Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. karla103

    karla103 New Member

    159
    0
    0
    Mis settingut soovitate aprilia sr70r piaggio. Sumpaaks gianelli shot ja silkuks athena sport 70cc . mis varios muutma peab ?
     
  2. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Kust soovitate Carbon kilet osta?
     
  3. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    tõmba streetrace.org foorum lahti ja seal sitaks vendi kes müüvad, mingi vend müüs seal 1m*1,5m tükki ka
     
  4. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Mnjahh sellepeale ei mõelnudki :D
     
  5. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18

    Kui tühikäigul käib enamvähem ja pöörde ei lähe siis võivad klapilehed ka läbi olla. Ku
     
  6. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    jep.
     
  7. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Tuttaval oli kirjelduse järgi sama asi. Küünlalt tuli tükk küljest. Võid igaks juhuks üle vaadata. Kui korras, siis ilmselt juhtmestikus viga.

    Pole kellelgi mingit kogemust?
     
  8. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Nagu ma arusain loetust 1 kohast ss pidi v3 andma 1hp võrreldes shotiga ss. Aga ma kindlalt ei oska öelda, endal oli plaanis v3 osta aga sain triopsi.
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    1hp rohkem kui tava shot.
     
  10. Anti

    Anti New Member

    345
    0
    0
    Mis sisi viga kui masin poob kinni kui kiirus ületab umbes 80?
     
  11. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Nagu sureb äkki v2lja ? Ning kas see toimub isegi kohe käima pannes ? Paned masina k2ima, kiirendad 80 + ning kohe sureb välja ?
     
  12. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    keegi oskab öelda milles viga et spido ei n2ita , spido tigu ja spido peaks ise enesest korras olema , aga sealt rattajuurest minu arust ei toimi midagi , mida ma välja peaks vahetama , või tross kulunud ?
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Võta spido tagant tross ära, lükka masinat ning samal ajal vaata kas tross keerleb. Kui jah, spido vigane, ei siis tross või tigu. Kui ei keerle siis võta tross alt ka lahti ning vaata kas tigu keerleb.
     
  14. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    nii ma võtsingi spido trossi eem spido tagant v2lja , siis lükkasin ei midagi , võtsin teisest kohast spido trossi v2lja ehk siis ratta juurest vaatasin tross peaks kyll korralik olema , aga ei tea kuidas toda vahetada kui to ratta juures läbi ? :roll: :roll:
     
  15. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    Käijan starteriga rolli mingi 5 min siis läheb alles käima, akulaadia taga (täkuga) läheb suht kohe, tossab jne. Masin hõre? 2t
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Säde kehv või hõre.

    Võtad alt ratta, tigu maha, uus peale ja korras.
     
  17. midrace

    midrace New Member

    188
    0
    0
    mis nuss on, nii kui natuke tagale tahan tõmmata poob ära? karpat juba proovisin keerata kuid asjatult..
     
  18. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Boost bottle' it oled proovinud ? :roll:
     
  19. midrace

    midrace New Member

    188
    0
    0
    boostbottle pededele, ma pole varem sellist nalja kunagi näinud, natukene tõmban sõidupealt esiotsa juba siis poob ära.
     
  20. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    muuda karpa asendit,mul oli malakaga sama jama... keera karpat natuke vasakule ja probleem lahendatud 8)
     

Jaga seda lehte