Hiiumaa tripp

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by rrrauno, Jan 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Igast suuremast kohast pead leidma korraldaja (või naq mingi suguse juhu vms?) kellga leppite kõik asjad kokku.
     
  2. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Ja jälle hakkab kuupäeva edasi lükkamine, eelmine aasta oli sama jama ja lõpuks jäigi ära. Kuupäeva valmis panekuks veits vara ka ju.. Seda asja vaatab kuskil mai kuus alles.

    Kõike annab korraldada ju. Aega on veel. :p
     
  3. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    no enamusel on lõpetamine juunis,enne seda veel eksamid ka,niiet ei mängi välja see värk :| aga võiks panna mingi piirkuupäeva vms asja,et peale seda pole mõtet hakata neid aegasid vaatamagi....ise pakuksin,et juuli keskpaik oleks viimane aeg,peale seda pole mõtet enam
     
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    hakkab pihta.....
    aga mina ja gregor oleme kindlalt kohal!
     
  5. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    misasi sul jälle pihta hakkab?
     
  6. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    eieiei!
    teeme augustis.gregoril läheb võrr katki juulis siis ei saa...
    üks tüüp tuleks vb veel,kui augustis teha.
     
  7. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    tahad õelda et kõigil suvel päevad planeeritud?
    kui praegu ette ära räägitakse siis on see nende planeering ja teised asjad lükatakse edasi mitte "hiiumaa trip"
     
  8. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Ei tule sellest "tripist" tel midagi välja, see on fakt. Te katsuge esialgu oma koduküla ja tänavanurgaga hakkama saada. tegijad käivad rollerite mopeedidega ka välismaalt täiesti edukalt ,aga siin üks nutt ja soig. Eided!
    Kah tripp, selle laseb ühe soojaga ju ära.
     
  9. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ära sa märgi!
     
  10. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Jajaa, sina oma risuga ei saa isegi mitte laagnassegi.
     
  11. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    hakkab siin teemas ka see soigumine pihta nagu igal pool :-x .....kui te sellest huvitatud pole,siis hoidke eemale parem 8)
     
  12. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Olen sitaks huvitatud teemast. Aga hiiumaale ei kisu, sest olen seal käinud.
     
  13. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Sellepärast tulekski kuupäev mingi mais paika panna, et siis oma muud plaanid selleks ajaks tühistada või edasi lükata. Kes ei saa tulla, see ei saa. See on tema probleem.

    +1

    No kui sulle Hiiumaal ei meeldi siis aja oma sõbrad vms kokku ja tõmba kuskile mujale kus meeldib. Kui siia tulla ei taha, siis miks sa üldse siia soiguma tulid?
     
  14. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kuule nesti, kes keelab mul kuskile teemasse sisse sõita? Sina vä? Soiute ju te. See reis ei saa mitte kunagi toimuma! Ennegi neid tripisteemasid siin nähtud.
     
  15. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Kas ma keelasin sul midagi? Kui sulle ei meeldi siis milleks halada siin? Kui sa ei usu, et midagi toimub, siis tsaupaka ja aura ära.
     
  16. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kui inimesele ka isegi midagi ei meeldi, siis on tal ikkagi õigus oma arvamus välja öelda nagu ka sellel, kes takka kiidab. Või mis? Koolis vist ikka õpetatakse sellise sõna tähendust nagu demokraatia.
     
  17. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Sa jott, tõmba Narva.

    Muidugi eks jutus peitu ka iva. Kõigepealt peaks proovima oma saare rollerid kokku ajada, vaatama kuidas see asi välja tuleb. Muidu ikka väga mage kui rahvas veel kohal ka ja trpii läheb PIIKS
     
  18. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    Olen ka narvas käinud.
     
  19. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    No kui sulle Hiiumaal ei meeldi siis aja oma sõbrad vms kokku ja tõmba kuskile mujale kus meeldib. Kui siia tulla ei taha, siis miks sa üldse siia soiguma tulid?[/quote]


    aiii...see oli valus :|
     
  20. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    aiii...see oli valus :|[/quote]


    Misasi oli valus? :roll: Sul või?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte