Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Tal nagu ujuki põhjas kõrre taoline värk, ja sealt ajas välja. Enne kogemust olnud ka sellega aga siis oli viga suures düüsis.
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui ujukikorpuse põhjast välja ajab, on lihtsalt ülevoolu klapp mis avanes, ujuk ei blokeeri bensiini pealevoolu.
     
  3. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Kui ujukikorpuse põhjast välja ajab, on lihtsalt ülevoolu klapp mis avanes, ujuk ei blokeeri bensiini pealevoolu.[/quote]

    Mille peaks seljuhul ära vahetama?
     
  4. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Mille peaks seljuhul ära vahetama?[/quote]
    Zõun juba ennem ütles, et sa peaksid karpa ära puhastama.
     
  5. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Zõun juba ennem ütles, et sa peaksid karpa ära puhastama.[/quote]

    ja mina ka ennem ütlesin et karps on puhtaks lakutud.
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mina pidin oma 19mm karpat 4-5 korda puhastama, enne kui ta elumärke tegi. Samuti ma tegin suruõhuga ka kõik korrad.
     
  7. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kust saada seda gameboyd, et diagnostikat teha?
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ekraanile peaks koodid hüppama, nende järgi peaks ka saama väga edukalt viga leida.
     
  9. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Jep leidsin manualist üles jah selle. Aga gameboyd oleks ikkagi vaja, et see viga kustutada.
     
  10. karla103

    karla103 New Member

    159
    0
    0
    Tervist . Tahaks teada uuesti paari asja , varem oli nii ,et panin 88 düüsi rebis poole paremini tagarattasse ja tippu ja minekut oli sitaks . Panin 80-se tagasi ja oh imet läks sitemaks . Ja stage 6 medium survekat tahaks vahetada malossi surveka vastu punase . Aitaks see midagi ? kui ma paneks 85 düüsi sisse ja Malossi survevedru . Öelge rullid 4,5 ja kollased vedrud .


    ÕIGE TEEMA TUNINGU ALL :)
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    80se düüsiga lahja segu ning õrnalt poob siis, piirab pöördeid nii. Stage 6 medium pidavat olema sama mis malossi punane. Düüsi tuleb siiski valida mootori vajaduste järgi, mitte nii mis käepärast juhtub.
     
  12. karla103

    karla103 New Member

    159
    0
    0
    Mis sa pakuksid zone mis panna ? sa suht tark tegelane . . )
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei oska niisama peaotsast öelda, karpat oskaks ma timmida siis kui ma ise masina kõrval seisan, läbi neti on raske arvata kas sobiks või mitte. Variaatorisetingud samuti nii kergelt öelda ei oska, otsi keegi kellel on sama või siis võimalikult sarnane seting ning pane samasugused rullid ja vedrud.
     
  14. stamper

    stamper Active Member

    1,083
    0
    36
    Kes oskab öelda kui palju õli kymco esiamortidesse läheb?
     
  15. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    keegi umbkaudse düüsi suuruse oskab öelda, stock silku, 17, 5 karpa+ koonus ?
     
  16. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    oleneb mis düüs sul praegu on .
     
  17. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    oleks vaja abi arvele võtmises.Nimelt olen kuulnud,et arvesse läheb vaid see nr mis on trükitud raami sisse...Aga mu malakal on kleeps .... mis nüüd saama peaks kui ma lähen arvele võtma ???? :roll: vastake keegi palun ps-i :roll:
     
  18. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    ennem oli 80 ja stock filter, liikus kuid kenasti uputas. Panin 52 ei läinud töölegi.
     
  19. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    no sest panid liiga v2ikese .
     
  20. karla103

    karla103 New Member

    159
    0
    0
    Aga mind ei aita sss ? kas osta 82 düüs ? võo 86 aga ssama suguse setiga roller on olemas aind tal malossi punane survekas ja mul stage 6 medium .
     

Jaga seda lehte