Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Lasin asja tundval mehel teha ja ta panin need üldse selle külma ja sooja meetodiga sisse. Niiet selles ei tohiks viga olla.
    Homme võtan siduri küljest ära ja vaatan mis teeb.
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Olid kõrval, kui ta seda tegi? Ehk läks kumbki laager veidi nihu sisse ja lõi lõpuni?
     
  3. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Korralikud.
     
  4. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    tankimas käisid enne seda?
    täpselt samamoodi teeb ta ka siis, kui ise õli paaki valades see peaks voolikusse vajuma
    seljuhul lased licalt vooliku tühjaks ning toores peal v ns kohapeal töötada tükk aega, läheb üle (hiljem paaki õli nats juurde)

    licalt mainin
     
  5. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Keegi oskab öelda, kuidas ühendada boost bottelit õigesti, ( 2x ) mille vahele panna ? Olen näinud, et kollektorisse mineva vaakumi vahele, kuigi minu kollel sellist auku pole ˇˇ
     
  6. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0

    Vaakumi vahele . See asi peaks ikka kütte vooliku vahele minema kolmikuga.
     
  7. GLStd.exe

    GLStd.exe Member

    270
    0
    16
    Justnimelt kolmikuga vaakumi vahele ehk siis kollektori ja vaakumklapi vahele.Kollektorilt peaks ju vaakumivoolik tulema,või tegu mingi erineva asjaga..
     
  8. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    vahet ei ole kas see vaakum sul karpa küljes või kollektori küljes, töötab ikka samamoodi
     
  9. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Okei, ja kahe boostbottle puhul l2heb lic. Kakskolmikut vahele vaakumile ja t88tab?
     
  10. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    sidurikorv võib olla kõver
     
  11. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Ma arvan ka, et tutikas s6 cnc korv on kõver . Aga muidu võtsin siduri ära ja nagu ikka vibras.
     
  12. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    oleks võinud sel juhul kirjutada ,et " on tutikas" vms .ju ss asi vändalaagrites v vändas ( kui need on vanad mitte tutikad)
     
  13. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Need ka tutikad :p aga reduktoris ei või mingi jama olla?
     
  14. rasmus99

    rasmus99 Member

    654
    0
    16
    Võib küll reduktoris viga olla,sealsed laagrid vms aga võta tagumised taldrikud ja sidur ära ning proovi reduktori võlli liigutada.kui loks sees siis jah reduktori laager küpse.
     
  15. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    reduktor ei loksu, aga täna panin tähele, et 35-40 pealt tuleb ka korraks vibra sisse ja siis kaob ära
     
  16. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    mis seisus tagaratta laager on ?
     
  17. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Mis teha, kui magneeto on nii kõvasti kinni vända otsas, et tõmmitsaga ei tule ka otsast. Enne keerad tõmmitsa putsi, kui see lahti tuleb :lol: ?
     
  18. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Sry sry, sain juba :D Tuli väga suure pauguga otsast ja lendas põrandale(vaibale) :lol:
     
  19. rollu33

    rollu33 Member

    918
    0
    16
    Mina seda laagrit pole jõudnud vahetada, aga eelmine hooaeg kui masin seisma jäi, siis sellist jama polnud
     
  20. xaicy+

    xaicy+ Member

    372
    0
    16
    tark oleks see üle vaadata minu arust ..
     

Jaga seda lehte