Harrisan -- Yamaha aerox 70 '00

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Harrisan, Aug 29, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Airbrushi tegijaga rääkisin juba, et kui teha, et siis mis kus kes jne :D
    Pole mõtet teil siin pakkuda neid värvilahendusi, mul nkn juba välja mõeldud :D
     
  2. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
    minu arust rikub mingi airbrush asja täielikult ära,pigem jäta midagi originnalset värvi poolest sest roller nikuinii juba erineb tagaotsa poolest teistest,kui mingi kireva brushi peale teed ega siis see ilusaks kül ei lähe mu arust.
     
  3. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    kõik oleneb mdia ta teeb..aga mingi kerge heleda värviga ilus asi sinna peale sobiks kyll...näiteks siis hele sinisega:p või siis vähe teise tooni valgega nii, et valgus temaga mängiks:p
     
  4. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    onahhui te läbustate seda kui harri juba ütles et värvilahendusega on otsustatud ja .
     
  5. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Vahepeal on asi natuke arenenud ka:p
    Tagaosa on peaaegu valmis, tsipa tahab tegemist veel.
    Veepumba kaas sai ka ära poleeritud, päris kena jäi.
    Sai nalja pärast tagatuld ka tööle proovitud, päris vinge :D
    Mootor läheb ka nüüd korralikult pöördesse, kerge massi probleem oli.
    Kiiremas korras tahaks ülejäänud jupid ka pulbrisse viia, veepumba kaane see pealmine väike jupp ja veljed.
    Eks kunagi saate pilte ka.....
     
  6. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Pildid ka siis: :p
    Oleks täna tagaosa täiesti valmis saand kui poleks üht õnnetust juhtunud( venna pitil vahetasin õli ja suutsin välja lastud õli ümber ajada, u 0.5 l :D) Praegu pmst veel viimistleda vaja ja mõned augud täita siis valmis:
    [​IMG]

    Eest ka üks:
    [​IMG]
     
  7. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    sorry ei viitsind eespoolt eriti uurida aga kas mngi kiigepikendus tuleb ? :roll: nagu tagu ratas võiks taga pool olla siis oleks kõvasti ilustam ... noh see minu arvamus ainult :D krt aga esi osa on ikka üli kena :D puks ja lenks 8)
     
  8. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Kui taguratas jääb nii , siis tõesti kole :?
     
  9. Tartzzz

    Tartzzz New Member

    272
    0
    0
    arvan sama, kuid kui taha aretada mingi siuke lai ja suurem velg mingitmoodi, siis arvamus ilmselt muutuks. :)
     
  10. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Jääb küll. Tegelikult näeb asi kordades parem välja, pildil on hoopis jamam.
    Võin proovida homme mingi parema pildi teha. reaalselt on asi sitaks kenam....
    Ja üks asi on veel mis selle velje "väikseks" teeb, on veljevärv. Lihtsalt pmst ei paista välja.
    Vaadake leht tagasi, kus on photoshopitud pilt, hoopis teine asi ju?
     
  11. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    mega Lahheee! :pPP
    tagaosa ju täiega lahe ikka ju, maisaa üle lihtsalt, mega kena on, mu arust kiigepikendus teeks asja halvemaks, aga see lihtsalt minu arvamus, hetkel pöörfikt,ja lenks ka sobib!
    vägaa heaa! (y)(y) :)
     
  12. -input

    -input New Member

    248
    0
    0
    see masin lausa karjub kiigepikenduse järgi sest taguots jääb liiga pikaks ja saad juba stunt barina kasutada, kui kiigepikendust ei tee :d
     
  13. lennar

    lennar New Member

    352
    0
    0
    Võiksid esi osa ka natuke ümber ehitada :roll:
     
  14. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    ta ehitabgi ju esiosa teistsuguseks ju, see SR-R-i võre läheb sinna ette ju. :)
     
  15. MaOlenTiit

    MaOlenTiit New Member

    138
    0
    0
    esi osa on julmalt ilus ju ... aga jah kui hakkata uuesti vaatama ja seda photoshopi pilti kah siis ei olegi tegelt seda kiige pikendust vaja ilmagi väga ilus ...
     
  16. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    See ju on juba seal :D. Aga muidu jah, päris hea juba näeb välja. Muidu mulle M lenks eriti ei meeldi, aga siis täitsa isegi sobib. Ja ära seekord enam kinni ehita enginecovereid lejäänud taguosaga, muidu juba läheb koledaks, praegu väga hea.
     
  17. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Kiigepikendust pole vaja :wink: Kui midagi aretada siis perse hullult kõrgele siis kena :D
     
  18. Hans123

    Hans123 Member

    493
    0
    16
    vaatasin ka teema alguses lõppu ära , päris huvi pakkus , kõva töö oled ära teinud , taha laiem rehv panna oleks tõesti ilusam aga eks pildid moonutavad ka kõvasti.
     
  19. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Lõpeta ära :D
    Seal praegu liigagi lai rehv :D. Tükk aega jeblasin sellega, kuna vastu amorti tahtis minna, aga nüüdseks probleem lahendatud.
    Täna lasin käia kohapeal ja särki värki. Sooja mootoriga läheb ikka eluhästi pöördesse. Tegin mingisuguse video ka, aga ei tea kas hakkan üles laskma seda....
    Kontrollisin küünla värvi ka, peaaegu kohvipruun, tsipa on rikas :D :D
     
  20. janno123

    janno123 New Member

    459
    0
    0
    Pane ikka video ka ülesse :) :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte