Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Mõtlesin et jutt käib tavalistest LED ribadest mis siin müügis.
     
  2. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Seega, kui ma tahan tavalisi muutmata lede panna vôin otse aku pealt ühendada?
     
  3. spirit

    spirit Member

    337
    0
    16
    Otsi omale LED-id, mille toitepinge on 12V ja saad otse rolleri elektrisüsteemi lisada (ei pea otse aku peale ühendama). Tasub veel tähele panna, et need oleks niiskuskindlad (välistingimustes kasutamiseks). Veel selline asi, et teoreetiliselt võib politsei suvalise, see tähendab ilma E märgita tule eest rajalt maha arvata, aga ilmselt neil ka muu asjaga tegeleda.
     
  4. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Mida te mõtlete tavalise muutmata ledi all?Kas te mõtlete üksikut ledi või mingit led valgustit?
     
  5. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Pean silmas led ribasid.
     
  6. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Ise olen alati pannud 150 või 100 oomi 1/4w takistid,kuid mina ei ühenda akule.
     
  7. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Jama selline, et tahaks teada kas rolleril starter töötab ja kas akujuhtmed üldse funkavad aga ei ole vastavat akut. Kas võib ühendada klemmid ka autoakuga?
     
  8. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
  9. janka7504

    janka7504 New Member

    10
    0
    0
    Tegusiis freedo 6 2012 a rolleriga,Äda seisneb selles et tühikäigul tuksub nagu ema süda ,hargi peal läheb ilusti pöördess aga kui sõitma hakkad siis hakkab plötutama ega jõua minna ,nukk võll on tähiste järgi paigas ,mootor pole hõre ,klappid korras,nukk võll on ka korralik ,olen ise sada imet juba teinud ja nüüd on mõistus otsas ,kas keegi oskab nõu anda mis teha ja kuidas HELP!!!!!!!!! :| :roll:
     
  10. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Mis on eelnevalt rolleriga tehtud ? tuuningut ? Kuna ta hästi liikus või peale mida ta niimoodi halvasti liikuma hakkas ?
    Ei ole võimalik, et eile roller töötas ja täna kaputt. Räägi kõigepealt mis talle tehtud on, et ei tööta. Siis oskab äkki aidata.
     
  11. carl1452

    carl1452 Active Member

    1,066
    0
    36
    kui 4t siis vaata karpa membraan üle ega seal nõelapea suuruseid auke poleks tekkinud.
     
  12. carl1452

    carl1452 Active Member

    1,066
    0
    36
    kui 4t siis vaata karpa membraan üle ega seal nõelapea suuruseid auke poleks tekkinud.
     
  13. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Mul masin ujutab jälle üle ja küte läheb juba sumpsi. Mida ma tegema peaksin?
     
  14. spirit

    spirit Member

    337
    0
    16
    Osta uus karpa. Rõhk sõnal uus :)
     
  15. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Ise alustaks uuest vaakumklapist.
     
  16. spirit

    spirit Member

    337
    0
    16
    Vaakumklapil pole sellega otseselt pistmist, kui karpa upub. Ka surnud vaakumklapi puhul, peab karpa ujukinõel sulguma ja uputamise ära hoidma.
    Kui karpa ka seistes uputab, siis vaja ka vaakumklapp vahetada
     
  17. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Küsimus on järgmine, et kas saaks panna sumpa mis oli peugeoti mootoril minarelli vertikaalile? :roll:
     
  18. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    jep
     
  19. spirit

    spirit Member

    337
    0
    16
    Teoreetiliselt ikka saab, aga peab olema asjast päris põhjalikud teadmised ja tulemus ei pruugi olla see, mida oodati
     
  20. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Kas mõne hiinaka (ntks Keeway Fact) esipiduriketas istub Yamaha Aeroxile 1:1?
     

Jaga seda lehte