Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Proovi, pane ajutiselt mingi tihendi moodi asi vahele... Kui vahe ikka liiga suur, siis viska ajutiselt hunnik seibe vahele, kui saad vähemalt käima nii, et saad ka sõita, siis ongi tolle viga... Kuid sel juhul, kui seibid vahel on minek totaalselt sitem :D Aga noh, vähemalt saad teada vea.
     
  2. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
     
  3. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Tuttaval oli sama teema, aga ta viga oli selles, et õhupuhastit polnud peal, sp töötas ainult tühikäigul.
     
  4. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Lisaõhuga pöörded ju tõusevad ja siis langevad , kas ei ole mitte nii ?
    Kas 2t või 4t ?
     
  5. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    2t ja juba sai öeldud, et pöörded tõusevd ja langevad lisaõhuga.
     
  6. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Kes seda ütles ? :D Lugeda ei oska korralikult ? Kogud siin ainult postitusi oma tühise jutuga.
     
  7. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kumb meist poste kogub ? 8)
     
  8. Intspoiss

    Intspoiss New Member

    6
    0
    0
    Probleem on sihuke, et kui oma mopeedi Arpilia sx 80 kallutan vasakule poole viskab tuurid lakke. On äkki mingeid nõuandeid?
     
  9. karla103

    karla103 New Member

    159
    0
    0
    Aidake ! 94 düüs pole timm küünal pruunikas aga suurel hool lased gaasi maha ja sumpast ei löö nagu neid heiteid välja ei teki pauke või mai oska väga seletada loodan ,et keegi sai aru mis ma öelda tahan . Öelda tahan ,et segu on vist liiga rikas ,et saab liiga palju peale ei jõua ära põletada .
     
  10. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Mis kuradi pauke sul vaja on ? :D
     
  11. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kui sumpa paugub siis just asi pepus, küünlaviga vms, kui ei ning mootor töötab iseenesest korralikult siis on ju asi timmis, ega mingeid pauke ei peagi toimuma... Kui masin kohapeal puterdab ning täisgaasil töötab korralikult siis on jama segukruviga....
     
  12. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    Kuhu käib keeway f-act 2007 õlipaak , ning kuhu käivad voolikud, putsi mingi eelmise omaniku pärast kes täis munn oli võtnud selle vahelt ära üldse ;@ ja silku komplekt läks. Keegi oskab õelda kellele kuulus .Asukoht tartu rolleri pildid http://www.upload.ee/image/2401373/DSC_0256.JPG
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Õlipaak käib sinna jalgevahele, kust saad luugi teha lahti võtmega, selle taha... Voolikuid peast seletada ei oska... Mis sa selle silku lausega öelda tahtsid ? :D

    Ajaa, ei soovita panna tagasi, sest keeway-del õlipumbad üsna kehvad, annavad liigavähe õli peale ning masinad jooksevadki kokku... Pigem sega õli paaki ning muretuid kilomeetreid. 8)
     
  14. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    palju ma 5l panema peaks õli , ja kas sae 2takti õli sobib ?, ning kui ma laskes 12 tundi tühjalt käiia kas sellest piisaks esialgsest sissesõidust ?, uus silku komplekt naraku 70cc
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Aa tean seda silku komplekti... Sobib küll see õli, aga hea oleks osta 2t 10w isesegunevat õli. Sellel silku komplektil ei aita sissesõiduks lihtsalt käimine...

    Sissesõit käib sellel silkul nii:

    Sissesõidu pikkus: 300 km.
    Järjest võib sõita 30 min.
    Gaasi ei tohi üle poole anda kordagi, isegi mitte kordagi peenestada.
    Üle 40 km/h ei ole soovitatav sõita.

    Ja nii 300 km. Peale seda, anna aga ainult hagu 8)

    Seda kui palju õli panna, seda ma ei tea. :roll:
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Gaasi võid anda nii palju kui vaja, peaasi et suurt koormust ei teki ega kõrgeid pöördeid. Mul kerib booster peeneks veerand gaasiga, sissesõitu sitt teha.
    Sae õliga võid sõita, kuna saag ise ka töötab kõrgetel pööretel ning korraliku koormusega. Õli pane 1:40'le ehk siis 1 liiter õli 40 liitrile bensiinile( 4 liitrile bensiinile 100ml õli jne)
    Koha peal tiksumine ei aita midagi, alguses paarkümmend minutit lasta kohapeal töötada, maha jahtuda ning enne sõitmist korralikult üles soendada.
    Kiirus oleneb jällegi koormusest ning pööretest, mina ütleks lihtsalt et sõida rahulikult 45ga, äkilised kiirendused rikuvad sissesõitu, ning pikalt ei tohi kindlalt peenestada, eriti veel alguse poole.
     
  17. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Kutt kirjutas, et ei teki pauke! Putsi kuradi jobu oled ikka, igalpool paned mingi iba maha, selle asemel, et lugeda.
     
  18. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Ja mis mina kirjutasin `? Debiil -,-
     
  19. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Keegi modedest võiks mu privaatsõnumite piirangu maha võtta.

    Ja mis põhjusega ma yldse selle sain?

    Ei tahaks väga uut kasutajat selle asja pärast teha.
     
  20. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    Kas keegi aeroxi esratta laagrite ja simmerite mõõte teab? suht kiire:S
     

Jaga seda lehte