Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003 Orange

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Hiinarollu, Mai 18, 2015.

  1. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Sel hetkel mõtlesin ma tõesti, et lihtsam on põllule sõita kui esikaga ümber- või ülepanekuga riskida, poleks ette näinud, et pealtnäha siledalt põllulu sellise lennu saab.
     
  2. Sergos

    Sergos Member

    919
    4
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Vähemalt ise ok. alxi roxil polnud ka tagapidurit sai 80ga päris järske kurve võetud. Kui vaatasid et ei vea välja siis kallutad rohkem ja vajutad õrnalt esikat. 70 pealt saab kruusal espiduriga hoo mingi 15m maha pidurdatud :D
     
  3. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Eks ta pime aeg oli, aga homme kutsuti Kesk-Eesti kokkutulekule ja paneme sõbraga ajama siis ka sinnapoole ja loodan, et masin peab, sest alati läheb tal kaugel midagi katki. Niiet pole ime kui homme on update uuest rikkest :lol:
     
  4. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Vahepeal on saanud ka numbrimärgi alus ära lõigatud ja number suunatulede vahele pandud.
     
  5. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Seekord läks sõit hästi, 222km kokku ja masin pidas vastu, kulus kütet ka kuskil 6-7L. Rahvast oli kahjuks vähe aga täitsa tore oli sõita nendega Türi ja Paide vahel. Koju jõudes, väravast sisse sõites tegin variokaane lahti ja rihm oli kohe otsi andmas, kaks hammast oli puudu. Täna panin mingi kunagi hiinakale vales mõõdus tellitud rihma peale, et teha hädavajalikud sõidud ja ennäe, minek läks selliseks, et kruusal kohalt ära minnes, mõlemad jalad peal, käib ratas meetri all ringi ja näidik tõuseb ka palju kergemini 90 peale nüüd (ei ütle muidugi, et tegelik kiirus nii suur on). Nii, et enne olin ma selle minekuga rahul ja nüüd olen kohe väga rahul. Tagarattale ei julge lasta, ei oska talitseda seda aparaati.. ja eks ta põrutustega laguneb ka, seega las ta jääb kahe rattaga maa peale.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Nüüd läks jälle rihm puru, aga kuna ma esmaspäeval kooli ära siis ei saama niikuinii sellega enam sõita. Jätan nüüd talveunne ja kevadel ärin maha.
     
  7. Andre1449

    Andre1449 Member

    80
    0
    6
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Kuna mul endal ka aprilia sr50 morini lc mootoriga siis olen huvitatud juppidest su masinast, kui jupitad või müüd tervikult masina ära kunagi.
     
  8. Gravis

    Gravis Member

    66
    0
    6
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Ära nussi vangi, kevadel oleks hea kotte tuulutada ju, talvel teed kenasti korda ära ja kimad kevadel nagu mees. :|
     
  9. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Tegelt mul on neist variaatoriga pillidest kopp veits ees, tahaks mingile AM katina arvel olevale käikudega aparaadile üle minna. Ja kuna ma 5 päeva nädalas kaugel ühikas siis nv leian väga vähe aega konkreetse masina kõrval. See nv viskasin mingi rihma vahele aga see masin laguneb seistes ka, nimelt vajub pendiks peale töö ajal peale ja jätsin sinna samma seisma ta, eks see huvi kipub kaduma. Aga jah, käikudega mopeedi prooviks ära küll, ei ole nii igav, et ainult anna gaasi.
     
  10. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    kui käikudega võrri tahad siis proovi kuidas rs50 sõidab,derbi gpr 50 sisult sama,koorik teine ja neil on 17 tollised rattad ja esimene piduri ketas 30cm.taga pidur võtab üli nõrgalt,seda ma ei kasuta üldse
     
  11. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    jusiis tagapidur korrast ära.
     
  12. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    tagumine pidur on korras.ka kawasaki zx12r tagumine pidur on väga lahja.asi selles et bikel ei ole vaja tagumist pidurit
     
  13. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    No mul on paar kohalikku sõpra kevadel masinast huvitatud, eks kui selle müüdud saan, siis vaatan lähemalt käikudega võrre
     
  14. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Eile oli vaja vanasse kooli minna siis vaatama kudas sõpra retsitakse ja viskasin oma Rhonilt naraku rihma üle, mis on 2-3mm peenem ja asi liikus veel paremini :Dpäev otsa lasin ringi ja nii lust oli. Aga peas on siiani käikudega aparaat. Arvutasin, et alates 22. juulist, kui sain uue silindri peale ja kuni 25. septembri keskpäevani olin sõitnud juba 1171km ja 4 nädalat sest ajast seisis ta garaazis, ehk kuu ajaga u selline läbisõit tuli päris märkamatult.
     
  15. Andre1449

    Andre1449 Member

    80
    0
    6
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Masina hind? olen huvitatud
     
  16. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Vabandus, et nii hilja vastan, esialgne hinna tõstan 500€ peale, aga hea tingija tingib nii palju alla kui suudab. See nv sai ringi vuratud ja masinal on siiani hea minek, käivitub esimesest löögist ja võtab vähe kütet. Ootan ka vahetuspakkumisi käikudega masinate vastu.
     
  17. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Et vahepeal midagi kirja ka saaks, siis mainin ära, et sõitnud olen palju ja masin viimased 2000km puhtalt kalla ja talla reziimil olnud, teeäärde pole jätnud, mis on väga tore 8) Kokku olen selle silkuga sõitnud u 2550km. Kindlustus on tehtud jaanuarini, seega talvel proovin lõbutseda natuke :lol:
     
  18. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Kust võiks saada toonvärvi või kilet? Ja sama ka ledide kohta, neid rõngaid või taolisi ribasid, et saaks tule alumise osa ja küljed ära katta? Äkki on kellelgi müüa.
     
  19. raudsepp

    raudsepp Member

    476
    11
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Osta toonimiseks mõeldud sprayd.Lased pinnale õhukesi kihte (mida rohkem seda tumedam)
     
  20. Hiinarollu

    Hiinarollu Member

    280
    1
    18
    Re: Hiinarollu Aprilia SR50 LC 2003

    Värvimistöödega sai algust tehtud, enamus lihvitud ja ühel krunt pea. Esimest lund oli ka hea nautida ilma gondliteta, pidi ju lumistele teedele esimesed jäljed sisse driftima :lol: , aga suutsin korralikult kukkuda ka, sest ei tea miks mõistus esipiduri heeblit sikutas :| Homme enne kooliminekut üritan veel värvida palju võimalik.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Jaga seda lehte