Hiiumaa tripp

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by rrrauno, Jan 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. geenius

    geenius New Member

    76
    0
    0
     
  2. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    jääb siis ära jah :lol:
     
  3. raska

    raska Member

    249
    0
    16
    Korralda, siis ei jää ära. Niisama passides ja oodates et keegi midagi ette võtab on küll mõttetu. Minul ei ole aega sellega tegeleda, kui keegi minust loodab midagi
     
  4. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    Andke märku kui hiiumaal midagi korraldate mingiaeg lähen toon uue rolleri endale sealt.
     
  5. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Minul ka aega ei ole selleks ausaltõeldse. Äkki Valdur ja Marko korraldavad miskit. :roll:
     
  6. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    nestii võiks kirjutada siia selle plaani mis ta mulle ükskord jutustas.
     
  7. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Siin kuskil vist oli kirjas ka, pmst sama plaan mis raskal oli..

    Esimene päev.
    Kõik mandrimehed tulevad siis praamiga Hiiumaale, kuskil Kärdlas oleks kogunemine. Käiks poest läbi, ostaks söögid,joogid, pärast tanklast ka ja sõidaks ööbimis paika. Ööbiks siis Tõrvaninal (ca 10km Kärdlast, seal on RMK mingi telgi- ja lõkkeplats vms.. Iga kutt võtaks muidugi oma telgi kaasa või siis lepib sõbraga kokku, et läheb tema telki või mis iganes. Seal teeks siis mõllu ja värki.

    Teine päev.
    Hommikul tõmbaks mingi 12st Kärdla, käiks poest läbi, kellel vaja siis tanklast ka ja alustaks sõitu Kassarisse (ca 25-30km Kärdlast)
    Seal siis kerge grill jms, saaks Sääretirpi minna.

    Kolmas päev.
    Pakiks asjad kokku, käiks Käinas Tanklast läbi ja siis saadaks kohalikke kuttidega mandritüübid Heltermaa sadamasse ära ja kõik.

    Samas üks mõte on veel, kui see ei sobi..
     
  8. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    paku oma teine mõte ka välja siis ;)
     
  9. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    tra hiiumaal sitaks ilusaid paiku ju tahkuna, sõru jne ja teie tripp on siis kärdla-kassari ja tagasi ?
     
  10. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    No esimene mõte oli pmst lihtsalt mingi joomatripp vms ju :D

    Teine mõte oleks see, et...

    Esimene päev.
    Mandri kutid tulevad Hiiumaale, sõidavad Kärdlasse. Kärdlas oleks kogunemine. Käiks poest/tanklast läbi ja sõidaks Lääne-Hiiumaa läbi. Sõidaks Tahkunasse, seal saaks näha tuletorni, Estonia mälestusmärki, sõjaajast neid maa-aluseid käike jms.. Võib ka militaarmuuseumis käia kui aega ja viitsimist on. Sealt edasi läheks Reikki, vaataks üle selle kurikuulsa eiffeli. Sealt edasi sõidaks Luidja randa, seal viskaks telgid asjad püsti, õhtul teeks samuti mõllu ja värki.

    Teine päev.
    Sõidaks Kärdla tagasi, seal täidaks oma toidukotid ja benapaagid. Siis sõidaks läbi Suuremõisa, seal saab näha seda Suuremõisa lossi. Suuremõisast edasi sõidaks Käina, seal laseks uuesti paagid täis ja läheks siis kas Kassarisse või Sõrule, kus siis paneks telgid püsti, ööbiks jne..

    Kolmandal päeval võiks siis teised Heltermaale ära saata ja olekski tripp läbi..


    [Kõpu ja Ristna tuletorni külastamine jääks ilmselt aja ja kütte probleemi pärast külastamata, kuna selles Hiiumaa osas pole ühtegi tanklat ja esimesel päeval nkn ei jõuaks. Ajaliselt jõuaks teise päeva hommikul.]

    Pakkuge ise ka julgelt ideid välja, mida teha ja kus käia.
     
  11. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    A, üks probleem on ka veel. Kõik ei tule ju mandrilt. Nagu ma aru sain, siis osad tahavad Saaremaalt ka tulla, seega ma ei tea kuidas see ära saatmine toimuks, kui üldse toimuks.
     
  12. rrrauno

    rrrauno New Member

    486
    0
    0
    teine mõte on minu meelest parem ;)
    aga hetkel suht sitad lood,kuna olen soomes tööl,reedeti tulen eestisse pühapäeval nahhui juba siit :(
     
  13. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Kuupäevaliselt võiks asi olla 13-15 juuli, või mis te arvate?
     
  14. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Mulle sobib arvatavasti.
     
  15. borjomi

    borjomi Member

    188
    1
    18
    kahjuks ei sobi :/
    :roll: ma pakuks mõne varajasema nädalavahetuse välja ?
     
  16. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    mkm pigem hilisema, aga samas see kuupäev peaks ka sobima...
     
  17. siim123

    siim123 Active Member

    1,740
    0
    36
    mdea kes tahab hiiumaal koos tsillida siis ma oma stock rolleriga seal tna ja 53037192
     
  18. hardstar

    hardstar New Member

    562
    0
    0
    Kus kandis?
     
  19. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Mulle sobiks ka hilisem, teeks mingi 28 vms?
     
  20. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Mulle endale sobiks kõige rohkem 13-15 või siis 20-22.

    Vahepeal on ka mõni mõte juurde tulnud. Kui Luidjalt tagasi tuleks, siis võiks ühe peatuse teha Ristimäel, tsekiks selle üle seal, muidu võib see pikk tagasisõit vähe igavaks muutuda kui ühekorraga ära lasta. :D Ja kui sealt Suuremõisast Käina hakata sõitma, siis võiks ühtlasi Kassarist ka läbi käia, seal siis läheks Sääretirpi vms ja sealt siis läheks edasi Käina, Käinas paneks paagi täis ja sõidaks Sõrule või kuskile sinnapoole, kus siis ööbiks.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte