Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
     
  2. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    võta karpa maha,tee lahti ja puhasta ära,selles võib asi olla,et ujuk jääb teatud kraadi all kinni ma arvan. :roll:
     
  3. midrace

    midrace New Member

    188
    0
    0
    Kahtlen, et asi ujukis kuna teise karpaga oli sama teema.
     
  4. Veku

    Veku Member

    58
    1
    8
  5. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    vaata ss massijuhtmed ja teised juhtmed üle,äkki asi selles,et kui kiik liigub ss kuskilt on äkki mingi ühenduse kammajaaa ? :roll:
     
  6. NeoV

    NeoV New Member

    75
    0
    0
  7. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Keegi kangelane oskab täpsemalt välja lugeda, mis silinder see on ? Lisaks kirjale Malossi ? Malossi sport vms ?

    http://www.camex.ee/index.php?page=...id=252&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=et

    E: https://www.scooter-attack.com/shop...4003-Cylinder-Stage6-Sport-Pro-MkII-70cc.html

    Keegi oskab ka siit välja lugeda, mis sõrmele see on 12 või 10 ? :) Millist karburaatorit soovitakse sellise silindriga ning kas peaks tegema ka väntvõlli vahetuse või piisab laagrite vahetus C3 / C4-jade vastu ?

    Ettetänud.

    E: Kumba soovitaksite rohkem S6 Sport Pro või Malossi Sport?
     
  8. britu11

    britu11 New Member

    5
    0
    0
    Mis võib ATV-l viga olla, kui starterit annad käib mingi kahtlan kõrr kõrr hääl.? ja tööle muidugi ei lähe.
     
  9. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    mul oli sama asi, starter andis otsad, ei jõudnud tööle vedada enam
     
  10. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kui on selline tunne nagu ei võtaks starterit taha ning käib tühjalt ringi, siis tavaliselt Starteri pendiks.
     
  11. britu11

    britu11 New Member

    5
    0
    0
    Tänud, vaatan starteri üle.
     
  12. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18
    Kas lisamassi viga võib siis ka olla kui läheb alles täiesti pöörde ja siis hakkab puterdama.

    Muidu kui sujuvalt kiirendada siis on kõik okei aga kui kohe alguses vajutada põhja siis hakkab puterdama. Kuhu kõige parem oleks lisamass viia ja kust.?

    Tänud
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Raami külge, enne muidugi puhastad igasugusest pasast / värvist / lakist ära... Või paned varjokaane vahele korralikult :D
     
  14. Kossur

    Kossur Member

    349
    0
    18
    Kui ma panen sinna süütepooli alla ühe kinnituse ja teise panen veepumbakaane kinnituspoldi vahele?

    Küsimus oli mul enne pigem selles, et kas siis võib ka tunda anda, et mul lisamassi vaja kui ma alles rutska põhja vajutan. Muidu kui mõõdukalt kiirendada siis on okei aga kui kohe põhja panen siis nagu hakkaks selle tunnustega masin tegema.
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Nonii millist silindrit soovitate kõige rohkem, et sooviks siis võimsat ning vastupidavat. Paluks välja tuua ka kõige vastupidavam ning kõige võimsam neist:

    Polini 70cc Sport
    70cc Malossi Sport
    70cc TopPerformance Trophy
    DR 70cc Evolution
    Airsal Racing 70cc
    Italkit Aluminium 70cc
    Top Performances Racing 70cc
     
  16. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Üks juhe jah süütepooli alla ja teine siis kas veepumba kaane või variokaane alla. Igatahes peasi et kõvasti kinni oleks.
     
  17. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Et roller käivitub külmalt sitaks hästi, aga kui sõitma lähed siis kusagil 100m masin puterdab ja nussib, ja siis hakkab ilusti liikuma.
    //CPI.
     
  18. exiden123

    exiden123 New Member

    351
    0
    0
    mis mootor on keeway f-act 2007a
     
  19. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    CPI mootor, mis on Minarelli koopia.
     
  20. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    Airsal spordiga keris mul sõbral roll metsikult edasi, racing veel tsipa võimsam- vajab uut vänta juba mingit sport. Airsalil pidi olema sitt kvaliteet. Ise julgeks sport prod soovitada, sport klassis päris võimas silinder ning päris vastupidav.
     

Jaga seda lehte