Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Masin kohapeal töötab ,kohe kui gaasi paned sureb välja,mis viga ?
     
  2. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Vaakum perses, ei saa bena peale, kui filter vms asi on siis vaata kas filter ikka täis on . Võimalik ka lisaõhk.
     
  3. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Kõik need ülevaatand juba,karpa ka puhtaks just tehtud...
     
  4. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    Tervist Rk rahvas

    Siuke mure siis. Ostsin masinale tutika champion L86c Küünla ,Kahjuks Kuumusastet ei tea aga tundub üsna kahtlane seee,
    Sõitisin siis maisnaga veidike. paar km-t ,hakkas lampi jebima,jõud nagu kaoks ära,komp on väga hea, proovin tesit küünalt töötab hästi,mingi NGK R oli, Lõpuks to ka vastu ei pidanud ning hakkas samamoodi jebima, Ühesõnaga, Sööb siis masin küünalt,Panen uue küünla jälle töötab ilusti mingi max 15km , korralikkult saab kuuma ka masin ikka.Soovitage head küünalt siis . Mis mul ikka kestaks ka.
     
  5. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Soovitan sul võtta scooter-attack lahti, valida enda masin ning võtta silinder lahti ning all on kirjas, mis küünal soovitatav ja see ostagi. Mul sõi enne samamoodi, kuni nn soovitatava küünla sinna sain :roll:
     
  6. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    Üritasin leida midagi sealt aga kasutult. https://www.scooter-attack.com/shop/#!/ ... -10mm.html

    Siit nagu ise ei loe midagi välja.
     
  7. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Mul suht ei lae mingil põhjusel scooter-attacki ette, aga enamasti 70cc sport klassi silindritel kõigil : NGK B8ES :p B9 on mid-race'l :D
     
  8. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0

    B9ES Hakkab ka kindlasti tööle ma usun .
     
  9. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Vaakum läbi oleks,siis teeks pooo ja läheks uuesti käima,kuna masin saab pidevalt bena peale.

    Kas muidu tuurid kõiguvad ka,kas paugub,või tuurid koguaeg kõrgel ?
     
  10. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Motohobis on need irdium küünlad vms,12 soojus astmega,vot seda küll ei usu et tolle küünla ta peaks ära sööma.
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Iridium küünlad lähevad veel kergemini läbi.
     
  12. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    Loodan ,Et NGK B9ES jääb pidama:D Kui ei siis tuleb midagi muud välja mõelda.
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Seda muidugi sel juhul, kui vaakum läbi on ning tuleb pidevalt peale, räägin sellest, kui gaasi põhja andes ei tule bensiini peale vaid tuleb väikse nirega nagu minu võrril oli :roll:
     
  14. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Ei kõigu,tuksub kohapeal kenasti tükkaega ning siis sureb välja ,gaasi andes teeb böö ja sureb välja..
     
  15. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    segu lahja väga lahja,ja kas sul ikka toore auk on kinni või täiesti lahti ?
     
  16. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tooreauk kinni,segu ei ole lahja ju .. :roll:
     
  17. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Võta õhufilter ära ja las keegi paneb sul näpud karpa ette ja vaata, mis tegema hakkab.
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui ei jää, pane NGK R B9ES
    Paar tavaküünalt on mul millegi pärast kiiresti läbi läinud, kuid resistoriga küünlad (NGK R = Resistor) on väga hästi mul kestnud.
     
  19. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    Tänud ,kätte saan küünlad siis saab teada mis tegema hakkab.
     
  20. sõiduk

    sõiduk New Member

    149
    0
    0
    Keegi teab qingqi 2006 4t variorihma mõõte? Vana pole olemas, ei taha mingi lambikat ka osta.
     

Jaga seda lehte