Haiguse teesklemine.

Discussion in 'Kool / Töö' started by Sano, Nov 19, 2007.

  1. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Ärge soolaga väga üle kah pingutage. Pärast saate kõik omale sapikivid :lol:
     
  2. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    sai kunagi khm seda soola jama proovitud ei soovita.
    ma ei tea vb sai palju.
    aga jah 4 päeva oli pask olla ja iga 30min pärast lased okset pluss põhi kadus alt.. :roll:
     
  3. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    Ise tegin kunagi 2 lusikatäiega aga ei mõjunud :roll:
     
  4. ruukki

    ruukki New Member

    333
    0
    0
    1. v6tad kraadiklaasi - kui sul on teksad jalas siis h66ru h2sti kiirelt yhe koha peal kraadiklaasi otsa ( mul endal on m6lemad kraadiklaasid olemas , vana ja digitaalne ) , vanaga on parem.. h66rud 2ra , vaatad : oh .mingi 48C , viskad alla , 38oC, normis :D

    2. kui tahad et kõht lahti oleks , siis v6tad veinipudeli korgi . purustad 2ra , paned kohvi sisse v6i mingi joogi sisse , jood 2ra , ja toime on kohene.. t6mbab kohe kaane alt ära

    3. soolaga on selline teema et v6id niisama ka v6tta teelusika täie soola , jood pool liitrit vett peale ja 15 minuti p2rast on sul juba 38-39 palavik..

    neid on veel kuidas Teeselda haigust aga rohkem ei viici kirjutada ;)

    edu igatahes k6igile
     
  5. MRT

    MRT New Member

    125
    0
    0
    Iga veerand ca. nädal aega puudun nende ''haiguste'' pärast. Puhkust on ka vaja vahepeal.
     
  6. doffen

    doffen New Member

    102
    0
    0
     
  7. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Vahest Kooli ei viitsi minna siis lasen vanematel kirjutada midagi kokku.. Ise ütlen mida kirjutada:D tav. on puudumis päevaks reeede.. aga see suht harva kuus vb korra puudun
     
  8. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Tra ega see kool nii hull ka ei ole, et peaks tervist soola ja muu pasaga perse keerama. :) Parem jebige kraadiklaasidega vms.
     
  9. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    koolis käin aga kui tõsise kopa ette viskab siis olen "haige" enamus puudumised sissemagamised :D
     
  10. -Keeway-

    -Keeway- New Member

    33
    0
    0
    Muidu kasutasin tavalist kraadiklaas + lamps meetodit..
    A enam ei taha puududa..jääb maha asjades :S :roll:
     
  11. -clifff

    -clifff New Member

    26
    0
    0
    polevajadust haigust teeselda aga kui kooli ei viitsi vahest minna ütlen et halb enesetunne ja korras :lol:
     
  12. katu.

    katu. New Member

    35
    0
    0
    sama siin.
     
  13. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    raskemad valud emakas ja vsjo.
     
  14. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    Ise teesklen tavaliselt mingit räiget pea või kõhu valu!

    Üks kord teesklesin ja sain kaheks päevaks koju jääda, kuid kahepäeva lõppedes jäin päriselt haigeks- see oli minu jaoks nagu MIDA KANNI- siis ei pidanud enam teesklema! :lol:
     
  15. arksu

    arksu New Member

    12
    0
    0
    kui waja wäga puududa, siis magan sisse ...sest mul on kooli umbes 1 tund sõitu :D aga pmst muidu proowin elueest köhida ja teen sitta nägu ja räägin, kui haige ma olen
     
  16. 7auri

    7auri New Member

    62
    0
    0
    nühi kraadiklaasi ots kuumaks ja vaata kuna üle 37 ja ongi käes ;)
     
  17. Trekker)

    Trekker) New Member

    95
    0
    0
    närige tunnis hariliku pliiatsi otsa ja minge vahetunnis metõe juurde...eks ta kirjutab teili palaviku tõttu koolist vabastuse :wink:
     
  18. Semtex

    Semtex New Member

    39
    0
    0
    meil eluäge kooliarst..
    lähed arstijuurde küsib mis viga ütled nt et jalg valutab,ta ütleb kraadime..:D:D :lol:
     
  19. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    LOL meil suht sama.Iga asja peale kraadime :D.Pmst olen päris palju puudunud nn haiguse pärast.On ikka seda kraadikllasi tagurpidi löödud jne.Samuti 1 päev teesklesin haigust 2 päev jäin päriselt haigeks ning olin 2 nädalat kodus kõrge palaviku ning hullu nohuga :S
     
  20. Raptor

    Raptor New Member

    129
    0
    0
    Mina teen lihtsalt haledat nägu ja kurdan , et õudsalt paha on ning ema usub :D . Pole mingi soolavee jms jamada :)
     

Jaga seda lehte