Haiguse teesklemine.

Discussion in 'Kool / Töö' started by Sano, Nov 19, 2007.

  1. Fez

    Fez New Member

    95
    0
    0
    sama.... mu ema usaldab mind piisavalt.
    ja võibolla sellepärast, et ma ei valeta talle... ega gümnaasiumis vast saadakse aru kah, et kool on siiski tähtis, kui elus kuskile jõuda tahad.
     
  2. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    sõber tegi nii et hõõrus kraadiklaasi otsa vastu teksapükse ja sealt tuli ikka korralik näit,
    samas ei maksa nyhkimisega yle pingutada,muidu keegi võib imestada et sellise palavikuga veel elad :D
     
  3. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    kuna peaks seda soola vett jooma? et mitte kooli minna järgmine pääv
     
  4. BBZ|pingu

    BBZ|pingu New Member

    10
    0
    0
    8-ndas sai teeseldud kooli arstile edukalt kõhuvalusid :D üks sõbraga järgi proovitud variant on , et võtad no-spa tableti kooli kaasa ( kõhuvalu tablet peaks olema siis) paned suhu ja alla ei neela , lased natukene ära lahustada. Siis sülitad tableti välja. Point selles, et hommikul söömata kõhuga pole jus kõige mugavam kui mingi väääga vastik maitse on suus ja tahes tahtmata lähed näost valgeks ja jääb selline mulje nagu oleks paha olla. P.S vaja on ka näitlemisoskust nati 8)
     
  5. defend

    defend New Member

    12
    0
    0
    Eriti teesklemist pole kodus usaldus piisavalt suur.Kui üldse ei viitsi kooli minna paremat teha kodus siis ütlen lihtsalt, et halb olla ei lähe.
    Kui väljas midagi paremat teha siis palun tüdrukul õpetajale vabanduse kirjutada.
    Kui kool ära tüütab mõtlen kuhu vaja minna ja ütlen õpetajale ning saab vabanduse kirja.
     
  6. marekx8r

    marekx8r New Member

    423
    0
    0

    Minu peal see soolavee joomine ei aitanud,palavikku ei tulnud.
     
  7. HeXoR

    HeXoR New Member

    38
    0
    0
    ma käisin 9-ndas ainult nädal aega korralikult koolis... pärast seda oli kuidas kunagi
    paneks siia lõputunnistuse ka aga noh see kutsekas 8) ja seal ma ka pole üle poole aasta käind aga ikkagi pole välja visatud veel 8) ja kui lähen siis kannan poolaasta hinded üle sest käisin kutsekas eelmine aasta naq esimese poolaasta kohal 8)

    natuke teemasse ka siis et ise olin vanaema juures kui haigust teesklkesin seal oli nõuka aegne kraadiklaas 8) koputasin kolm korda vastu põlve ja palavik oli olemas :lol:
     
  8. Cartman.

    Cartman. New Member

    54
    0
    0
    Asi on kerge , teesklen peavalu , siis käin iga 30 min. tagant pellaris ropsi häälitsusi tegemas ja kui ema hakkab kahtlustama , siis näpud kurku ja valmis .
     
  9. PwnedYe

    PwnedYe Member

    443
    0
    16
     
  10. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    Kõige kindlam viis mida kasutada ütled et mul on halb olla, sis kui ütlevad et kraadi kas palavik on sis kraadid aga parem kui mitte nende järelvalve all sis kui hakkab piiksuma sis tõmbad kraadiklaasi alt ära võttes mööda kõhtu ja ribisi nii et palavik tekib või lihtsalt hõõrud ja kui tahad hiljem välja minna sis tee et palavik ei oleks kõrge sest sis on asi vaieldav
     
  11. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    üks lihtsamaid varjante:
    võtke mingi kalts või midagi kooli kaasa, laske kuuma veega marjaks, keera kuivaks, pane kaenla alla ja mine kähku arsti juurde kraadima, väga kuumaks pole mõtet lasta siis on liiga kõrge nn palavik
     
  12. eestikevin

    eestikevin New Member

    42
    0
    0
    ütlen lihtsalt et halb öelda ja teen halba häält.
     
  13. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Miks te üldse seda teete ja näppe kurku topite?
     
  14. rauno2580

    rauno2580 New Member

    1
    0
    0
    sest siis ei pea kooli minema :D
     
  15. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Sa kutt pane endale näpp perse ja mine traumakasse, ei pea ka kooli minema.
     
  16. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    mis fucking piiks sõna oli P E R S S E
     
  17. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Ja minge vittu moded kui mu sõnumid veel ära kustutatakse, või ma bänni saan, sest rolleriklubi on mu elu
     
  18. dirtbike

    dirtbike New Member

    105
    0
    0
    mida ma siin teesklen. lähen kooli olen siis oma paar tunnikest ära enam eiviitsi olla siis lihtsalt astud koolist minema ära kodu. ma küll midagi teesklema eihakka et kõht valutab sitta sellest paarist Põhjuseta puudumisest.
     
  19. Magxi

    Magxi New Member

    376
    0
    0
    Hommikul ärkad teed 3 tobi hästi kiiresti 1 tobi umb 1minut ja 30 sec ja siis sul nii paska olla :p
     
  20. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    ei ole teeselnud haigust. vb väiksena. praegu on nii hea koolis käia.
     

Jaga seda lehte