hardstari Derbi Senda XRace 80cc '04

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by hardstar, Dets 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rommy

    Rommy Member

    196
    0
    16
    Ohohh mis ma leidsin. See minu vana pill :D Oi mees sai kujuta ette kh mis see pill üle eland un aga see on kõige kõvem pill mis mul olnd un. Ruuna sai nagu elajas aga mitte miskit järgi ei andnud. Küsiks veel kuidas kick töötab ja ole mees võta see mask sealt eest ära. Muide soovitan sulle uut reso, mul oli see kh teise resoga(enne müüki müüsin reso maha) ja minek muutub kolme kortselt. Kui tahad ma võin mõned videod ja pildid sulle siia lisada. Ära pikka vimma pea. Muidu oleks huvitatud suve poole vaatama tulekust, kui oleks võimalik?? Mai tea edu sellega ja vaata, et sa teda magama ei pane :D PS: mai kirj enda acci alt, pole kunagi rolleriPEDED meeldind :D
     
  2. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Siiani on minu käes töödanud nagu kord ja kohus, ning ega ma ise ka teda väga hellitanud pole.Kick töötab kenasti.Kui leiaks kuskilt hea hinnaga reso ja tol hetkel raha olemas, siis võtaks hea meelega ligi.
    Mingeid paari videot olen näinud ka, ning kui soovi, siis võid muidugi tulla vaatama. :p
     
  3. Rommy

    Rommy Member

    196
    0
    16
  4. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Ei mäleta kahjuks enam kas sai see ka korda tehtud või mitte, kuid siiamaani on küll korralikult vastu pidanud kick.
    Muidu ega se selle segukruvist midagi ei tea?Too oli ka puudu.Muidu pole midagi aga kohapeal peab gaasiga mängima, et välja ei sureks:D
     
  5. Rommy

    Rommy Member

    196
    0
    16
    Minu käes olis see kohe kindlalt olemas. Nii segu kui tühikäigu kruvi.
     
  6. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Kui sa uut tühikäigu kruvi osta ei taha ja gaasiga mängimine ajudele käib, siis ma eelmisel derbil panin mingi suvalise kruvi sinna mis sobis. Toimis väga edukalt ainult pikapeale kruttis ennast välja.
     
  7. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Siia ka siis väike uuendus.Eile panin see hooaeg esimest korda käima ja tegin väikse tiiru ka.Täna hakkasin uue maski juhtmeid mõistatama, ning nüüd pmst ühendamise vaev aint.Paar probleemi ka siiski, nimelt on 1 halogeen läbi ja avastasin juhtmestikust ühe imeliku puntra.Arvatavasti massijuhtmed.
    Pilte ka veits.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Selline asi juhtmestikus.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Käisin täna õhtul klõpsimas.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Mask tundub natuke imelik. Muidu päris kena, edu! :)
     
  10. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Mulle täitsa meeldib see mask :D
    Täna sai Derbi natuke sitaseks ta tehtud metsas...
     
  11. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    pede võrr
    jooksis kotti vist, pole jõudnud veel lahti võtta.Küünlal täkked peal ja mingi tükk ka sees, ning sitaks raskelt tuli silkupeast välja.Nii kui linna sisse sõitsin kadus jõud ära ka suri välja(~25km tripp seljataga).Komp on 0.
    Täna jäi Nestea garagesse ja ilmselt homme lükkan selle sitamaja oma garaazi ja võtan lahti.
    [​IMG]
    Küünal
    [​IMG]
     
  12. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Ouchhhh...
     
  13. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Paistab, et sama nali mis 2a tagasi.Jälle sõrmlaagrist läksid nõelad jalutama ja perses.Mina seda enam korda tegema ei hakka arvatavasti ja jääb seisma garaaži.Ehk kunagi hiljem paistab, mis sellest saab.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Rollu4ever

    Rollu4ever Member

    202
    0
    16
    Mida vittu, jälle!!! :eek:
     
  15. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Bad luck, :| Tee ikka kunagi korda, soovin edu!
     
  16. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Juhtus siis nii, et eile läks Derbi uuele omanikule.Seega võib selle teema lukku panna.Ausalt öeldes oli see siiani minu arust kõige kõvem võrr mis mul olnud on. :lol:
    Viimane pildike ka siis enne lahkumist.
    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte