Help@Chat

Discussion in 'Help!' started by Z0ne, Okt 5, 2011.

  1. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    paranda kui ma eksin aga kas väljalaske klapp pole mitte väiksem ? nii, miks peaks sellisel juhul väljalaske klapp vähem avanema ?
    mitte, et norida aga ma olen leidnud enamvähem kuldse keskmise ja see oleks 0,04mm. siis klapp avaneb piisavalt ning ei käi pähe ka kolvile.
    ja mis manuali sa vaatasid ? ma lappasin enda võrri oma läbi ja ei leidnud midagi sellist.
     
  2. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    võta vario kaan maha ja vaata mis imelist seal on. kui tuli imelik hääl siis sellel on kindlasti põhjus, peaks silma paistma.
     
  3. mauri

    mauri New Member

    59
    0
    0
    võtsin maha, vario täiesti korras, tegu 2011 aasta R-iga, ls väike.
     
  4. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Loeks korralikult asjad läbi, siis teaksid, et mul ei ole mingid probleemi ei klappide ega millegagi :)
     
  5. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    mis targutad siis ?
     
  6. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Olen ma targutanud ? :O Ma küsisin kuidas saavad lampi klapid paigast ära minna ?
     
  7. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    ja siis postitasid sa selle
    siis kukkusid jopakaks sõimama.
    järgnes sinult selline asi
    mõtle nüüd ise edasi mida sa ajad
     
  8. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Hea huumor kokku keritud ;) Loe algusest peale, et jutt ei käinud üldse minu rollerist ja sa hakkasid surumua mis turtsud siin ja vaata klapid üle, nunahhuj mul neid klappe vaadata vaja on ? Ilmselgelt ma turtsun seal kus tahan ;)
    Aga vahet ma loll sa geenius ! Lõpetame selle ära nüüd ;)
    Peaksid rahul nüüd olema Härra Kaltsyum!
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ei oska öelda, pole erilist kokkupuudet ega huvi 4 taktiliste rollerite ehituse ning paranduse kohta, võimalik et väiksemaga töötab paremini kuid oht midagi kahjustada on samuti suurem.
    http://www.yamoto.no/images/139qm_motormanual.pdf Manuali enda lk 16, PDF readeril lk 19 ning kohe lehe alguses kirjas nii.
     
  10. kapusta

    kapusta New Member

    194
    0
    0
    Väljalaskeklapile pannakse suurem vahe, kuna see saab rohkem kuuma ja paisub rohkem. kuuma saab ta lihtsalt rohkem väljalaskegaasidest.
     
  11. pav

    pav New Member

    30
    0
    0
    Küünlast ei usu, sest muutus tuleb suurema düüsiga. Pigem tundub, et saab alguses palju kütet ja ei jõua nagu ei suudaks ära põletada? Väiksema düüsiga saab vähem kütet ja siis korras või pole nii? Klapilehed on stock, kas panna carbonid peale? Silinder sõitnud ~500km, palju normaalselt kompressioon peaks olema? Kas simmerites ka probleem võib olla?
     
  12. l2ll

    l2ll Member

    99
    0
    6
    Oleks vaja 2003a Yamaha Aeroxi elektriskeemi.
    Ja kas keegi on Rakveres DH lenksuga arvele saanud?
     
  13. loolo11

    loolo11 New Member

    1,305
    0
    0
    keegi oskab öelda miks karburaator higistama hakkab ?

    [​IMG]
     
  14. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Pakun et külm küte ja palav õhk. Kondents.
     
  15. loolo11

    loolo11 New Member

    1,305
    0
    0
    mis ma tegema peaks sest kui ma karpa lahti võttan in alati karpa põhjas vesi
     
  16. peugeot1

    peugeot1 New Member

    304
    0
    0
    probleem selles et tühikäigul töötab hästi , jõudu on vähe ja täisgaasil hakkab nagu pooma vms , segukruvi asendi muutmisest eriti kasu ei ole, kuigi enne sama setiga töötas ideaalselt . :roll:
     
  17. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    qtid nõu vaja. Mis võib olla viga kahel pmst tutikal tsinsul, mingi mõne kilomeetri sõitnud, et kummagil pole sädet?
    Masinad ca4 aastat laos seisnud. voolu anda ss tuled asjad toimivad ilusti. Küünalt ühe teise masina peal proovisime ss oli ilusti säde küünlal.
     
  18. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    piip, cdi, mähis

    ega tuleb lihtsalt järjest neid asju katsetada, kuhu miskit jõuab ja kas töötab
     
  19. ennokas

    ennokas New Member

    431
    0
    0
    Endal oli kunagi üks kaitse kuskil põhja all läbi ja sp ei olnud sädet masinal.
     
  20. peugeot1

    peugeot1 New Member

    304
    0
    0
    probleem selles et tühikäigul töötab hästi , jõudu on vähe ja täisgaasil hakkab nagu pooma vms , segukruvi asendi muutmisest eriti kasu ei ole, kuigi enne sama setiga töötas ideaalselt . :roll:
    ja üks küsimus : mis juhtub kui rihm on pikem kui peaks olema ?
     

Jaga seda lehte