Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Imelik, võin vanduda et minu keeway plokipoolte vahel oli tihend..
     
  2. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    ise kakkusin ka täna ühe keeway mootori lahti ja nägin samuti vahel tihendit :roll:
     
  3. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Cn-partsis oli tihendeid müügil nii,et järelikult varem lahti juba tehtud ja vahele pandud, ise suht kindel et minu mootorit pole lahti tehtud ja tihendit ei olnud ka
     
  4. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    Silinder - Stage 6 Pro Sport.
    Silindripea - Arsial
    Kolb - Athena 47.6mm
    Väntvõll- Stock .
    Sumpa - Xwil Twin.
    Karpa - 17.5mm Delorto.
    Vario - Malossi multivar.
    Rihm - Malossi Kevlar.
    Sidur - Stage6 Torque Control Clutch
    Sidurikorv - Bobtech Racing.

    pakkuge Variole seti, Survekas,Vedrud, Rullid.
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Värvi vedrud mustaks,raputa kuldpuru peale ja,pane led sisse.... Tra ma usun, et mitte keegi siin rks ei oska vastavalt setile õelda mis vedrusid ja rulle vajab masin.
     
  6. Gert .

    Gert . New Member

    44
    0
    0
    Vahetasin esipiduri vedelikku vooliku vahetamisel ja nüüd kui pidurit vajutan ei toimu pidurisilindris midagi. mis teema on maisaa aru
     
  7. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Pidurid tuleb õhutada.
     
  8. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    Selline kiire küsimus siis arvele võtmise kohapealt jälle, et mida seal täpsemalt kontrollitakse? Kas roller peab olema sõitev kui sinna minna? Jagage oma kogemusi, kuidas te rolleri arvele võtmine käis ja kas mingeid probleeme ka esines. Eriti vinge oleks, kui keegi Viljandi ARK kohta midagi räägiks 8)
     
  9. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Oleneb kohast, jõgevale mine poest ostetud paari tunnise masinaga kasvõi ja ikka läbi ei saa :D Tartu suht norm koht
     
  10. kermo144

    kermo144 Member

    336
    0
    16
    Selge, aga ma arvan, et lähen ikkagi kõige lähemal asuvasse ARKi, ehk Viljandi omasse. Kodust ainult 35km.. :D
     
  11. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Küsimus siis selline kas Aprilia Sr50 (2002) saaks piaggio blocki alla panna ? Muidu on seal morini :|
     
  12. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Natuke kiike modides saab täitsa alla panna, morini plokk tiba laiem kui piaggio oma ja seega tuleb natuke seibidega mängida. Summuti panek võib raskeks osutada kuna kiigesüsteem teistsugune, aga seda mitte iga summutiga.
     
  13. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Tänks :p
     
  14. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Üks asi veel kas piaggio short blockilt sobivad asjad Ri blockile 1:1 ?
     
  15. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    väntvõll,silinder,süüde peaks sobima,koos varioga,rihm ning variokaas kindlasti mitte
    Selle piaggio mootori allapanekuga see,et kui streedi kiige saad morini raamile panna,lähevad sumpsid ka kõik alla.
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    suure ringi küsimus. injektisin diiselautole sisselaskesse propaani et kiiremat sõitu teha, päris lõbus oli aga mootor lendas laiali. mis ma ülemusele ütlen?
     
  17. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Ise juhtus.
     
  18. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Rääkige, kuidas first starti õieti teha, on üldse midagi mida peab tegema, või hakkan käiama lihtsalt? :D
     
  19. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    tööle pannes pane benasse normist natuke rohkem õli kindlasti.. ise panin enne silku peale panekut silkusse näpuga nats õli,et asi libedamini toimiks ja ei teeks mingil määral silkusse kriime sisse,ss vaakumivoolikust ime bena karpa ilusti täis jne ise muidugi paneksin kollektorist korgitäie bena sisse igaks juhuks ,aga no mai tea,ei meenu hetkel rohkem mida tegema peaks :roll:
     
  20. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Mul õlipump veel ja õliga mäkerdasin seest kokku küll :D
     

Jaga seda lehte