saime igatahes nii korda, et vana õli välja ja uus sisse, mida soovitas vist põrguvärk. Aga sul mingi muu probleema seal. Mõni vend sõidab üldse veebruaris tagarattal.:D

    Edit: Saab küll väiksemaks, mitte küll õhufiltri poole pealt, aga summuti osast kindlasti.
     
  17. because

    because Member

    507
    0
    16
    kontrolli piduri voolik üle :D ma täna just õhutasin 2h-d ja lõpus avastasin et voolik puru tilkus kõik ploki peale,mõtlesin kuhu kurat see õli kaob :lol:
     
  18. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    Kui sul see shot all, siis indi sr-i all lõugas see ka räme kõvasti.
    Aga saad kevadeks valmis?:D
     
  19. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Tudei toimus sumpsi "poleerimine" Andsin alla ja nüüd värvin mustaks, jou.
     
  20. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    päris hakkaja tüüp siis:D:D:D
    aga palju see kuumakindel värv maksab muidu?(kui tead)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte