Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Tegin viga , PEad kohe Sõimama veee ? :-x[/quote]


    Ja sina teist inimest sõimata võid?
     
  2. Hugh Jazz

    Hugh Jazz Member

    84
    0
    6
    Athena Racing/C16 liigub stock ülekandega kenasti?
     
  3. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Väga normaalselt liigub.
     
  4. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
  5. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    Rääkige keegi, milles on probleem, kui masin süütepoole läbi lööb. Masinaks Piaggio Typhoon, aasta peaks olema 99. Lugu siis selline, et eelmine sügis hakkas masin jupsima, ei töödanud korralikult jne, sis vaatasime et säde on nigel, esimesena proovisime masinale minu streedi pealt töötavat süütepooli, sellega oli matsupill kohe. Typhooni omanik ostis siis uue süütepooli kevadel, sai masinaga suve alguses miski paarsada km sõita, sis jooksis masin kokku ning jäi seisma uut kolbi ootama. Kuskil kuu aja pärast sai uus kolb sisse ja hakkasid jälle jamad, korralikult pöördesse ei lähe jne. Siis jäi masin seisma mingiks ajaks jälle, kuni nüüd mõni aeg tagasi minu garaasi sattus. Hakkasin sis sädet otsima, esimesena proovisin süütepooli jälle, panin enda süütepooli peale ja masin tuksus paari löögiga. Küsin siis, et ehk keegi oskab öelda, milles on probleem, et süütepoole läbi lööb nii tihti? :roll:
     
  6. timokurves

    timokurves New Member

    298
    0
    0
    mul lumesaanil oli sama jama. sai ostetud kaks korda juba uus süütepool peale, ja siis hakkasin uurima et milles viga võiks olla. Diagnostikas öeldi ,et vb ei ole piip küünla peal korralikult. Siis kontrollisin mõlemad piibud üle, ja tuli välja ,et üks piip tõesti liigib küünla peal ja ei ole korralikult kinni. peale selle vahetust ei ole enam süütepool katki läind.
     
  7. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    kusjuures olen isegi täheldanud selle masina juures, et küünla pealt see pisike junn, mis osade piipude jaoks tuleb ära võtta, vibrab ennast vahepeal lahti.
    Kas tõesti võib selles viga olla?
     
  8. atm

    atm New Member

    427
    0
    0
    Tere, kas keegi oskab öeld kus müüakse rollerile vin koodi plaati
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei müüdagi.
    Kuigi võid igaks juhuks üle küsida vastava firma esindusest.
     
  10. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Et nagu milleks? Ei ole seda vaja kui kadunud, sest raami on samuti VIN pressitud.
     
  11. atm

    atm New Member

    427
    0
    0
    ei ole kadunud lihtsalt oleks vaja sellist nagu aeroxil taga külje peal
     
  12. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Milleks? :roll:
     
  13. atm

    atm New Member

    427
    0
    0
    kuna tahaks seal ees oleva vin koodi koha gondlil kinni panna ja mul ei ole seda vin koodi plaati aeroxil siis mõtlesin tolle kusagilt osta ja peale lasta graveerida vin koodi
     
  14. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Miks seda kohta tahad kinni panna? Neid VIN kohti ei tohi sa kinni ehitada, sest seadusesilmad võivad tahta neid kontrollida.
    Autodel need ka mitmes kohas ja ka seadusesilmad tahavad neid kontrollida mitmest kohast.
     
  15. SiimK

    SiimK New Member

    787
    0
    0
    mis vahendiga saab rehvidelt värvi maha?
     
  16. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    mingisuguse lahustiga,nt white spirit vms
     
  17. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Kui palju õli läheb sri või sr ri amortidesse õli?
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Manuaali järgi läheb ühte 103ml.
     
  19. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    mis vahe on 1 r6ngalisel kolbil ja 2 r6ngalisel kolbil? :|
     
  20. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Nii palju kui mina tean, siis kahe rõngaline võtab vähem kütet, aga samas on võimsust veidike vähem, ühe rõngalisel on võime rohkem kütust põletada seega rohkem võimusust. Ja kaherõngaline peaks töötama võimsamalt madalatel pööretel ehk peaks hea vääne olema aga ühe rõngaline töötab kõrgematel pööretel. Kui midagi valesti ütlesin siis parandage..
     

Jaga seda lehte