Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    8-sest plekist ja sobiva läbimõõduga torust võid keevitada neid miukseid ise tahad... mingi summa ja mõõtude eest võin sulle valmis ka teha.
     
  2. roms

    roms New Member

    6
    0
    0
    Mure Peugeot zenith. Rolleril kicki juurest mingi puks puudu kas selle puudumisel ei pähe roller käima?!
     
  3. Youzee88

    Youzee88 New Member

    291
    0
    0
    Poolkuu puksi mõtled? Selle puudumisel vändast põhimõtteliselt võimatu käima panna jah. Poolkuu peab ikkagi korralikult puksi otsas istuma ja stopperiga kinni olema, muidu hakkab hambaid üle peksma jne.
     
  4. Padi

    Padi New Member

    444
    0
    0
    Kus nüüd higistas, lihtsam oleks olnud öelda keskmine läbisõit ju.
    Ma pakun umbes 7-9000 KM lagi.
     
  5. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    Sul hakkavad näpud higistama trükkides?
     
  6. Padi

    Padi New Member

    444
    0
    0
    Aga vat nüüd sa ei teagi
     
  7. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    oeh siiani ole ise hakkama saanud aga ikkagi lõpuks tuli nõrkus välja ma ei jaga varjaatoreid nagu mitte kohe :D
    Mure siis selles et muidu mootor liigub mega hästi kõik jumala ok sai vahetatud kõik simmerid laagrid ja muu möll aga kui varjot pole enne peale proovinud nüüd proovisin ja kui varjo peale panen siis käib mootor kohe mega raskelt ringi äkki on mõni targem vennike kes oskab aitada ja öelda mis võib seda põhjustada :D :roll:
     
  8. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Rihm
     
  9. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Nii selline teema , et võtsin vahepeal reduktori laiali , ja tulid välja mingid seibid , tahaks teada kas need on väga tähtsad , kuna mul pole õrna aimugi kuhu need seal käisid :p
     
  10. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    oi see oli tark vastu seda ootasingi mul pole rihmagi peal nagu siis on see jama issand jumal ! ega ma eile sündinud ei ole !!
     
  11. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    keskmise hammasrata ja laagri vahele minuteada
     
  12. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
     
  13. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Keskmise hammaka juurde jap,kui neid pole siis tekib reduktorisse edasi-tagasi lykates kolks sisse.
     
  14. rasmus99

    rasmus99 Member

    654
    0
    16
    no mul selline pull et panin peale multivari ja jätsin peale originaal rihma mis oli mingi 200 km sõitnud ja nüüd on tekkinud multivari peale rihma kulumis jäljed .stock varikaga sellist pulli ei olnud kuigi töötas sama rihmaga :-x
     
  15. rasmus99

    rasmus99 Member

    654
    0
    16
    selline küsimus siis et palju annaks piiramata cdi mu stock silkuga aeroxile juurde? 8)
     
  16. peugeot1

    peugeot1 New Member

    304
    0
    0
    saaksid silkust kiiremini lahti ainult.
     
  17. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Masin sõitis natuke üpriski lahja seguga,siis vahepeal kohapeal töötas,aga poos,siis pandi normik segu sisse jälle,töötas kenasti jne,ja nüüd enam käima ei lähe ,kolvis auk ? :D Tegu pole minu masinaga 8)
     
  18. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    ikkagi oleks abi vaja on keegi targem :D
     
  19. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Komp on? Võta küünal maha ja pane sõrm ette, liti vänta ja vaata, kas lükkab näpu eest ära või mitte.
    Kui masin viimase sõidu lõpus välja ei surnud, siis ei tohiks olla kolvis auk.
     
  20. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    sain ise targa venna abil korda ning sain ka tööle vajab ainult uut gaasi trossi :D
     

Jaga seda lehte