Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mingit ülevoolu või asja pole, kust välja võib lennata?
     
  2. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    mul ka se jama , aga v2iksem karpa mul , mul tilgub sealt põhja alt pena kus to auk on , ja kruviga keerata saab .
    mai saa aru mis ime kombel to sealt v2lja tleb kui kruvi t2iesti kinii , kas mikuni siis ni sitt :D ? :roll:
     
  3. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui sealt tuleb, järelikult siis uputab üle karpa.
     
  4. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    ehk siis ujuk katki vms ?
    ime ka pole kus se bena ni palju lheb .
    mdu seda korda annab ka teha ? igatahes kui ma põhja alt lahti võtsin siis se liikus korralikult . alla tuli korralikult , näppuga üles surudes l2ks ka korralikult üles .
    kui ujuk ei pea siis se tleb sealt alt välja jh ?
    aga mis to kruvi siis seal üldse teeb ? :roll:
    Ette tänades.
     
  5. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Rullid?
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Mingid 4-5g julgeks pakkuda, koos medium survekaga.
     
  7. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Mingit ülevoolu või asja pole, kust välja võib lennata?[/quote]
    mul ka se jama , aga v2iksem karpa mul , mul tilgub sealt põhja alt pena kus to auk on , ja kruviga keerata saab .
    mai saa aru mis ime kombel to sealt v2lja tleb kui kruvi t2iesti kinii , kas mikuni siis ni sitt :D ? :roll:[/quote]
    Kui sealt tuleb, järelikult siis uputab üle karpa.[/quote]
    Mul tuleb ka sealt kruvi juurest,kruvi samuti täiesti kinni .
     
  8. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    on küll suht sitt,osadel metallis nõel mis ei kesta üldse kaua kui benafiltrit vahel pole ,sellepärast võibki üle uputada,et nõel ära kulunud ja see enam ei sulgu,aga pole ka kindel ,samuti on nende üks tüüpviga see,et tooreklapi torukese ots hõõrdub vastu mootorit,ja otsa tuleb suhteliselt kiirelt auk sisse ning hakkab välja nirisema ..... kui karpa põhjaalune kruvi laseb bena läbi,ss pane tilaotsa mingi voolik ja tõmba mingi punn sinna otsa,et läbi vooliku ei tuleks,ss peaks enamvähem kinni saama selle lekke :roll:
     
  9. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Kiire küsimus tarkadele! Selline poblem, et roller (Peugeot Speedfight 2) ei taha el.starterist hästi käivituda, aga kick starterist läheb esimesest matsust.
    Mis võib valesti olla?
    Kui ostsin sis ei olnud rolleril el.starterit peal ning ei tea, kui hästi siis käima läks.
     
  10. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Kui veel 70cc, siis see starter lihtsalt ei pruugi jõuda käima vedada seda, eriti kui aku ka nõrk.
     
  11. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    aku ei saa nõrk olla, sest see tutikas. Starterit veab muidu täitsa kiirelt ringi aga lihtsalt ei taha sealt käivituda..
    El.starterist läheb siis kui roller seda heaks arvab, sest vahepeal läheb täitsa hästi aga järgmine hetk käija aga ei midagi..
     
  12. henri115

    henri115 Member

    498
    0
    16
    Proovi tugevama autoaku või crocsidega mitu korda järjest ja vaata kuidas käivitub.
     
  13. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Vb starteriga käiates on säde nõrk ? Endal ka pill ei lähe akust käima, kickist ka kohe.
     
  14. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Täpselt samuti minul ka. Aga eks ma proovin seda, et kas säde on hea , kui el.starteriga käjata
     
  15. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    kick on alati kindlam :)
     
  16. Neos16

    Neos16 New Member

    386
    0
    0
    Lindlam küll aga mul sellega ka jama :| viskab üle aga nuudid ja kõik on väga korralikud. Tundub et käbi oleks lühike aga pole kindel.
     
  17. pohjakas

    pohjakas Member

    226
    0
    16
    kellelgi tallinnas juba homme juhuslikult pole müüa **gaasitrossi ja kick'i käbi** (freedo 6/139QMB/pikk plokk) sry kui väga vale koht,pole siiani Chati üles leidnud,kus saaks mõnikord jooksvaid asju küsida aga see ka ''help'' ju :) PS kui leidub keegi kes müüb Tallinnas!
     
  18. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    viewtopic.php?f=16&t=78001 chat aga mul oleks pakkuda kickikäbi, tross osta parem uus, kurat seda teab kas saad korraliku või katkise trossi.
     
  19. pohjakas

    pohjakas Member

    226
    0
    16
    ostaks heameelega kui homme camex lahti oleks :p pane mulle PS'i oma nr. helistan kui järele tulen! võid ka starteri käbi pakkuda :)
     
  20. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    cn parts on avatud ju täna
     

Jaga seda lehte