Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. kapusta

    kapusta New Member

    194
    0
    0
    kui ikka kolvis konkreetne auk on siis sellest saab kohe kikki lüües aru . säde on ikka?
     
  2. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Kui ma hakkan klaasriidega gondleid parandama kas ma pean ss nii seest kui ka väljast üle tegema?
     
  3. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    seest tehaksegi ainult kui sa just mingi kujuntust ei taha teha :p kui lihtsalt parandad teed seest üle ja hiljem pealt pahtliga :p
     
  4. Gert .

    Gert . New Member

    44
    0
    0
    Mis esi ja tagapirn roxil on?
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    BA20D 35w/35w ees ja BA15D 5w/20w taga
     
  6. EtsKets

    EtsKets Member

    58
    0
    6
    Kas ja kui palju keegi spidomeetritest teab, vajaks siis sellist infot,

    minu hetke Aprilia mis oli 50cc on tehtud 70cc-ks ning spidomeeter on ju mõeldud 50cc jaoks? ja sealhulgas veel maks näitaja on 80km/h, siis minu küsimus on selles, et kui roll läheb 115+km/h tippu siis loogiliselt mõeldes vist peaks ka spido tigu pingule minema, kas see on hea spidomeetrile või mitte?
     
  7. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    näiduk läheb lihtsalt tuimalt üle 80ne muud pole midagi.
     
  8. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Krdi vett tilgub kuskilt bloki juurest, aga aru ei saa mis perses on: kas silindripea tihendid või midagi muud??
     
  9. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    Tee kindlaks ennem kust sul üldse tilgub , muidu ei oskagi öelda mis sul seal lekib.
     
  10. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    oskab keegi õelda ,kui ma amordi lasen liivapritsiga üle ja siis l pulbervärviga üle , et kas see hakkab roostetama ja maha kooruma ? keegi kellel kogemusi on võiks sõna võtta
     
  11. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Mdea, Ril küll ei lähe vist. 80kmh on max ja siis jääb spido seisma.
     
  12. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Miks seda spidomeetrit üldse vaja, kui lubatud normides ei sõideta :roll: :lol:
     
  13. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    R il läheb ikka üle 80 see näidik
     
  14. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Huvitav, miks ma mäletan et 80 pealt üle ei läinud. :roll:
     
  15. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Ril pidi spidoga miskit tegema, siis läks üle 80. Youtubes peaks õpetusi ka jaguma.
     
  16. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Liiga lahja r sul Tennu:D
     
  17. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    keegi teab mis nuss on ?
    tegin blokkile uue tikkpoldi keerme m8-se üle pikka aja , roller töötas ka korralikult ennem ka ilma 1 tikkpoldita mis silkut kinni hoiab .
    Ladusin kõik kokku tagasi panin tööle tühikäigul üldse ei taha kaua töödata ja sureb välja ja sumps on ilusti kinni ja siuke hääl tleks nagu kuskilt tleb co2te välja aga ei tule .
    Proovisin ka karpat timmida ja värki gaasi trossi vaatasin üle , puhastasin ka karpa , j22 peal tegin proovi lasin sussi l2ks pöördesse ilusti mingi paar sekundit ketrab sis nagu j2lle poob kinni ja vahest lheb edasi sis langeb tühik2igu peale ja sealt sureb v2lja , ja k2ima saad mingi paari mindi prst .
    tegu 2t mootoriga .
     
  18. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    silku tihendid olid ikka terved?, kipuvad sealt katki minema, kus tikkpoldiga kinni pole
     
  19. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    mass ikka korrlikult kinni ? ja ega pole vaatand,et simmerite vahelt ei leki ?
     
  20. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    jep mass korralikult kinni , ei kindlasti ei lekki .
     

Jaga seda lehte