Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. SiimK

    SiimK New Member

    787
    0
    0
    okei, eks ma yritan siis ragulikult kulgeda, mingi 300km on normaalne? siis v6ib juba kiirendad ja tippu lasta we?
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    300 peaks ilusti piisama alu silku puhul.
    Väga tiheda silindriga pikalt peenestades on suur oht kahjustada kolvirõngast.
     
  3. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
  4. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
  5. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    njh :roll: aga malossi spordi asemele tasuks võtta seda? :oops:
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Natuke rohkem jõudu tahad masinast siis võib võtta, ma ise jätaks praeguse malossi spordi.
     
  7. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Kõige pealt otsusta mida sul silkust vaja ja mis hinnaklassi tahad mahtuda. Selles suhtes et Malossi teeb hea kvaliga asju kuid nendel on kaks miinust esimene on väike võimsus ja teiseks on suhteliselt kallis hind. Kui sa ei aja jõudu taga ja sõidad palju siis võta malossi, airsal on odav aga võimsust nagu väga pole ja kvali jääb ka suht sitaks. Ma võtaks sport pro, võimas ja samas nagu kvaliteet ka hea kuid jääb Malossi omale alla. Kui rahakott lubab siis saab ka polini pole vaadata sellel on Malossi kvaliteet ja samas stage 6 võimsus.
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    1. Tal malossi sport olemas
    2. Sym'i mootorile ei tee stage6 ega polini silindreid.
     
  9. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Kahjuks ei ole jah stage6 silkusi mu võrrile muidu oleks ammu juba sport pro.
    Aga tahan, et silku oleks vastupidav ja kiirendus oleks hea.
    Mul malossi sport jah olemas, aga kokku pand ja kolb ka puudu. Praegu mõtlen kas seda hoonida/puurida ja uus kolb või osta see airsal.
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ma ise jätaks malossi spordi, ning ajaks timmi masina. Ma sain enda oma malossi spordiga küll suht normaalselt liikuma, ning see polnud täiesti timmiski. :D
     
  11. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Malossi sport on jah etem, airsal laguneb kiiresti.
    Aga ma soovitaks sumbuti ära vahetada, kuna see ZX pole suurem asi sport sumbuti, kuna seal piirajad sees.
     
  12. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui mõtled välimist katet, siis see on müra summutamiseks. Ülejäänud rõngad peaks sealt juba väljas olema.
     
  13. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Piaggio blokki alla pannes, räågiti, et on kolm voolikut, millised ja kuhu lähevad?
    1. jahutusvedeliku voolik küünla kõrvale
    2.?
    3.?
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Tosool:
    Radika alumine, sirge pmst läheb veepumpa.
    Lõpust pöörab masina sisse-poole ära, küünla ülemine.
    Edasi polegi tosooli vist, ainult veepumba toru pealt väike - karpa - silkupea.
    Õlipaagi omad on kah, aga neid kerge eristada.
     
  15. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Kolm?
    Radikast tuleb sul 2 voolikut,need lähevad plokki.
    Üks silkupea külge ja teine mähise juurde,must plastik toru.
     
  16. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Aa, aga kas see toru mis mähise juurde läheb, on sealt mähise poolt pooleks (bloki eemaldamise käigus tegime ühe asja lollisti) siis kas selle vooliku saab apriliast vms. Miks seda voolikut sinna vaja on üldse?
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Seal on veepump, ning ma ütlesin et kui blokki alt võtad kutsu mind sinna.
     
  18. rebane ,

    rebane , Guest

    0
    0
    0
    Mul on nimelt peugeot vivacity ja ma ostsin sinna spor taju, panin selle siis peale ja peksin ja peksin käima, lõpuks korra läks, hästi vaikselt podises koha peal gaasi andes suri välja.. sumpa tegi paar korda pauku kaa. vana ajuga ehk cdiga töötas kõik hästi läks pöördesse ja värki
    aidake palun,ehk keegi oskab :)
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Säde nõrk või jätab vahele kõvasti. Vaata kas korralikult kinni juhtmed, ning kas on mõeldud just sellele rollerile(aastakäik ka)
     
  20. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    tahaks nõu saada vähe.
    Nimelt Piaggio Typhoonil(99 aasta peaks olema) on selline jama, et kui käima panna, sis käib kuskil 10 sekki, vahel veits rohkem, ja siis sureb välja, natuke oodata sis saab jälle käima ja sama lugu. Ise olen üsna kindel et viga on el. süsteemis, kuna olen proovinud tervet teist sisselaskesüsteemi töötava masina pealt. Kompressioon on 10 ligi, niiet hõre ta ka ei ole. Ehk oskab keegi nõu anda, kust alustada vea otsimist. :roll:
     

Jaga seda lehte