Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. *Maku*

    *Maku* Member

    708
    0
    16
    Kas kellelgi on Ri spidomeeter sama pulli teinud mis mul?Nimelt kui mootor külm siis näitab temperatuur spidomeeteril 2 pulka,ning kui täiesti soe siis 6 pulka ja kolmnurk põleb nagu kuumeneks üle.
    MIs seda nalja teha võib?Tuli lihtsalt lampi ükspäev.
     
  2. record

    record New Member

    220
    0
    0
    tervist . Pisike küsimus . Mis teha , et aprilia sr70r piaggio mootoriga tatti lendu ikka viskaks malossi spordiga . Algus on ühtlane äkilisust väga ei ole .
    Aga nüüd tuli meelde ,et kütet keerasin ka maha ehk , nõela aste kõige all pmts.
    Set:
    Malossi sport
    Yasuni r
    Dellorto 21mm
    Punased Sidrunivedrud
    Strong Survekas
    4,7 rullid .
     
  3. record

    record New Member

    220
    0
    0
    tere. üks väike mure mul oleks seda ümbermärgistatud junni vaja oskab keegi öelda kust saada võiks ? või rkst keegi võiks saata kas või postiga 8)

    [​IMG]
     
  4. piilupart1

    piilupart1 New Member

    17
    0
    0
    Tervist,selline mure et Aprilia SR50 Ditech 2004a. sai soetatud väikse rikkega, eelmine omanik ise väitis et enne talve kõik toimis ja pani garaazi ja nüüd enam ei käivitanud, hakkasin siis ise nokitsema, alguses vana kolviga starterit andes ,nagu lubab kõikaega aga tööle minna ei taha,siis panin uue kolvi siis enam ei lubanud kah,äkki keegi oskab jagada mingeid soovitusi?:) Teiseks rolleriks on Aprilia SR50 2007a Factory, tööle läheb aga kolin sees mingi ,eelmine omanik arvab et väntvõlli laagrid läbi,võibolla isegi on võimalik,ootan soovitusi ja poode uute juppide tellimuseks!:) Ette tänades!
     
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    see on lihtsalt tavaline õhutorukene,et kui nõel enam bena kinni ei pea siis hakkab just sealt torust tulema bena mis annab märku,et karpa ujutab üle ehk nõel ei pea bena enam kinni või on sitane.
     
  6. record

    record New Member

    220
    0
    0
    KAS KELLEGIL POLEGI PAKKUDA 17,5 MM KARPAT EgA 19mm ? DELLORTOSID
     
  7. henryx698

    henryx698 Active Member

    1,468
    1
    38
    help chat pole just õige koht selleks ...
     
  8. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Kui ma paneks istmeboxi alla radika ja paneks radika suuruse vendi sinna, kas siis ka ei piisa sellest jahutusest ? Praegu muidu suht lühikesed otsad mingi paar km max
     
  9. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Kuna istmeboxi all õhk liigub vähesel määral ja soe õhk jääb sinna alla, siis kaldun arvama, et kaua see sul ei kesta. Milleks üldse sinna tahad panna?
     
  10. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Kuhu ma matrixile seda kolakat ap radikat ikka panen. Ratta taha ei mahu + loobib sitta peale. Ideaalsed oleksid Malaguti F12 radikad aga neid hui sa kuskilt saad :D
     
  11. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    loogiliselt ujutab 21 mm karpa selle malossi spordi üle !
    aga kõik oleneb mis düüs ka sees !
     
  12. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Kohe kindlasti ei ujuta.
     
  13. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    21mm karpa on malossi ikka suhteliselt pirakas, ma räägin kõik loeb düüsist ja nõela astmest !
     
  14. record

    record New Member

    220
    0
    0
    See karpa minuarust küll normaalne pole automaattoore pistikutgi pole .

    [​IMG]
     
  15. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Jooda juhtmed siis ära.
    Mis düüs sul sees ?
     
  16. record

    record New Member

    220
    0
    0
    praegu on 21mm ja 72 düüs .
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Karpa suurus on suhteline kubatuuriga, mitte silindri võimsusega. Malossi sport ja 21 karpa on ikkagi 70cc-21mm
    Ma ise lasen 70cc-25mm ning nii mõnedki masinad on 70cc-28mm
    Seega karpa ei ole elusees suur.
     
  18. record

    record New Member

    220
    0
    0
    no mis siis olla saab ? et nii palju kütti võtab ? vanasti sport proga nuusutas aind :D :lol:
     
  19. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    krt ma ei tea mis masinal hakkas, sai pandud peale 70cc silinder ja algul oli suht norm natuke turtsus plärtsus aga liikus kui mootor soe oli nüüd aga olen mingi 20/km sõitnud ja sissesõit ka pooleli pole nagu lammutanud ka sellega aga nüüd järsku hakkas masin sumpast välja taguma leeki, nagu otseselt leeki, äkki on keegi kes oskab aitata. masin haigelt turtsub plärtsub ja sumpast tuleb leeki, vend pakkus, et äkki süüde vale ( ja see juures cdi läbi) kuna masinal olevat mingid aastad tagasi kaks korda cdi läbi läinud mingi aja peale . võib see nii olla ?
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Süüde vale või lisaõhku tõmbab.
    Käivitub hästi?
     

Jaga seda lehte