Hiiumaa tripp

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by rrrauno, Jan 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Vahepeal on plaan olnd kll minna trippima sõpradega, aga nti pikemalt kui hiiumaale, aega veel on ja nati mõtleb veel kuidas teha, aga tahaks sõita kaasa kll :roll:

    Me mõtlesime mingi 60 või nii.. nii palju ju ikka välja läheb, isegi stock.
     
  2. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    No aga mõtle õhkjahutusega tuunitud masinatele :D Kuumal suveilmal jooksevad need kotti nagu ma ei tea mis :D
     
  3. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    noo selline 55km/h-60km/h ei tohiks kellelegi probleem olla ;)
    NB! Vb ainult siis probleem, kui suurem mägi vms :) [ Kui tulen, siis ainult sel juhul kui 80cc olen saanud alla panna ] Muidugi tuleks mõelda ka õhkjahutusega masinatele, tuleks teha pause jne :)

    Vb j2i mulle see kahe silma vahele, aga kas tripp on ainult ühe päevane või rohkem ? :p
     
  4. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    Ma arvan et hiima trip oleks ka päris hea mõte ju ,
    kui hästi planeeritud , kohalikud vennad kaasas .igaljuhul arvan et ideest võib midagi head tullla
     
  5. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    noshit, et peaks rohkem olema. aga sul võib sell 80cc rohkem probleeme tulla jne.. stock Ac-ga pole mingi probleem lasta gaas põhjas 60km/h 140kilti järiest.. (proovitud)
     
  6. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Rraudselt mitu päeva kohe. Need kämpingu majad pundi peale ei maksa ka midagi. Seoses selle õhkjahutusega siis ma sõidsin küll 160km eelmine aasta muretult ilma pausideta. Aega kulus mul mingi kaks ja pool tundi. Aga sõitu alustasin õhtul ja see võis mõjutada.
     
  7. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Nojah, aga usun, et sirgel pole mul jah probleeme, aga mägi tulema peaks, siis võin teile tsau teha, sest minu masinal pole niipalju jõudu ( 4 takti ju :S )... 80cc saab ka rahulikult :)
     
  8. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Üks on hiinlane, teine firmakas :)
     
  9. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Esimeses postis kirjas, et mingi 2-3 päevane. Kui mandrilt rahvast tuleb, siis võiks ju vähemalt 2 päeva olla. Saaksite telkida kuskil. Mõni kohalik kutt lööb ka kampa. :p Mandri rahval pole väga lühemaks ajaks mõtet tulla, sest ei jõuaks midagi teha siin. Eriti veel kui te mingi pundiga kuskilt Tartu kandist tulema hakkate. :D
     
  10. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    plaan oleks tulla vähemalt mingi 2-3 päevaks,siis jõub midagi teha ka....ise kaldun arvama,et pigem 3,sest peale esimest päeva on kõik mällis ja teisel päeval paha olla :lol: :lol:
    aga kiirusepiirangust nii palju,et kuni 60km/h oleks normal,siis jõuavad need hiinajunnid ka järgi :lol:
     
  11. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    kui saaks kuidagi telgid kaasa võetud (muidugi annab läbi mõelda ,aga ju on) siis oleks ilusa ilmaga väga mõnus tõrva ninal telkida , meri kohe kõrval , grillid särgid värgid seal ka olemas
     
  12. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    1. päev võiks jaa '' väike '' õhtune (D) olla :p :D

    Usun , et kolme päevane oleks normaalne :) Ning arvatavasti kiirus valitakse ikka kohepeal enam-vähem, eks siis näha ole, kes aeglasemad on, nende järgi valitakse kiirus jne :p
     
  13. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    ööbimine on kõige väiksem mure,suvel kohti küll,kus pikutada 8)
     
  14. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Täpselt. Peaasi et ainult ilm oleks normaalne. Nkn magama minemine toimub hommikuti ja hea kui lõunaks saame liikuma hakata. :D
     
  15. skedipark

    skedipark New Member

    220
    0
    0
    Liituks ka viljandist, võtaks tõenäoliselt paar tüüpi veel kaasa 8)
     
  16. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Muidugi võiks ennem praamile minekut sadamas koguneda, et siis kõik koos minna praamile.
     
  17. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Seal nkn eraldi motikate rida tehtud, kuhu suunatakse ka rollerid. Enne teisi teid praamile nkn ei lasta vaid pannakse kõik korraga.
     
  18. r0ller

    r0ller New Member

    168
    0
    0
    Kindel tulija ! 8)
     
  19. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0

    jaaaa, kiirus tuleb juba 3 kuud varem välja mōelda..
     
  20. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    hakkab jälle pihta,nagu iga aasta.
    jälle pean kurvastama,teil ei tule sellest mitte midagi välja,healjuhul hiiumaa omad saavad ise kuskil kokku,kui sedagi.
    aastate jooksul küll selliseid "tripi" kindlaid plaane nähtud,aga ükski pole õnnestunud.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte