Hiiumaa tripp

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by rrrauno, Jan 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    no kui peremees ütleb et midagi välja ei tule siis kindlasti ei tule ka .. :lol:
     
  2. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Tavaliselt on loodetud koguaeg ühele kindale tüübile, et ta korraldaks, kuid ta pole viitsinud või on mõned muud põhjused mängus olnud. See aasta oleks neid rollerdajaid tükkmaad rohkem ja kui kõik tulemas on, siis mis seda siis orgunnida on. Küll ta see aasta ära tuleb, usu mind.
     
  3. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    iga aasta sama teema olnud,ja iga aasta on ka sinusuguseid optimiste küllalt olnud.
     
  4. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    No sa ei pea sellesse uskuma kui ei taha. Sinust siia tulijat nkn poleks, seega mis sa üldse muretsed?
     
  5. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    seletan igavusest,iga kevadine huumor ju siin.
     
  6. chelsea

    chelsea New Member

    249
    0
    0
    haapsalust tuleksime mina ja rauno kindlalt , mingi 3-4 võrri veel ma usun
     
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    siit lintest tuleksime mina ja gregor ja mingi 4-5 tüüpi veel kindlalt!
     
  8. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    rebid ? :lol:
     
  9. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
  10. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    kui tahad mingit huumorit teha,siis mine tee seda mujal 8)
    seda on teada,et sinust pole nkn tulijat
     
  11. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    +1
     
  12. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Peremees, kes on too Gregor?

    Aga Nestea korralda sa siis, sa selline aktiivne vana paistad. Kuigi tegelt ma arvan et 3 päeva küll ei viitsita mässata, kahest küll ju. Muidu selle joomakohapealt ja värki, Hiiumaal on usinad sinisemundri kandijad, probleeme pole vaja.
     
  13. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Peremees üritas vist nalja teha..
    Korraldamist veel vaatab, kui keegi teine tegelda ei viitsi sellega, siis selle oma kätte võtta küll.
    Kui mandrilt tullakse, siis jõuaks nkn alles lõunaks või rohkem õhtuks sealne rahvas reaalselt kohale. Esimesel õhtul oleks kogunemine, väike linna vahel sõit, siis võiks käia poodidest läbi, osta süüa/juua, tanklast ka läbi ja võiks ööbimispaika sõita. Järgmine hommik/lõuna kui kõik ärganud võiks kuskile edasi kruiisida. Teine päev kuluks siis pmst kõik sõidule ja Hiiumaa avastamisele. Järgmisel õhtul võiks mingi uue ööbimispaiga leida ja kolmanda päeva lõunal siis laseks kuskil Käina kandis paagid täis, saadaks teised praamile ja ise läheks siis koju.
     
  14. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Sobima, aga pm mul on kindlasti vaja Kärdlas ja Käinas boksipeatus teha kuni paak ainult 3L :D Ja see teema ka et ca 50 km/h peaks ikka sõitma, mul läheb ca 60 tegelt välja aga ma oma piirajate kallale küll ei hakka sellepärast minema. (reaalselt mul kõik piirajad peal, lihtsalt tehasest peale pole masinal põõrete piirajat)
     
  15. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Võin ka kuidagi aidata! :p
     
  16. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Abikäed on alati tere tulnud. 8)
     
  17. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    tundub et praegu on osavõtjaid küll,aga eks see õige hulk selgub alles siis,kui minek juba on...
    aga sellest kuupäevast nii palju,et lõpetamine peaks olema alles 21.juunil,niiet kuupäevaga läheb veits keeruliseks :roll:
     
  18. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Võib keeruliseks minna, jaanipäeva ajal päris pikad praami järjekorrad.
     
  19. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    juuli esimene nädal oleks parim hetke seisuga ma arvan,sest kui juba väga suve lõppu hakkab kiskuma siis ka sitt :roll:
     
  20. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Pm arvan, et see ühine kuupäeva värk läheb nii raskeks ja arvatavasti kohtub ainult paar Hiiumaa rolleristi :D Kõigile meele järgi ikka väga raske olla.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte